Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1106793, vložené 04.09.2019 16:17:13 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Hľadám aj nehľadám
Ahojte,... bežný problém, azda stále a najviac omieľaný v spoločnosti.. muži a ženy.. týka sa to aj mňa, nedávno som oslávil 29. narodeniny a cítim sa osamelo, nikdy som nemal žiadny vzťah, ani som nemal moc kamarátky, lebo som sa žien "bál" resp. som nevedel s nimi moc komunikovať, klasický problém introvertov, niekto to má silnejšie, niekto len ľahšie a nepociťuje to, že by mal problémy so ženami. Ja ho však mám, hoci nie vždy mi je jasné, že prečo, atraktívny vraj som, mam to potvrdené aj od žien nepriamo cez kamarátov ,alebo frajerky kamošov, takže problem je len v mojej povahe a to, že sa stále pohybujem v tom istom "kruhu" problému, .."bojím sa ich" a mávam niekedy pri nich "návaly okamžitého stresu" hlavne pri tých veľmi pôvabných ženách (čiastočne normálne, ale ja pri nich komunikujem veľmi strnulo, neviem sa uvoľniť a ony to vidia a ja vidím , že to vidia a vidím ako sa tvária, že nevedia co sa deje a že to pôsobí divne, a nakoniec aj zo stretnutia, kde to môže vyzerať prv, že šanca je, po pár minútach z toho nič nie je, lebo môj problém s komunikáciou , plus akýsi stres, ktorý neviem ovládnuť už niekoľko rokov, ... niekedy ma to dostane a neviem co s tým mám robiť, niekedy mávnem rukou a idem ďalej, že raz to pride, lenze toto už trvá od dospievania, niečo malo sa zlepšilo, ale inak som stale na tom istom... Poznáte niekoho známeho , alebo z okolia, kto ma presne podobný problem alebo ste sa s niečím alebo s niekým takým stretli? každá rada-názor pomôže, aj ked skor ide o to, že sa potrebujem z toho takto anonymne vyrozprávať, aby som upresnil, priatelia toto o mne vedia, v podstate každý v mojom blízkom okolí, takže s nimi sa o tomto rozpravám sem-tam, ale zároveň mi je to už trápne stale dokola ich týmto zaťažovať a tak to ani už veľmi nevyťahujem a snažím sa s tým pasovať sám. Ak ste to dočítali v tomto peknom počasí až sem, ďakujem,.. a ak máte nejaké rady, skúsenosti, budem rád za každú konštruktívnu spätnú väzbu.

p.s. ešte dodám, bol som aj absolvent rýchleho rande, fajn vec takto na tréning, opäť, prvé štyri kolá stres, že to som chcel pomaly odtiaľ utiecť, na piatom šiestom mi to začalo byt už "jedno" ,resp. nejak som začal byt tým "unavený" že to opadlo a konverzácie boli stale a stale viac uvoľnenejšie, .. ďalej doplním, že ja mám vždy takto na začiatku problém s tým stresom a po hodine alebo nejakom krátkom čase to prejde a začínam byť smelejší, ale dovtedy si spravím vizitku, že hanblivý a mumak a pod. a poznáte to, potom ste už buď len kamarát alebo vas už radšej nechce vidieť, lebo strata času :)

pekný deň prajem všetkým a díky.
 Rážničí Muž29  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
05.09.2019 20:20:04
"atraktívny vraj som, mam to potvrdené aj od žien nepriamo cez kamarátov ,alebo frajerky kamošov.."

Takto potvrdenie atraktivity nefunguje, sory bracho
Smajlík  polo
05.09.2019 17:23:44
nie si už starý na to aby si mrnčal?
Smajlík  *Cronos* Muž66 Kategorie
04.09.2019 22:28:37
tak teda dodatočne všetko najlepšie k narodeninám :o) ...priznávam, že aj ja som na tom podobne, ale nejde o opačné pohlavie, ale celkovo o neznámych ľudí, veruže nie si sám a je nás naozaj veľa, to znamená, že je aj veľa ľudí, čo by tvoju počiatočnú neistotu (hanblivosť) pochopili a niekomu je to dokonca sympatické, možno si nájdeš práve takéto dievča :o) vekom sa to jednoznačne bude stále viac a viac zlepšovať, ale nemusíš to brať tak tragicky, veď nič zlé nerobíš a ak niekto odpíše človeka po pár minútach čo ho pozná, tak ti zato asi tiež nestojí, hm? :o) ...ja ti dám taký mini návod čo by pomohlo... zo začiatku radšej hovor menej, nech si zvykneš na prítomnosť toho dievčaťa, výhodou je, ak nesedíte oproti sebe, ale vedľa seba, alebo sa prechádzate, aby si nemal ďalší zbytočný stres z očného kontaktu, skús otvárať také témy, čo by ju mohli zaujímať ale zároveň zaujímajú aj teba a si v tom doma, niečo čo ti robí radosť, pri čom si uvoľnený... pomôcť by mohlo aj to, keby bol s vami ešte nejaký kamarát, ktorého dobre poznáš a vieš byť pri ňom sám sebou, budeš sa baviť striedavo aj s ním a aj s ňou, ona uvidí, že s ním jednáš úplne normálne a tiež ti jeho prítomnosť môže pomôcť sa uvoľniť, nebude to také napäté, ak tam nebudete len sami dvaja, potom keď sa po chvíli oťukáš, sa môžeš vydať na lov :D ...ale vieš čo, to, čo ty považuješ za hendikep môže byť aj taký prejav citlivosti voči tomu druhému, že nejdeš naňho zhurta ale opatrne zisťuješ, aký je to vlastne človek, ako sa s ním môžeš baviť, či sa dá pri ňom vtipkovať, alebo je skôr vážnejší atď., mysli pozitívne, má to aj svoje výhody ;o) ...ale môže to byť aj o (ne)sebavedomí, možno nie si sebou istý, neveríš si, možno sa aj v niečom podceňuješ, sleduješ svojich kamošov "baličov" a možno sa cítiš menší ako oni... naozaj veľmi veľmi nemám rada, ak z niekoho srší, že "všade bol a všetko vie", ale je fajn, mať pokoru a zdravé sebavedomie, priznať svoje nedostatky, ale byť si aj vedomý svojich kvalít... ten človek/to dievča, s ktorým hovoríš, je taký istý smrteľník ako ty, nemusíš sa jej báť, ak ju nezaujme to akým naozaj si, tak i tak by to s ňou bola zbytočná strata času... určite máš v sebe veľa dobrého a nie jedna by mala záujem, keby ťa lepšie poznala, pôjde to, neboj a usmievaj sa, niekedy nemusíš ani nič povedať a buum, je to tam :D ...držím ti palce ;o)
Smajlík  USMEJ-sa Žena29 Kategorie
04.09.2019 21:52:50
Archons lose, napis mi na risosk@email.cz
 Rážničí
04.09.2019 18:51:14
Ahoj, ak chceš, napíšem ti niečo, len napíš mi tu svoj mail.Nechcem to tu písať takto verejne.
 Archons lose Muž37 Kategorie
04.09.2019 16:31:17
„...po hodine alebo nejakom krátkom čase to prejde a začínam byť smelejší"
No vidíš, a mne to prejde tak po mesiaci, keď sa s niekým v realite bavím
Smajlík  Eobard Muž83 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk