Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1105667, vložené 23.08.2019 17:11:10 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Totálny obrat
Toto leto som sa v kúpeľoch zoznámila s jedným chalanom, o necelé dva roky starší odo mňa. Stačilo pár výletov, z jeho strany akoze náhodné stretnutia, pohľady a už som bola v tom až po uši. Po 5 rokoch zase zaľúbená a šťastná. A on tiez. Odchádzal o týždeň skôr ako ja, celé hodiny sme si telefonovali, písal mi zaľúbené verše a cestou domov späť som išla všelijako komplikovane, lebo som ho navštívila, sice len 2 hodiny, ale ja som musela. Byvame od seba 130 km, čo však nevadí, lebo ja začínam od októbra diaľkovo študovať v meste, ktoré je od miesta štúdia vzdialené len 50 km a ci si nájdem prácu tam alebo tam už nehrá rolu. Najprv to chce a bol nadšený, ale posledný týždeň? Vcera mi volal, že nechce, alebo jeho rodičia nechcú, aby som bývala tam kde on (myslím to mesto), nech nie som tvrdohlavá, on sa nemôže na nič sústrediť, prečo práve ja.....navyše ja už tam mám nájdenú prácu od 2.9. a dobrú prácu výborne platenú a to mám akoze nechať? Toto chce, aby som to nechala. Pýtala som sa ho či si to praje aj on, alebo želanie len jeho rodičov a on, že rodičov musí poslúchať, stále študuje a na dennej forme a oni ho.pidporuju a sú doleziti a hneď, že nech s ním 2 vikendy nepočítam, že majú rodinné stretnutia...a že v kúpeľoch to prehnal, a že môžem bývať kdekoľvek len nie tam kde býva aj on. Co myslíte?
 Rakyty Žena21  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
29.08.2019 17:08:39
Je to vôl.
 Fajnšmeker1989 Muž30 Kategorie
28.08.2019 10:59:17
No toto sú akože také výletné lásky ale väčšinou IBA z jednej strany.........Nikto ti nemôže zakázať ísť niekam kde chceš,teda ak to ovšem nemáš súdom zakázane :) Vykašli sa naňho,podľa mna má doma babu a bojí sa aby ste sa náhodou nestretli.....ťažko by to potom vysvetloval :)
 Dzulo55 Muž35 Kategorie
24.08.2019 20:28:09
Vykašli naňho a do práce nastup, teda ak naozaj kvôli sebe aj chces. Choď pekne kam ty chces, byvaj kde chces a on nech sa aj na hlavu postavi, nech sa aj rozkrája, to už ťa trápiť nemusí. Inak celá tá rodina mi pripadá nejaká divná.
 Lodicka
24.08.2019 20:24:17
Vrznut si nechcel. Nič medzi nami nebolo, navyše predmanželský sex neuznáva. Takže o tomto to.nie je.
 Rakyty
24.08.2019 14:39:25
Chcel si vrznúť. Úplne klasicky hovoril to čo si chcela počúvať a čo mu mohlo otvoriť “cestu” ku bežnému cieľu mužov. Doma ťa ale nechce. Buď chce len sex čo je normálny stav alebo má dokonca doma, v danej dedine inú a tam by ste sa mohli stretnúť a to by sa mu ťažko vysvetľovalo.
Bigamia vyžaduje vzdialenosť cieľov.
 Loboproroksmrti
23.08.2019 22:16:20
nemôže ti zakázať bývať a pracovať v tom meste, veď nejdeš bývať k nemu... aj keby si sa s ním už nikdy nemala stretnúť, do tej práce kľudne môžeš nastúpiť, neviaž sa naňho, nevnucuj sa keď ťa tak odháňa, je mi to ľúto, vyzeralo to tak sľubne na začiatku, podľa tvojich slov, ale možno nakoniec v tom istom meste stretneš iného, držím palce, nech sa darí ;o)
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 Kategorie
23.08.2019 17:49:37
Je dospelý? Ak áno, mal by si uvedomiť, že žije svoj život.
 Eobard Muž83 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk