Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1103576, vložené 29.07.2019 16:41:39 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Strach
Ahojte.
Myslim si, ze mam miernu sociofobiu... To vsak nejdem rozvijat, lebo chcem hovorit o inom probleme, ktory vsak suvisi a vychadza z tejto sociofobie. Ide o brigady. Nikdy som este nemala taku serioznejsiu brigadu, skor to bolo babysitter, pomahanie starsim,dobrovolnictvo alebo doucka... Taka ta prava brigada ako casnik, predavac atd.ma nijak zvlast nelakala alebo skor odradzovala, lebo mam strach...ze vzdy nieco pokazim, ze sa strapnim a podobne... A ja ked nadobudnem takyto stav, tak sa citim byt menejcenna, nemozna a nula. Aj ked viem, ze chyby cloveka rozvijaju... Ale ja som hrozne sebakriticka... Uprimne, velmi by som chcela mat vlastny prijem, ale toto mam v sebe hlboko zakorenene obzvlast tym, ze odmala som mala prisnu vychovu, nikam som nenohla chodit a bola som izolovana... Preto mam taky strach doteraz. Ukecana viem byt aj tak, ale toto ma brzdi.
 #jauzneviemakemeno Žena19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
04.08.2019 19:09:44
Ľudia sú svine! Teraz máš strach, lebo si mladý. Do 30ky si necháš srať na hlavu. Potom sa začneš hájiť a po 40ke ich všetkých začneš nenávidieť.
V 60ke o tebe susedia budú hovoriť že si ten “hundravý” starec. Prípadne budeš sedieť v base ked v MHD trochu silnejšie niekoho udrieš.
 Lobohateall213
29.07.2019 22:54:13
ten strach, že niečo pokazíme má asi každý, čo má v sebe kus pokory, si zodpovedná, chceš tú prácu robiť dobre, tak máš rešpekt, tak to má byť, ale zas netreba to preháňať... čo ti poviem, jasné že niečo pokazíš, hlavne na začiatku... moja prvá brigáda - predávala som pukance, raz mi tak zhoreli, že celé mesto som zadymila, hm, veľa zákazníkov som v ten deň asi neprilákala :D to by som ti ešte vedela rozprávať tie trapasy z mojich brigád, hojooj, a i tak ma zo žiadnej práce nevyhodili :o) ...každý začiatok je ťažký, ak sa už oťukáš, budeš tam doma, budeš istejšia, práca pôjde od ruky, už nebudeš o sebe tak pochybovať... jediné čo ti poradím je sa premáhať, len tak sa niekam posunieš, neutekaj od toho... ak spravíš nechtiac chybu, nemusíš potom preto chodiť kanálmi, proste je to ľudské, ospravedlníš sa, napravíš to ako sa dá a ideš ďalej, keby ťa aj vyhodili, no a? máš plno ďalších možností... drž sa ;o)
Smajlík  USMEJ-sa Žena29 Kategorie
29.07.2019 22:40:12
Podobné pocity som mal tiež. Možno to bude syndróm podvodníka. Alebo impostorov syndróm, ak chceš. Mne sa uľavilo, keď som zistil čo mi je. Skús si na to urobiť online test. Alebo mi napíš mail ak budeš mať ďalšie otázky. V každom prípade, treba s tým zabojovať. Držím ti palce.
 NorikSVK Muž22 Kategorie
29.07.2019 19:21:15
existuje niečo čoho sa ty nebojíš?
Smajlík  *Cronos* Muž66 Kategorie
29.07.2019 18:24:40
Ja by som tiež nechcel prácu s ľuďmi
 Eobard Muž83 Kategorie
29.07.2019 17:07:46
Stydlivost není žádná fobie.
Smajlík  leafroller Muž46 Kategorie
29.07.2019 16:47:05
zbitocne nerozmislaj, nadychni sa, a urob to.
 UFOPorn Muž32 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk