Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1107169, vložené 08.09.2019 18:27:01 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Ach rodičia...
Musím sa posťažovať na svojich rodičov, lebo ma práve ma naštvali. Nechcem povedať, že mám zlých rodičov. Nie sú zlí a dajú mi v podstate všetko, čo si želám. Na druhú stranu, ja si toho veľa neželám. Problém je, že mám pocit, že mi proste prikazujú až príliš veľa vecí ohľadom života. Keď som bol mladší, kamaráti sa ešte bavili von a ja som už musel ležať v posteli. Na strednej, keď kamaráti objavovali alkohol a drogy, som ja doma pravidelne dostával karhanie za to, že som si vonku nezobral mikinu. Pritom som otužilec, ktorý nemá problém sa v mínusových hodnotách prechádzať po vonku a neochorieť. Väčšinu času bol môj prospech v škole výborný a alkoholu som sa v živote nedotkol (ale samozrejme, vždy som bol za to podozrievaný), možno nerobím v domácnosti až tak ako niektorí, ale keď niečo treba urobiť, tak to bez problému urobím, tak neviem čo je na mne také zlé. Hádka, ktorá ma momentálne vytočila bola o tom, že málo jem. Keby som bol nejaká pubertiačka, čo sa tak snaží schudnúť, tak pochopím. Lenže ja jem zriedkavo a stále vážim rovnako. Mám 167 cm a 58 kg, čo je podľa mňa celkom v pohode. Proste po istej udalosti s dievčaťom mám problém so spaním v noci, tak väčšinou som v noci hore a spím potom počas dňa, to znamená, že obed jem v čase večere, čo im neskutočne vadí. A nie je to tak, že by som sa celý deň/noc len zabával. Síce nemám žiadnu brigádu, ale počas leta som za čas, za ktorý bežný študent na univerzite stihne jeden kurz som ja stihol prejsť štyri, takže by som nepovedal, že sa flákam.

Vlastne celým tým chcem povedať, že moji rovesníci robia oveľa horšie veci a ich rodičia sú s tým v pohode, zatiaľ čo ja dostávam zdrby za úplné hlúposti.
 D0ktor Muž19  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
08.09.2019 22:17:13
to by si aj odomňa dostal za tú mikinu :D ale nie no, proste sú starostliví, ale mohli by ti viac veriť, lebo mi prídeš ako naozaj slušný človek (ktovie, možno aj vďaka tej prísnejšej výchove) ...chápem, že to človeka dosť zdeptá, takéto večné dirigovanie... veď si s nimi normálne sadni ako dospelák a presne to im povedz čo tu nám, že si mal vždy dobrý prospech, že si nepil atď., že by si ocenil, keby ti verili, mali viac kamarátsky prístup a dali ti dýchať... ale báť sa budú o teba, aj keď budeš mať 50, to nezmeníš ;o)
Smajlík  USMEJ-sa Žena29 Kategorie
08.09.2019 21:41:10
raz im podakujes ked zteba nieco bude a ked tvoji rovesnici budu čistiť os''ate zachody.
Smajlík  inzeratik3
08.09.2019 20:38:02
svet je plný nástrah..a rodičia, čo veria v to že by sa ich deti zabili keby z nich spustili oči sú jedna z nástrah. Ak sa dobre učíš, tak si vyber nejakú prestížnu výšku niekde pekne ďaleko a zabiješ dve muchy jednou ranou..aj dobrý prospekt do budúcna a aj osobná sloboda..
Smajlík  *Cronos* Muž66 Kategorie
08.09.2019 19:21:13
moji rodičia sú tiež večne nespokojní aj keď už mám 25, jediný rozdiel je ten, že aj keďzdrbávajú, už nemajú nadomnou až takú moc, ako keď som bol na nich závislý... môžeš sa s nimi o tom porozprávať, možno to niečo zmení ale keď sa úplne osamostatníš, tak by sa to mohlo zlepšiť, prajem veľa trpezlivosti a pevných nervov
Smajlík  Ivo
08.09.2019 18:35:27
Mňa tiež zdrbávajú za všetko
 Eobard Muž83 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk