Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1101698, vložené 06.07.2019 20:28:17 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Názor
Vopred sa chcem poďakovať každému čo si nájde čas, prečíta si moju spoveď a poprípade skúsi dať svoj vlastný názor.

Pred nejakým časom som stretol v jednej kaviarni kde chodím s priateľmi naozaj zaujímavé dievča. Robila tam čašníčku a keďže sa mi páčila ako fyzicky, tak povahovo, jednoducho som sa ju pár krát snažil pri svojich návštevách rozosmiať, poprípade zlepšiť jej deň, klasicky - zaujať. Po nejakom čase som jej poslal žiadosť na fb a začali sme si písať. Potom sme tam už chodili automaticky častejšie, keďže ma priatelia podporovali lebo mali pocit, že sa páčim aj ja jej a chceli ma podporiť. Podarilo sa mi ju vytiahnuť von, šli sme na 1 také mini-rande (boli tam aj moji priatelia takže tam bola v celku uvoľnená atmosféra a mne pomohlo, že som si vzal svoju komfortnú zónu, v podobe priateľov, so sebou). Následne som ju odviezol domov, za čo som si vyslúžil nezvyčajne dlhé a pevné objatie. Potom sme ešte šli pár krát k nej do práce. Pár krát som šiel sám, pár krát s priateľmi. Smiala sa na mojich vtipoch, silno ma pri odchode objímala a mal som naozaj pocit, že to niekam vedie.
Zajtra však musím pracovne vycestovať do zahraničia a tak som si povedal, že ju skúsim pobozkať. Ozval som sa jej a poprosil som ju či môže výjsť pred kaviareň, že len na 15 sekúnd. Keď vyšla tak som k nej prišiel, so slovami: "Ahoj, prepáč, ale len som niečo zabudol." Nahol som sa k nej a chcel ju pobozkať na ústa. Možno to nebol najlepší nápad, ale v tom čase mi ako taký prišiel a hlavne sa mi to zdalo celkom romantické. Ona otočila hlavu a povedala, že takéto veci jej nesmiem robiť a že je to na ňu príliš skoro. Samozrejme že som si to predstavoval inak ale bohužiaľ, nastalo odmietnutie. Následne mi ešte písala, že je jednoducho skoro, že to bolo milé a že si to nemám brať zle.

Otázka, resp. názor na túto situáciu? Myslíte si, že by som sa po návrate mal snažiť ju ešte získať alebo by bolo lepšie na ňu zabudnúť a posunúť sa ďalej? I napriek zlyhaniu to nechcem poľahky vzdávať pretože je v dnešnej dobe jedna z mála za ktorú mám pocit, že by sa oplatilo bojovať. Zároveň sa ale bojím aby som nestrácal čas s niekým kto jednoducho len nemá záujem. Za každú odpoveď budem veľmi rád.
 Myšiak Muž27  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
08.07.2019 17:37:02
Ďakujem všetkým za odpovede a všetky uhly pohľadu. Dnes som sa rozhodol jej ozvať že sme docestovali v poriadku. Po krátkej konverzacii mi je ale na 90 percent jasné že to asi nikam nevedie. Počkám či sa náhodou neozve sama od seba. Po príchode ju ešte možno navštívim ale rozhodne sa budem orientovať na ďalšiu, nie je predsa jediná na svete.
 Myšiak
08.07.2019 15:34:55
ono je blbosť bozkávať ju keď ju pozoruje jej frajer, alebo majiteľ baru čo ju kláti. a ak je "skoro" to nie preto, že si stráži blanu (veď predtým sa s kýmsi rozišla), ona len čaká ako sa to vyvinie a či sa k nej vráti. ak ju chceš, kúp ten bar.
 urbi et orbi
07.07.2019 17:40:29
je to pre ňu asi naozaj skoro ak bola zasnúbená a takto to dopadlo... ale myslím si, že máte šancu, len spomaľ, ona sa popálila, tak asi ťa chce najprv dobre spoznať... pre niekoho je bozk nič, ale niekto ním začína vzťah... no podľa mňa ju to k tebe ťahá, ak ti zato stojí tak počkaj, maj trpezlivosť, stretávajte sa a ak máte byť spolu, tak sa to už potom prirodzene prehupne do toho vzťahu... držím vám palce ;o)
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 Kategorie
07.07.2019 15:54:15
no, ja som ako žena takmer presvedčená, že má záujem, len si hovno spravil, málo. Musíš ju zavolať na rande bez kamošov a pri prvom bozku navodiť lepšiu atmosféru.
 klasika
07.07.2019 12:32:54
Myšiak: Tak to ju mohlo dosť zraniť, choď na ňu radšej pomaly
 Eobard Muž83 Kategorie
07.07.2019 11:22:21
Ďakujem za názory. Musím doplniť ešte jednu dôležitú informáciu ktorú som zistil. Pred cca 2 mesiacmi sa rozišla so svojim snúbencom ktorý ju vraj podvádzal a ona ho načapala.
 Myšiak
07.07.2019 10:16:02
polo: Však boli len na takom „rande", kde boli aj jeho kamaráti. Takže ešte by mal skúsiť ísť s ňou párkrát von sám, a potom sa uvidí.
 Eobard Muž83 Kategorie
07.07.2019 10:05:16
Keby si ju pritahoval tak ju po prvom az tretom rande uz aj pretahujes. Kazdopadne, ked to nie je ani na pusu.. nechce ta, uz len to ze sa odtiahla a odbila ta. Setri Cas a ego a hladaj samicu, kde to bude aspon zcasti obojstranne.
Smajlík  polo
06.07.2019 22:23:15
Můžeš jí napsat, že ses chtěl jenom rozloučit, protože odjíždíš do zahraničí na služební cestu. Aby se nezlobila, a že až se vrátíš, ozveš se jí, půjdete ven a promluvíte si o tom.
Na další rande i mini rande si už neber přátele.
 Dalia Žena73 Kategorie
06.07.2019 21:33:20
Určite to nevzdávaj. Tak bolo na ňu príliš skoro, noa. Chodievaj s ňou von častejšie, aj bez priateľov, a raz to príde.
 Eobard Muž83 Kategorie
06.07.2019 21:25:14
Ešte jeden pokus, klasika :) pozvať na rande a bez priateľov
 klasika
06.07.2019 21:21:12
zabudni nanu a hladaj dalsiu
Smajlík  UFOPorn Muž32 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk