Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1100290, vložené 21.06.2019 12:49:45 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Sused alkoholik
Chcem sa poradiť, sused prišiel z basy a má podmienku tri roky za nejaký alkohol a napadnutie, niečo také neviem presne. Prešlo už asi 15 mesiacov ale stále pravidelne pije a robí problémy či už susedom alebo u nich doma. Nikto to nechce riešiť lebo nechcú mať problémy. Dá sa to nejako poriešiť, údajne sa má takýto človek hlásiť u kurátora a na psychiatrii čo som čítala ale on údajne nikde nechodí len pije alkohol. Kde je najlepšie sa informovať aby ho poriešili trochu, na okresnom súde u kurátora (a kde taký kurátor v meste je?) alebo u právnika?
 Ada333 Žena19  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
23.06.2019 19:42:52
Zavolaj políciu, tento frajer sklapne ako malé decko. Šikanuje pokojné obyvateľstvo a ak ho nikto nezastaví bude len horší. Alebo sa zo susedmi dohodni, vyšrobujte ziarovky vo vchode a počkajte si ho keď príde ožratý s bejsbolkamy.
Smajlík  skutočný lucifer Muž Kategorie
23.06.2019 18:14:42
ak si myslíš,že niekto iný bude riešiť tvoje problémy zavolaj políciu. ale v súdnom spise sa dočíta kto ho udal.
 urbi et orbi
21.06.2019 14:13:24
Rešerš má pravdu
 Eobard Muž83 Kategorie
21.06.2019 13:57:15
V prípade, ak sused robí problémy, pokojne zavolaj políciu. Takéto ohlásenie je anonymné, určite mu nikto nebude diktovať tvoje telefónne číslo a hovoriť, kto volal. Kurátori alebo úradníci na súde budú konať na základe podnetu polície. Povedať, že "sused robí problémy, prosím robte niečo" a nezavolať políciu, nemá žiadny zmysel. Nemáš sa čoho báť, je to ich práca. Nemôžu sa všetci večne iba prizerať a čakať, kým to skončí horšie.
Smajlík  RešeršPridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk