Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1103852, vložené 01.08.2019 22:18:24 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Urobit si dieta je sebecke
Ked si dvaja ludia spravia deti, su to hnusni sebci. Doslova nanutia cloveku aby zil. Vsak to je skoro ako vrazda, niekto sa len tak rozhodne vam vziat zivot, tak tuto sa niekto rozhodne vam ho dat. Napriklad ja som nikoho, dopice nikoho neprosil aby som bol tu. Ale som tu, ani som nebol planovany, len moj tatko asi zabudol pouzit kondom a neskoro ho vytiahol alebo co. A ja musim teraz platit za chyby mojich rodicov, ze nevedeli pouzit ochranu. Svojou chybou mi nanutili tento pojebany zivot. A samovrazdu spachat nechcem, lebo je este par ludi na ktorych mi zalezi a im zalezi na mne. Ale dennodenne trpim kvoli chybe mojich rodicov. Keby som ale spachal samocrazdu, moji rodicia by boli urcite smutni, co je totalne odporne. Oni ma do tohto bez mojej vole navliekli, tak by sa mali zmierit s tym, ze sa mi tu nemusi pacit. Toto by si mal uvedomit kazdy rodic a radsej by mal uistit svoje deti, ze sa mozu zabit ked chcu a nemusia trpet za ich sebeckost.
 Ahmarik Muž  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
20.08.2019 17:27:32
Ahoj,

určite nie je dobré sa cítiť tak, ako sa cítiš ty. Tiež som trpela depresiami, ale rozhodla som sa to zmeniť. Pomohol mi coach tomáš, ktorý pracuje zadarmo... https://coachtomas.sk/co-ponukam/ako-porazit-depresiu/ - pozri si to, určite sa v tom nájdeš...

G.
Smajlík  Gaba
04.08.2019 19:31:24
Zaujímala by ma štatistika ku akej má snáď prístup iba Boh. Koľko ľudí v rôznych etapách života má aký názor. Ja od približne 22rokov do súčastnosti, do mojich 38 rokov žijem trvalo v názore že ak by som sa mohol rozhodnúť, radšej by som sa nenarodil, nežil. A kedže to nieje možné aspoň by som najradšej čo najskôr a bez ďalšieho utrpenia a bolesti, prestal existovať.
 Lobohateall213
03.08.2019 20:22:02
Očividne ta niečo trápi a pochybujem že je to to že ťa rodičia dostali na tento svet. Pre niečo sa ti tvoj život nepáči a chceš preniesť zodpovednosť niekde inde. Skús povedať čo sa ti skutočne nepáči. V čom je problém? Nieje lepšie si sa pokúsiť spraviť aby sa ti život páčil? Ak by si neexistoval nemal by si možnosť, ale ak existuješ môžeš sa rozhodnúť čo naozaj chceš.

Nemôžeme hádzať vinu na svojich predkov oni boli rovnako na tom ako si teraz koľkokrát aj horšie. Keď si to tak zoberieš každý človek je potomok úspešných ľudí ktorí splnili svoj biologický ciel.

Odhadom môžeme mať 15 000 predkov ako homo sapiens ktorí tu už je 300 000 tisíc rokou.

Tak sa prestaň vyhovárať na rodičkou a buď šťastný :-)
 pekand777
03.08.2019 09:28:35
To je osud. Pokud jsi se však již narodil, tak to má své důvody a máš žít. Máš tu nějaký smysl, který je třeba splnit. :) Proč se raději nesvěříš, co tě na tom světě trápí?
 Rusalka u potoka Žena30 Kategorie
02.08.2019 20:41:06
to máš tak, niekedy tí, ktorí by chceli žiť nemôžu a tí, ktorí nechcú žiť "musia" ...no, v podstate každá láska je aj sebecká ak sa nato pozrieme z toho hľadiska, že chceš byť pri tom človeku aj preto, lebo cítiš šťastie a radosť keď ľúbiš... ale teda, rodičov, čo svoje dieťa ľúbia, by som sebeckých nenazvala, je sebecké ak sú pre dieťa v noci hore aj keď sa im chce tak strašne spať? je sebecké dať mu jedlo na ktoré majú práve chuť oni? je sebecké ak sa s ním hrajú aj vtedy, keď odpadávajú od únavy? ...asi si už tak znechutený životom, že zabúdaš, čo je pravý význam lásky, možno si jej nedostal dosť, či už od rodičov, alebo od ostatných... je pravda, že sú aj skutočne sebeckí rodičia, čo idú radšej do krčmy namiesto toho, aby sa starali o dieťa... hm, niekedy je plánované a niekedy je to náhoda, aj ja som tu len takou náhodu/nehodou :D ale sme tu, tak nejak už využime ten čas, tú šancu, čo sme dostali... každý človek chcel, chce alebo bude chcieť zomrieť, život je ťažký, aj také chvíle zažívame, ale hnevať sa na rodičov, že nás splodili? vravíš, že máš pár ľudí ktorým na tebe záleží a tebe na nich, tak už len pre nich keby si sa dokázal kus tešiť zo života a byť za nich vďačný... skús sa viac zamerať na to dobré čo máš, aj vtedy, ak je tých zlých vecí oveľa viac ako dobrých ;o)
Smajlík  USMEJ-sa Žena29 Kategorie
02.08.2019 10:48:53
Researcher, ano, jeho rodiče byli sobci. Kdyby ne, byl by jistě šťastný. Ale u rodičů je to většinou tak: buď rád, že jsi na světě, my jsme ti to milostivě umožnili a teď nám dej svátek.
Smajlík  leafroller Muž46 Kategorie
02.08.2019 10:45:43
planeta je preludnena!!!! dochadzaju zdroje, globalne sa otepluje, kto si robi v dnesnej dobe decko musi byt vysinuty magpor ved nas vsetkych zabije. Je to nieco podobne ako keby auto padalo z utesu a my donho zoberieme este dalsich pasazierov.
Smajlík  drogyjsouspatni
02.08.2019 04:02:28
Si ako moja spolužiačka zo strednej. Tá tiež dieťa vôbec nechce mať, lebo že každý chce mať dieťa preto, aby mu mal v starobe kto pomahat, aby sa nenudil, momentálne nevie čo so sebou, tak dieťa tie problémy oddiali, aby si udržal vzťah, vždy je to o tom konkrétnom rodičovi a teraz ako to dieťa k tomu pride? Vy by ste k sebe išli.
 Lodicka
02.08.2019 00:20:15
Takže tvoji rodiče byli sobci?
Smajlík  Researcher Muž80 Kategorie
01.08.2019 23:30:56
Ja tu tiež nechcem byť
Smajlík  Eobard Muž83 Kategorie
01.08.2019 22:47:42
si magor....
Smajlík  UFOPorn Muž32 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk