Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1100161, vložené 19.06.2019 20:37:01 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Som Strašne Smutný!! ;-(((
Ahojte...
;-((( Dnes, keď som vystúpil na zastávke, tak JEDEN PÁN (asi 47r.) za mnou CHODIL. Išiel za mnou, ja som si to všimol a mal som pocit, že ma SLEDUJE ! Tak som asi 3X obzrel, či je to tak. Strašne ma VYDESIL ;-((( Ale ešte viac ma vydesil, keď sa mi prihováral, a vtedy začala NEPRÍJEMNÁ SITUACIA:

ON, chladnokrvným tónom: "Máš nejaký problém?"

JA spätne: "Prečo?"

ON: "Čo sa za mnou stále obzeráš?"

JA: "Lebo idete za mnou".

ON: "A čo, keď idem za tebou? Ty sa čo po mne stále obzeráš?"

JA: "Pardon, pane, nebolo to úmyselne"

ON: "Nie úmyselne? Nebolo to úmyselne? Náhoda, však?"

Potom sa ma začal pýtať, kde bývam a kam chodím do školy. Áno, povedal poskytol som mu o sebe tieto infošky. Ďalej..

JA: "Pozrite, nebolo to úmyselne, nepozrel som na vás, všetko je v poriadku, dobre?"

ON: "Vieš, čo... Choď. Choď."

TY KOKOS...
To čo malo byť?? Preboha živééého!! OH MÔJ BOŽE !! ;-((((( Ja som taký SMUTNÝ a ZNIČENÝ.... Ten pán mi veľmi ublížil.. Tak ja sa tu idem od STRACHU ROZTRHAŤ a ON sa ma ešte pýta, "AKÝ MÁM PROBLÉM" ??? A ešte ma k tomu POŠLE PREČ: "CHOĎ"... "Máš nejaký PROBLÉM?"
Alebo..Keď ma niekto pošle preč: *CHOĎ* !
Tieto Slová ma Neskutočne BOLIA! ;-((( To je tak odporný človek, celý čas sa mnou rozprával Arogantne... Táto situácia mi neskutočne Vadí !! Som Smutný a Nahnevaný.. Je mi do Plaču ;-(((( Normálne mám z neho Depresie a Ľutujem sa ;-(((( Strašne trpím..! Ten pán mi veľmi ublížil.. Mám z neho depresiu..! Mám strašne negatívne pocity... Chce sa mi plakať.. Chcel som byť dnes s mamou, ale Nemôžem, lebo mám Zlú Náladu.. Kvôli tomu Pánovi.. Nebudem pozerať moje obľúbené seriály, a nepôjdem ani von s kamošmi.. Proste ten pán mi pokazil celý deň..! Aaach, bože... Som taký bezmocný... Zničený, smutný, nahnevaný... Vôbec neviem čo mám robiť!!! ;-((

Prosím, vás - ČO MÁM ROBIŤ?
Poraďte...
 XYUI00000 Muž49 Kategorie  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
20.06.2019 08:44:41
Si primitívny sedliak a kokkt ktorý na seba chce upútať pozornosť.
 K9EK
19.06.2019 23:12:14
ufo,môj kolega toto robil pravidelne takým vymaľovaným fiflenám . vždy sa takej opýtal kde majú napr. maslo a ona ako keby ju pichol šidlom do riti,či vyzerá ako predavačka. a on že hej a vždy sa na tom bavil.
paca,treba poštegliť?
000000 ak to nie je fake tak ten človek takú vec nerobil prvý raz a šiel po tebe, alebo po niekom z tvojich blízkych. ak si mu dal tie inf=chyba. je možné,že to bol policajt, alebo siskár (bývalí nejestvujú) a zháňal niečo na teba alebo rodičov. tí majú výcvik arogancie. určite nemal dobrý úmysel. tvoj strach je pravdepodobne oprávnený. musíš sa ale obrniť a nabudúce nekomunikovať! strach ti nepomôže, skôr si ho zapamätaj, možno to bude častejšie a môžu sa striedať. to, že si paranoidný ešte neznamená, že ťa nik nesleduje! dobré je takého si napr. nenápadne odfoťiť na mobil, alebo nahrávať. ak si si neistý v takom prípade,či ťa sleduje,dobré je napr. nečakane prudko zmeniť smer. ak ide po tebe spraví to aj on. hanbou nie je ani utiecť.snaž sa o ňom zistiť čo najviac.podľa čoho typuješ 47? čo mal oblečené? bol sám? kde a kedy sa to stalo? vystúpil z autobusu, alebo z auta,kam išiel potom? nabudúce ťa bude čakať pred domom, alebo pred školou, tak bacha! na políciu sa moc nespoliehaj ak nemáš fízla v rodine,lebo tí práve často robia pre mafie. v blízkej dobe očakávaj niečo zlé!
 urbi et orbi
19.06.2019 22:01:01
ráno bude lepšie ;o)
 USMEJ-sa Žena29 Kategorie
19.06.2019 21:53:08
To je ako ked si ma jedna pani v tesku pomilila z dokladacom tovaru, bola drza tak som ju poslal doprdele, a nepodal som jej smotanu...., tak namna zavolala skutocnu veducu z teska nech mi vynana ze aky som drzdy zamestanec a ze som drzi na zakaznikou.

Doteraz sa vzdy natom dobre zasmejem.
 UFOPorn Muž32 Kategorie
19.06.2019 21:05:04
Inak... aj ja.
 2Lohren Žena24 Kategorie
19.06.2019 20:59:59
Aj ja som smutna...
 Paca94 Žena25 Kategorie
19.06.2019 20:44:24
Hovoríš mi z duše, len toho pána spolu s tou príhodou a pár detailov by som za niečo vymenil
Smajlík  Eobard Muž83 Kategorie
19.06.2019 20:41:15
Tak toto bolo dobré
Smajlík  2Lohren Žena24 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk