Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1105230, vložené 18.08.2019 09:46:20 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Pritahujem problémové typy
Prosím Vás, čím to je, že pritahujem samé problémové typy? Začnem tým, že na základnej a strednej škole, som bola sikanovana v triede. Chodila som kvôli tomu k psychologicke a ona povedala, že ja vyslovene typy, ktoré mi ubližujú nejako pritahujem. A zostalo to pri výbere partnera. Jeden bol aj dobrý, ale zaľúbil sa do kolegyne a rozišli sme sa. Ale kedokazal logicky uvažovať. Mal minimalnu mzdu, ale sníval o tom, že postaví obrovský d s hvezdarnou, vonku 2 mercedesy, dovolenka sama exotika akoby mal miliardy. Druhý bol náboženský fanatik. Ja som veriaca tiež, ale to bola posadnutosť. Nemohla som cvičiť jogu, nosiť ramienkove tričká, saty, musela som pravidelne chodiť na omše, na spovede, vtedy kedy aj on, akonáhle bolo niečo zle, už volal mame a žaloval sa. Nešlo to. Ďalší bol notoricky suknickar, nemal problém hrať to aj na 5 stran a navyše mamičkám a jeho mama mi dávala 7 dní v týždni 24 hodín denne najavo, že o svojho synceka (38 rokov) sa pripraviť nenechá. Ďalší bol dobrý, ale naivný, naletel kamarátovi, zobral pôžičku zaňho a teraz spláca 10 rokov ťažké peniaze a sám má holy zadok. Tam sme žili zo dňa na deň, nič ako spoločné bývanie alebo rodina sa s ním plánovať nedalo, navyše z tých dlhov mal depresie a ja som už nevládala stále ho z niečoho ťahať,utešovať, pomáhať mu a znášať jeho stupňujúce sa psychické problémy a ataky. To by som sa zbláznila aj ja. A tento súčasný, s ktorým mám aj malé dieťa, tak je despota. Pomaly sa bojím, že budem zle dychat. Problém je, že s malým nemam kam ísť, tak ho musím trpieť, bývame unho. K rodičom by som mohla, ale to by bolo asi horšie, máme úplne iný štýl života, iný náhľad na život, nevydržala by som s nimi, keď mňa navstivia, už po týždni musia odísť, tam cesta nevedie. Čim to je, že vždy pritiahne také typy? Kamarát mi povedal, že akoby som ich odchytavala pred blazincom. Niektorých som mala cez zoznamku, lebo veľa možností som nemala, ale boli tam aj v bežnom živote (toho zadlzeneho som spoznala na jednom večierku kam som z nudy išla). A mozno druhá rada, neviete kam by som sa mohla s malým kojencom uchýliť? Lebo azylovy dom, tam sa mi teda nechce, lebo odkiaľ pochádzam tak tam bol, a keď som videla čo odtiaľ vychádzalo, tak som sa po 18:00 hodine bála ísť von, jedna katastrofa. Navyše dieťa je malé, nemám si ako a kde zarobiť, môj jediný príjem je rodičovský a to je pár korún. Na zaplatenie nájmu to nie je,stráženie nemám, malého všade ťahám so sebou,aj k lekárovi, na nákupy, jednoducho všade. Ďakujem za všetky typy, reči čo si si našla to máš si nechajte, to mi nepomôže. Ďakujem.
 Maslicka Žena35  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
21.08.2019 19:46:33
Ahoj,

to, čo popisuješ je patová situácia. Nevychádza ti to logisticky, nemáš peniaze na presťahovanie. Našťastie, existujú stále chlapi, ktorí by sa radi postarali o ženu s dieťaťom a majú vlastné bývanie. Musíš len hľadať na správnych miestach.

O jednom by som vedel :-) Tiež má podobný osud ako ty, rozumeli by ste si.

Ak chceš, ozvi sa mi na kontakt@coachtomas.sk a môžem ťa s ním spojiť.

Tomáš
Smajlík  Coachtomas
18.08.2019 21:56:05
no ja by som povedal že ich nepriťahuješ, skôr je ich vysoky vyskyt a asi sa pohybuješ v takych kruhoch zo zvyku
 Pikaču
18.08.2019 14:34:44
Usmej sa - premyslala som o tvojich slovách
Tak manžel hovorí, že malého miluje nadovšetko, vlastne on ho chcel najviac a ja? Včera mi dosť hrubo až vulgárne vynadal, lebo bol drevo, vylial polievku na zem a ocot a vybil si zlosť na mne. Potom sa mi ospravedlňoval, že to nemal, že ja som mu najbližšia osoba v živote, ale ten zlý pocit tam ostal. A dobré vlastnosti? Tak dokáže zarobiť peniaze, hocičo opraviť, postarat sa o rodinu, ale mám pocit, že tých horších je viac
Alkoholizmus, dominantne až agresívne správanie, zhadzovanie druhych, prchka povaha, rozkazovanie a vynucovanie si to čo chce násilím napríklad. Nie vždy je všetko zle. A ten dobrák čo naletel kamosovi, tak ja som bola ochotna pomáhať, ale jemu z tých problémov tak hrabalo, že úplne bláznil, že som sa o seba bála, navyše sme mali spolu psa a asi 2x som v noci utekala spat aj so psom ku kamarátke, lebo som sa ho bála a bála sa aj o psa, lebo v noci chcel ísť na prechádzku Prahou aj so psom. A sponzorovať som veľmi nechcela, lebo kvôli tomu suknickarovi som prišla o veľmi veľa peňazí a nechcela som tie isté chyby opakovať a zle investovať. Mne tiež nikto nič nedal. Našťastie ak ľudia chceli ručiť mnou alebo chceli nech si zoberiem úver na nich, tak som ich veľmi rýchlo odbavila nech si nájdu iného blázna.
 Maslicka
18.08.2019 13:38:22
Nie, z azylového domu našťastie nepochadzam, to bolo zle pochopené alebo napísané
Len v meste odkiaľ pochádzam a kde som normálne s rodičmi v byte bývalá bol neďaleko azylak no a tomu som sa vyhýbala ako to išlo, lebo tam teda boli existencie.
 Maslicka
18.08.2019 13:35:06
No slobodná matka nie, zatiaľ som vydatá za toho despota, takže skôr rozvedená ak by k tomu prišlo. Ale to je jedno.
 Maslicka
18.08.2019 13:30:37
Úplný základ všetkých problémov sú “peniaze”. Ich nedostatok!
Šikanu som zažíval ako na základnej tak strednej škole a vždy išlo o rozdiel tried, peňazí. Na základnú školu som chodil na kolibe v Bratislave a v triede boli len tri decká s chudobných rodín. Boli odstredené a šikanované. Tým viac ako na druhom stupni si “deti” začali uvedomovať svoju hodnotu. Môj prospech sa zhoršil a tak na strednú školu som chodil “iba” na učňouku. Tam bol problém opačný. Väčšina triedy bola stoka spoločnosti nenávidiaca a mstiaca sa čomukoľvek čo nieje najnižšie.
Na konci spovede píšeš že pochádzaš s azylového domu. Deti psychologicky dokázané, často opakujú chyby rodičov. Dcéry týraných matiek si hľadajú podvedome tyranov a synovia tyranov, týrajú. Za tým všetkým je opäť nedostatok peňazí. Bohatý rodič svojim deťom dopraje dobrý život a chudobný rodič si vybíja frustrácie. Ak teba tvoja matka pre biedu zobrala do azylového domu, môžeš to urobiť aj ty alebo svojmu dieťaťu zničíš život inak, napríklad životom u tyrana, alkoholika.
Dobrého muža nenájdeš. Je ich len tenká hranica medzi značenými chudobou a pošpinenými priveľkým bohatstvom. Teraz si poškodeným, použitým tovarom. S cudzím deckom si ťažko nájdeš chodiaci kreditku. Sú ale aj taký. Napríklad môj stredný brat si jednu podobne narušenú vydržuje celé roky a nevadí mu ani že nikdy nepracovala a ani nebude. Moja rada? Hľadaj hlupáka!
Zlomovým bodom v tvojom živote bolo tehotenstvo. Urobiť si dieťa s nedospelým, chudobným, frustrovaným, tyranom, alkoholikom, duševne nevyrovnaným, bolo chybou za ktorú nie iba ty budeš niesť následky. Tvojim trestom bude, pozerať sa ako tvoje dieťa trpý biedou, strachom, neistotou, zlom svojeho otca a slabosťou svojej matky, napokon budeš svedkom ako tvoje dieťa opakuje tvoje chyby a snáď privedie to nešťastia žitia aj tvoje vnúča.
 Loboproroksmrti213
18.08.2019 12:49:40
hlavným problémom typických obetí šikanovania je, že nevedia povedať nie a ľahko sa podriadia... ale to, akým spôsobom píšeš o tých partneroch mi nepríde, že by si nevedela povedať nie, práveže to podľa mňa možno hovoríš viac ako by trebalo... možno je to kus aj o tom, že si hľadala dokonalého, ale každý má nejakú zlú vlastnosť a každý v živote porobí pár blbostí, ale ak niekoho ľúbiš, tak by si pri ňom asi mala stáť... v niektorých prípadoch naozaj boli vážne dôvody a dobre si urobila, že si zo vzťahu odišla, ale napríklad ten dobrák čo sa zadĺžil, tak možno potreboval práve tvoju podporu a spolu by ste to nejak zvládli, no to je už jedno, čo bolo bolo, ale ber tak, hocikomu sa to môže stať, aj keď si budeš myslieť, že už máš vedľa seba muža, ktorý dobre zarába a nemá dlhy a nie je mamičkin maznáčik, je ti verný a nie je despota, vždy sa niečo môže pokašlať, taký je život... nikdy nevieme s istotou povedať ako zareagujeme na určité životné situácie, ani u druhých (u partnerov) to presne nevieme, ale bolo by fajn, mať pri sebe niekoho kto by pri nás stál, pomohol nám to zvládnuť, podržal nás a neodišiel... no ako vo všetkom, aj v tomto treba začať od seba, že ty ponúkneš tú oporu a oddanosť... to nie len ty narazíš na problémových, ale každý, veď kto je bez problémov? všade niečo nájdeš, u každého, ak nejde priamo oňho tak ako si aj zažila, napríklad to môže kaziť jeho mama alebo iný člen rodiny, alebo "kamarát", ktorý vás finančne zoderie z kože... v podstate, vezmi si teraz svoju situáciu, slobodná matka bez bývania, bez peňazí a takto by si si hľadala nový vzťah, tiež by si bola pre partnera "problémová", ale predsa určite by bol za teba vďačný lebo máš plno dobrých vlastností a napriek tým problémom by nebolo ťažké sa do teba zaľúbiť a byť s tebou vo vzťahu... no poďme ešte k tomu súčasnému partnerovi, vravíš že je despota, čiže je to pre teba asi veľká psychická záťaž, verím ti že je to strašné... ale je to celkovo zlý človek? zamysli sa, aké má dobré vlastnosti, či cítiš z neho aspoň kus lásky voči tebe a voči vášmu dieťaťu... možno si ani neuvedomuje ako veľmi ti ubližuje, skús mu citlivo vysvetliť, ako ti je a popros ho, či sa nemôže mierniť, že ak mu niečo vadí, nech ti to skúsi povedať pekne, úctivo, prípadne sa ho opýtaj, či ho niečo netrápi, možno ťa len používa na ventiláciu, niečo si chce dokázať, čo ja viem... porozprávajte sa ešte, možno sa niečo zmení, možno sa bude aspoň snažiť, predsa máte spolu dieťa, ktoré vás bude spájať už celý život... ale ak to nepôjde, tak odíď, predsa v takom napätom prostredí by ani to malé nebolo šťastné... a kam? u nás v meste je centrum pre rodinu a dosť slušné prostredie aj ľudia sú tam, možno také niečo dočasne, ale ak odídeš a budeš drobca vychovávať sama, mohla by si požiadať o výživné, s výživným, s rodičovským príspevkom a s prídavkom na dieťa by mohla byť aj nejaká mini garsónka (ubytovňa) a dokázali by ste síce skromne ale slušne žiť, snáď to nejak pôjde a možno to nakoni
Smajlík  USMEJ-sa Žena29 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk