Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1102450, vložené 15.07.2019 14:58:13 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
iPad hry
Čo hrávate na ipade? Age of empires skončil, dungeon keeper je na 4roky ale je to strašne zabugované. Hľadám čokoľvek konzoloidnej kvality. Za posledný týžden som stiahol a po pár minútach zmazal cez sto hier. Akoby už záplava add reklám bola v tých hrách povinná, Apple firemná politika. Mne nevadí si pozrieť pár reklám ale viac ako reklami mi prekáža že už všetko tlačia len multiplayer, guildy a sociálne siete. Nechcem sa socializovať a nechcem byt trestaný v hre za to že niesom s nejakej skupine. Chcem si normálne single zahrať. Mám sériu kingdom rush, stickman golf, monument valley oba diely boli len desatminutovka. Tomb raider 1 a 2 od updatu nejdú. Pritom ma stáli pár eur. A že prečo na konzolu nechcem digitálny download ale kupujem len krabicové hry. Ok ešte mám pár finálnych fantázii čo bežia super. Aktualne hrám Archero. Neotravuje reklamami a je celkom prepracovaný. Potrebujem poradiť niečo čo nerozčuluje a nieje zabugované. Singleplayer. Homescapes gardenscapes ma už nebaví.
 Ružovýkarkuliak Muž24  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
16.07.2019 11:40:09
Pre pc mastera. Pod 102kou mam ps4 čo len lapá prach, v šuflíku Switch a na stole pcko. Hry nestíham ani hrať ako vychádzajú. Niekedy ale potrebujem len niečo easy chytiť do ruky tablet a zabíjať čas.
 Ružovýkarkuliak
16.07.2019 11:05:46
PC MASTER race, spametaj sa... hranie sa na ipade :D dobre.
Smajlík  pcmaster
16.07.2019 07:41:01
Vies aky ja mam najvacsi problem? Ci si dam vanilkovu s cokoladovou alebo orieskovu s karamelovou.

Leto je len raz za rok. Zahod tablet, chod von a uzivaj si zivota.
 superhereckaPridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk