Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1104398, vložené 08.08.2019 12:49:24 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Modafinil
Ahojte už druhý týždeň užívam nootropikum tablety Walkret (najsilenjšíia varianta modadinilu). Vždy 1 tabletu. Chcem sa opýtať je to bezpečné a má to nejaké negatíva? Lebo ja som zatiaľ na žiadne nenarazil, no možno náladovosť. A tiež je pravda že neskôr chodím spať. Keď si dám ráno o 9tej tak idem spať až o druhej v noci a nejak extra ospalý nie som... pritom by som mal byť lebo veľa športujem a kopec vecí za deň zvládnem. Hlavne že všetko lepšie stíham. Viem že modafinil užívajú aj kozmonauti aby ich mozog efektívnejšie fungoval a je to jediný "doping" ktorý majú povolený aj americkí letci. Takže asi to neni nejaké veľké svinstvo keď to toleruje aj NASA a US Army.

Taktiež som čítal článok že je to najviac zneužívaná "droga" medzi školákmi https://www.vice.com/cs/article/nzwgpm/u ceni-drogy mimochodom neni to zakázané ale malo by sa to predávať len na predpis.
 badboy Muž3  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
20.08.2019 17:29:55
Ahoj,

ja som spísal svoje skúsenosti s nootropikami vo viacerých článkoch, pozri si moje skúsenosti, prípadne mi napíš a môžem ti poradiť. Tu je prvý diel série o nootropikách https://coachtomas.sk/nootropika-moje-davkovanie/
Smajlík  Coachtomas
10.08.2019 11:17:19
Všetky tieto podporné látky fungujú na tom že zrušia nejaké hranice a ktoré telo kontroluje. Napríklad káva nedodáva energiu len vypne kontrolu pre únavu. Je to logické keby to tak nebolo stačilo by piť kávu a bol by tu nekonečný zdroj energie :-)

Podstate čo chceš robiť ti je podvádzať. Je to to isté ako u športovcov. Povedzme že by sa ti podarilo dosiahnuť nadľudský výkon a dokázal by si spraviť 2x toľko roboty ako ostatný. Ale to čo bolo včera super výkon za mesiac je norma. Jednoducho len by si dotlačil ostatných aby tvoj výkon dorovnali. A ak by to nebolo inak možné všetci by museli začať brať zázračne piluly.

Skôr na to ako robiť viac skús sa zamyslieť ako robiť efektívnejšie. Čo potrebujem dosiahnuť? Čo na to budem potrebovať. Udržím takéto tempo dlhodobo? Bežím šprint alebo maratón? Tomu sa treba prispôsobiť.

Aby sa ti nestalo že nakoniec z práce vyhoríš.
 pekand777
08.08.2019 18:26:06
a preco chces vsetko lepsie stihat a chodit spat o druhej v noci? Naco to vobec beries?

odpovedal si si sam:zdravy clovek nesmie uzivat Modafinil - teda iba ak zrovna soferuje lietadlo, alebo raketu a jazdu musi v termine dokoncit, lebo proste odpocivadlo kde by si odpocinul mu v jeho smere jazdy nevybudovali...


... A to tiez pod velmi prisnym lekarskym dohladom.
 Lojzo2LojzoPridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk