Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1103303, vložené 26.07.2019 09:42:45 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Orechy
Chcem sa opýtať či má niekto skúsenosti s orechami, hlavne s vlašskými, veľa som schudol a potreboval by som pribrať a okrem vareného niečo viac aby som pribral, ale čítal som že s orechov sa chudne. Údajne je denna dávka 30g, ak zjem 50g každý deň môžem pribrať, má niekto skúsenosti, nechcem aby som ešte viac schudol keď budem jesť veľa orechov, lebo údajne zrýchľujú metabolizmus, aby ma to úplne nezožralo. Má niekto skúsenosti či jesť alebo nie, lebo sú bohaté na vitamíny a minerály, a dajú sa aj pomlieť vlašské orechy?
 Ľubo Muž38  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
26.07.2019 13:08:49
Vlašské orechy sú bohaté na olej. Žer:) Žerou polárníci, jako jednu z mála nejvíce energetických potravin.

Z knížky "Člověk v drsné přírodě" od:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Jaroslav_Pavl%C3%AD%C4%8Dek
 Eskymák
26.07.2019 09:50:10
Vlašské orechy sú bohaté na proteíny a vlákninu. Vo výsledku ti tak pomôžu nepociťovať hlad, čo je však pri tvojom hľadanom výsledku nežiadané. Ak chceš naozaj pribrať, platí jednoduché pravidlo - ŽER. Žer veľa, žer všetko ale najmä nezabudni žrať pestro, zelenina, ovocie, pokojne aj oriešky. A ak chceš mať aj svalstvo, nie len tuk, začni uvažovať nad nejakou vhodnou formou cvičenia. Niektorí ľudia to majú s pribratím rovnako ťažké, ako iní s chudnutím. Vyžaduje to viac ako len začať jesť orechy.
Smajlík  RešeršPridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk