Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1107650, vložené 13.09.2019 22:26:12 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Zaľúbený do štvrtačky
Ahoj, chodím na jednu nemenovanú strednú školu, a som prvák, už som sa trochu na škole "usadil", i keď za 2 týždne sa to tak moc povedať nedá, ale... Je to technická škola, resp. s Informatickými odbormi, takže dievčatá sú tam skôr výnimkou ako niečim bežným. Zaľúbil som sa na prvý pohľad do jednej štvrtáčky.., Síce ju nestretávam každý deň a moc často, kedže to je veľká škola, s vysokým počtom študentom, ale už priamo k problému.
Chcel by som sa s ňou nejako zoznámiť, ale mojím problémom je to, že sa strašne hanbím, a trochu som introvert (medzi cudzími, stačí mi pár dni známosti, a potom sa už relatívne rozkecám).
Avšak, Skoro vždy (ešte som si nevšimol opak alebo inú situáciu) prichádza logicky so svojimi spolužiakmi, a ja ako hanblivý typ, mám problém tam len tak "nabehnúť" a začať rozprávať sa len tak "zo srandy" s v podstate cudzou už ženou ak sa to dá tak povedať, najmä po fyzickej stránke.
ďalej tam samozrejme vládne i nejaký ten rešpekt... Možno má frajera z triedy, no, ako šesťnásťročný mám rešpekt pred staršími, i keby to nebol žiaden z nich jej frajer, na takej škole sa o dievčatá celkom "bije". Keby som mal šancu ju stretnúť niekde samú, bolo by to o dosť lepšie, ľahšie, ale ani to by nebola úplná pohoda, krátke rozhovory s cudzími ľuďmi, mi proste prídu divné, trápne niekedy.
Áno, chápem... som mladý, času mám, možno niekto napíše že je možno moc stará na mňa, ale puberte a srdcu sa ľahko rozkázať nedá, Jediná vec mimo zoznámenia sa (potom už verím že to pôjde fajn) ma trochu trápi, kedže už je dospelá, čo jej vnímanie vzťahov... ona už môže myslieť na vážny vzťah, zatiaľ čo u mňa sa to tak asi nebude dať povedať.
Medzi menšie poznámky môžem dodať to, že nemáme pevné triedy, a migrujeme doslova po celej škole, taktiež na výlety sa nechodí krížom krážom ročníky a triedy, skôr len triedy rovnakých odborov.

Ďakujem vopred za nejaké rady, nejakú ochotu pomôcť mi.
 zúfalý E-MAIL: schematiky@gmail.com  Muž16  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
24.09.2019 22:38:43
nadviazat ocny kontakt ...zareaguje.. prihovorit sa...
btw>sance su mizerne radsej to rozchod
Smajlík  jay324
15.09.2019 07:00:07
zisti meno a napiš jej na facebooku a tvar sa ze si ju nasiel akoze nahodou a napis ahoj teba poznam ty si z nasej skoly. ved tak sa to dnes robi
 jezkodezko
14.09.2019 12:36:18
Bral by som to skôr ako lásku na prvý pohľad, a celkovo vraj je fajn dievča.
 zúfalý
14.09.2019 06:40:37
Ako si sa do nej mohol zaľúbiť, keď si sa s ňou ani nerozprával?
Smajlík  Eobard Muž83 Kategorie
14.09.2019 04:31:55
skúsil si chloroform?
Smajlík  *Cronos* Muž66 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk