Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1105234, vložené 18.08.2019 10:33:37 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Zmena trénera?
Ahojte, hlavne športovci. Mali ste za svoj športový life zmenu trénera? Viem, že niekde to je bežné, ale nevedela som si to predstaviť tak skoro. Trénovala som s jedným trénerom 3 roky.
Postupom času boli tréningy stále o tom istom, veľmi som sa neposúvala. Zrejme nemal športové ambície doviesť ma k pretekom, aj keď stále hovoril, že má.

Jeho tréningy nemali žiadny systém (možno podľa neho áno). Niekedy sa nám ani nevenoval, a riešil svoje veci. Asi to bolo pre neho len útekom z reality, prísť na tréning, pokecať s ľuďmi a odísť. Na tréningoch sme nepočúvali nič iné ako "si slabá, nič nevieš" atď, atď. Pochvala z neho strany prišla možno raz do mesiaca.

Dnes sme sa pohádali. Nič hrozné, len on si všetko zobral príliš k srdcu, a otočil všetko proti mne. Je mi to ľúto, pretože sme mali celkom pekný vzťah aj mimo tréningov (nie, nechodila som s ním!) Chodili sme sa bicyklovať, pozerať preteky, do kina. Snažila som sa s ním skontaktovať, ale žiadny záujem z jeho strany.

Povedal, že už ma ASI viac nechce trénovať a že som si nič nevážila. Pritom si myslím, že ja som mala právo sa hnevať na neho, že o mne rozprával veci ktoré ani pravda nebola, neustále na nás pozeral ako na laikov, ktorí nič nevedia, a neskôr som sa v jeho spoločnosti začala cítiť "navyše"

Na jednej strane, možno môžem byť rada, že takého človeka už nebudem mať pri sebe, ale na druhej strane ho mám stále veľmi rada, keďže sme si toho veľa spolu prežili. Viem, že mi veľa vyhovel a možno sa tiež snažil. Chybu si priznať viem. Konflikt nebýva jednostranný.

Myslím si však, že mu záležalo na peniazoch, inak si neviem vysvetliť tú ignoráciu, keď som sa s ním snažila hovoriť. Je to jeden z trénerov, ktorého pozná veľa ľudí, ale skôr v tom negatívnom svetle. Ja som si k nemu cestu našla, verila som mu, aj keď neustále klamal. Viem, že som pochybila aj ja. Mali sme si v kľude sadnúť a vyriešiť situáciu. Asi som na neho "vyletela" v najnevhodnejšom možnom čase.

Celý jeho svet sa točil len okolo neho. Jeho nezaujímame my, tí, čo tam chodíme trénovať, stále sme počúvali len o ňom, o jeho práci, ako kde trénoval, a hlavne vždy ohováral druhých trénerov a ich zverencov, pritom on sám nedokázal doviesť na športovú úroveň zverencov, ktorí u neho trénovali viac ako 6 rokov.

Naozaj neviem ako ďalej. Ak sa chcem posúvať v športe, nemôžem čakať na neho, kým sa rozhodne či somnou ešte niekedy komunikovať bude alebo nebude.

Myslíte, že potrebuje čas si dať myšlienky dokopy, a aspoň trochu si uvedomí, že to čo sme prežili nebolo len tak? Alebo je zbytočné čakať, kým sa možno ozve? Neviem, či je pre mňa výhra, že sa mi možno naskytne možnosť trénovať s niekým iným, alebo smola že som stratila jeho. Dosť som sa preto trápila, ale on si tiež nemôže somnou robiť to, čo on uzná za vhodné, a ak sa ohradím tak to takto dopadne. Síce sme sa viac krát pochytili, no vždy som sa s ním snažila dohodnúť, vždy som za ním doliezla. Aj teraz čaká to isté, zrejme moje ospravedlnenie, cíti sa byť na koni že on je niečo viac a ja sa mu mám doprosovať. Skúšala som to, neúspešne. Asi sa mu páči, byť žiadaný alebo to, že o neho má niekto záujem?

Naozaj mi na tom človeku záleži, aj napriek všetkému, vždy mi ho bolo ľúto že ho nikto nemá rád, pretože mne taký zlý neprišiel. Prežil si ťažký život, veľa pádom a žije sám. Vnútri je to veľmi dobrý človek. Ale každý máme svoje muchy.

Tak čo radíte? Čakať, alebo skončiť s ním?
 MonikaTurkova Žena26  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
21.08.2019 19:52:29
Ahoj,

si si istá, že po rokoch tréningu stále trénera potrebuješ? Nezvládla by si "technickú" stránku tréningu aj sama? Pokiaľ nie si spokojná, máš možnosť výberu :-)

Ak sa naňho vykašleš, stále môže on prísť za tebou, nemusíš sa mu doprosovať ty.

Ak chceš, robím aj mentálnu prípravu športovcov a to úplne zadarmo. Napíš mi, možno to bude mať význam - kontakt@coachtomas.sk

Tomáš
Smajlík  Coachtomas
18.08.2019 13:33:34
Došlo mu že mu nezarobíš milióny ani mu “nedáš” tak stratil záujem.
 Loboproroksmrti213
18.08.2019 13:03:52
hm, to čo si písala o tom doprosovaní a o tom, že sa stále cíti byť na koni sa mi vôbec nepáči :o( ...ale napriek tomu by si mohla počkať, presne ako píšeš, každý máme svoje muchy, nevykašli sa naňho
 USMEJ-sa Žena29 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk