Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1100912, vložené 28.06.2019 08:24:33 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Rodinná dovolenka?
Riešime s manželom dovolenku. Chceli by sme v rámci Česka keďže bývame tu a máme doma 4 mesačného kojenca, takže k moru sa neodvazime tento rok. A manžel by chcel ísť veľmi s našimi znamymi. Neviem prečo, pred rokom sme boli spolu s nimi v Egypte a aj tak sme si robili program každý zvlášť, snáď 2 dni z 10 sme tam boli pokope. Asi že ten známy má známosti a dokáže vybaviť lacné ubytovanie po známosti. Lenže viete, viac ľudí viac problémov jeden môže vtedy, druhý nemôže....zamysleli si na termín kedy má malý druhé preockovanie. Ísť na preockovanie aspoň týždeň pred dovolenkou to je veľmi skoro a po dovolenke jednak budem po ťažkom zubatsjom zákroku a budem musieť byť tak 2 dni v kľude a jednak bude mať malého doktorka dovolenku 2 týždne a zástup ošetrí len chorých a akútne prípady. Manželovi je jedno kedy sú dá voľno, u nich v práci mala každý za seba, tam je to jedno kto kedy ako. A včera povedal, že buďto si nejak to očkovanie preložím, alebo on pôjde sám, lebo on chce ísť aj s nimi, čo by tam robil len s nami. Akože so mnou a so synom. Však v tom Egypte sme boli tiež skoro stále sami hoci sme tam boli s nimi a zrazu...je mi z toho smutno. Navrhovala som mu august , ktorýkoľvek deň, ale kamarát nemôže no tak nemôže ani on. Bodka. Takže asi budem s malým doma.
 Nonnaj Žena32  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
29.06.2019 14:34:05
Z jeho strany je to nezodpovedné pretože mal si vybrať slobodu alebo dieťa. Keď príde dieťa do rodiny malo by byť na prvom mieste pretože je to viacmenej plánovaná záležitosť Tým pádom sa robia veľké kompromisy aby si oddýchli obaja a to isté platí o zábave.
 brendy
28.06.2019 11:43:49
teda fakt je to od neho nepekné, že mu záleží viac na tom, že tam bude s nimi ako s vami... a že rodinná dovolenka, tiež by mi bolo z toho smutno... by som sa nato vykašlala, ak nechce vidieť iné riešenie tak nechaj tak, ostaň doma a vybav čo treba... určite ešte leto využijete a niekde spolu pôjdete, hoci niekde v okolí vás a bude nakoniec lepšie ako s nimi, netráp sa ;o)
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 Kategorie
28.06.2019 09:13:43
Ja len vychádzam z toho, čo som si od teba prečítala. To očkovanie dieťaťa by nemala byť len tvoja záležitosť.
Smajlík  2Lohren Žena24 Kategorie
28.06.2019 08:46:54
Eobard - žiadna cudzina, je to v rámci republiky, 150 km od nás.
2Lohren- dieťa sne snáď robili obaja, nie iba ja. A navyše, in to dieťa hrozne chcel, ja by som počkala. Ale zas neľutujem, že ho máme, ti vôbec nie, malý je skvelý, len to uvádzam na pravú mieru.
 Nonnaj
28.06.2019 08:39:47
Smutné, ale vlastne aj normálne. Dieťa a plánovanie okolo neho automaticky pripadá za povinnosť matke a keď teda keď ty vieš, že ten termín nepasuje, tak odchádzaš na druhú koľaj a zostávaš doma aj s malým. Je evidentné, že zodpovednosť prechádza na teba.
 2Lohren Žena24 Kategorie
28.06.2019 08:36:44
Hej, však buď s dieťaťom doma, s takým malým by som niekde ďaleko do cudziny nešiel
 Eobard Muž83 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk