Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1100510, vložené 23.06.2019 20:54:24 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Ako na niekho zabudnúť?
Ako mám zabudnúť na niekoho koho som nikdy neľúbil skôr ona ľúbila mňa potom sme sa stali kamarátmi a potom sme sa prestali z ničoho nič baviť. A teraz po roku som si na ňu spomenul a uvedomil som si že mi chýba ale keď som ju naposledy stretol ako išla vedľa mňa tak začala utekať. Asi by som najradšej vedel čo také sa stalo že predo mnou musí utekať a čakám že mi niekedy napíše ale to už sa asi nestane tak by som chcel aspoň vedieť ako zabudnúť na niekoho takého ak máte nejaké skúsenosti.
 SSSS E-MAIL: dzupicok0@centrum.sk  Muž18  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
01.07.2019 15:43:52
Keby to bolo také jednoduché ale ja nemám rád keď sa musím niekomu doprosovať aby sa so mnou vôbec bavil.
 SSSS
30.06.2019 10:08:51
Prečo zabudnúť? Myslím, že lepšie to bude spracovať. Ak niečo len "potlačíš", prinesie to zbytočné problémy... Psychické, emočné, zdravotné... Možno nie hneď, ale časom.

Prečo sa jej proste neozveš a neporozprávaš sa s ňou o tom, čo sa stalo? Komunikácia je dospelejšia a odvážnejšia ako utekanie (jej strana) a špekulácie (Tvoja strana).

Osobne si myslím, že skvelým spôsobom na spracovanie toho, čo človeka trápi, je aj rozhovor so skutočným priateľom alebo niekým, kto prežil niečo podobné, knihy, modlitba, šport (v čase mojich úzkostí mi dosť pomáhalo vyboxovať sa z nich, v súčasnosti negatívne emócie radšej vytancujem :D)...

Osobne mi dosť pomáha aj vedomie, že všetko zlé môže slúžiť na dobré... V živote sa mi to potvdzuje stále znova a znova, že keď verí, že aj smutné veci ho niekam posunú a niečo ho naučia, že majú zmysel... Že je ten život proste lepší a ľahší ;)
 budetofajn111
23.06.2019 22:13:14
SSSS: Ona sa neozvala, lebo sa chcela odmilovať. Pravdepodobne ťa už berie ako svoju minulosť. Rozumiem ti, no s tým už nič nespravíš. Ja tiež už s niektorými ľuďmi nemám taký vzťah, aký by som chcel. Možno ti to zanechá na „duši“ jazvu, možno ti to bude o dva roky jedno. Radšej na ňu toľko nemysli a skús sa zoznamivať s ďaľšími ľuďmi.
 Eobard Muž83 Kategorie
23.06.2019 22:10:43
Tak jej napíš
Smajlík  Lohrenka
23.06.2019 22:07:12
Mne asi len chýba to ako sme si po večeroch písali a ako sa sme sa vedeli porozprávať a zrazu to skončilo. A neviem z akého dôvodu mi to prišlo ľúto až teraz. Len tak sme si písali a zrazu sme sa trochu pohádali kvôli nejakej blbosti ale vážne že blbosti nič vážne to nebolo a ani jeden už sa neozval naspäť aj keď som chvíľu chcel nechal som to tak a teraz toho už len ľutujem.
 SSSS
23.06.2019 21:48:43
Bohužiaľ. Ona na tebe spomínať očividne nechce, lebo ju to bolí. A ty na ňu zabudneš, to sa neboj. Len to chce čas.
 Eobard Muž83 Kategorie
23.06.2019 21:43:56
asi utekala od lásky, z ktorej sa možno celý ten rok liečila, zrejme pre ňu bolo ťažké byť len tvojou kamarátkou, tak to nechce znova otvárať a doslova od toho celého, od teba, radšej ušla... možno sa raz po čase stretnete, každý bude mať svojho partnera a takto si dokážete kamarátsky pokecať... ak ťa ľúbila, je normálne, že na ňu myslíš, za lásku si vďačný aj keď ju nevieš vrátiť... ako zabudnúť, to sa nedá, už či je to láska alebo kamarátka, ale nemuč sa myšlienkami čo by bolo keby, je to tak ako to je, ona asi proste potrebuje byť teraz bez teba, možno to je celé inak ako to vidím ja, no toto mi z toho vyplynulo... drž sa
Smajlík  USMEJ-sa Žena29 Kategorie
23.06.2019 21:43:05
A to čo, doteraz si k nej nič necítil a zrazu si sa po roku ráno zobudil a potrebuješ na ňu zabudnúť ? Musí tam byť nejaká príčina. Alebo to tak bolo od začiatku a len si to potláčal.
 Lohren
23.06.2019 21:25:46
Alkholu je až moc a nezdá sa mi že by to moc pomáhalo.
 SSSS
23.06.2019 21:24:04
Alkohol ?
 LohrenkaPridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk