Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1109251, vložené 03.10.2019 15:27:22 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Vysoká škola, dieťa, partner
Ahojte, máme doma 7 mesačného prcka a ja som bola prijatá na kombinovanú formu štúdia na VŠ - detská sestra. Pôvodne som chcela ísť už zo základnej školy na strednu a potom vysokú, ale rodičia tak trochu rozhodli za mňa a ja ako vecne odmietana som nemala šancu vzdorovať. Nevadí. Problém trochu je, že už jednu vysokú školu mám, ale odbor politológia, ja viem, odbor na.....nuž bola som mlada, bolo mi to jedno, bol to moderný odbor, poznáte to. Teraz som bola prijatá na kombinovanú formu štúdia, čo je nieco ako dialkova, budem chodiť do školy kazdu druhú sobotu a sem tam nejaký ten piatok, ale snažím sa zladiť si sikovne individuálny študijný plán. A manžel je proti, že načo mi tá skola je, keď už jednu mám (no mám, lenze akú), dobre videl, že som si nemohla nájsť pracu, že som chodila z pohovoru na pohovor a väčšinou mňa chceli na takých miestach, kde stačilo učilište alebo možno aj základná. Kdezdo s tymto.oborom budem mať istotu, že práci vždy mať budem, lebo sestier je nedostatok, neviem ako na Slovensku, mu bývame v Čechách a tu je to tak. Manželovi vadí, že by musel byť v sobotu celý deň so synom sám (no sám nie, býva u nás jeho otec, tak pomôže aj on), piatky by som riešila cez susedku, tá už ho párkrát strážila a vždy sa v tom vyzivala. Vadí mu, že nebude mať v sobotu Havaj, ale bude malého obriadovat, bude robiť to čo ja každý deň už 7 mesiacov, vyčíta mi, že som matka a nemá čo trajdat, ale veď ja sa nejdem baviť, alebo za milencom, ja idem normálne do školy,stále má strach, že ako to bude, matka má byť doma a basta, ibaže hádam od toho sú rodičia, že sa aj zastúpia, si ja myslím. Malý nie je nejaký zlostny, dokáže sa pekne zahrať aj sám,úplne normálne zdravé dieťa bez špecifických potrieb, nekojim čiže tam problém nie je, máme ohradku a veľa hračiek, krásne sa dá s malým fungovať, môže ísť s kočíkom von bývame hneď pri lese, myslíte naozaj, že som neodpovedna, alebo že je to.blbost čo robím? Lebo viem, že o 2,5 roka sa budem poberať do práce a žena po materskej to má s prácou sakra ťažké, tak nechcem aby mi v životopise svietilo miesto 3 roky prazdne, ale nech je tam aspoň štúdium, čo je znakom zvyšovania kvalifikácie, zmanazovania času, efektívneho trávenia voľného času, neviem.
 Nanna Žena34  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
06.10.2019 20:45:23
chod do toho, otcovi dietata to evidentne len pomoze. kym skola zacne mali bude vacsi a s menej starosti. Politologia je skutocne len skola na titul...
 Lojzo2Lojzo
05.10.2019 11:12:18
Ked chces soferovat potrebujes vodicak

Ked chces cestovat potrebujes pas

Ked chces stavat dom potrebujes povolenie


Ked chces dieta potrebujes iba ko..ta a p..u. Ake smutne.
Ja stale tvrdim kazdy kto chce dieta by mal dostat osvedcenie ze sa dokaze onho riadne postarat.
 Her Rabin
05.10.2019 10:19:51
tvoj muz je idiot,nic viac nepotrebujes vediet
 wallrider
04.10.2019 08:47:21
Ej, ale je lenivý a sebecký!!!

Pravdu si mu povedala, že je rovnako rodič ako aj ty, a postrážiť dieťa každú druhú sobotu je predsa to najmenej, čo pre svoju milovanú partnerku a milované dieťa môže urobiť... Veď on neho nežiadaš, aby bol s dieťaťom pol mesiaca vkuse, zatiaľ čo ty opatruješ v Rakúsku nejakú starenku!

Chcelo by to vymyslieť niečo, aby si uvedomil, že má pokrivené názory. Myslím si, že keď si pár urobí dieťa, obaja rodičia by sa mali vedieť sebaobetovať (to, ako muž reaguje na nepohodlie a náročné situácie sa do určitej miery dá odpozorovať už skôr, pred dieťaťom). Na žene je tehotenstvo, pôrod, zotavovanie sa po ňom, dojčenie, vstávanie v noci... Ja to vidím tak, že to občasné postráženie vlastného dieťaťa je oproti tomuto veľké nič.

Neviem, čo na tvojho chlapa zaberá, ale hlavne mu to priamo nevyčítaj, lebo tak dosiahneš iba to, že sa ešte viac zatne. Len mu kľudne vysvetli svoj postoj. Zostáva už len dúfať, že si uvedomí svoju sebeckosť.
Smajlík  *BielaMedvedica* Žena26 Kategorie
04.10.2019 07:23:32
Postoj tvojho muža k staraniu sa o dieťa ma trochu znepokojuje
 Eobard Muž83 Kategorie
04.10.2019 07:19:32
USMEJ -sa - ďakujem za podporu rovnako aj Zrzava Bestie. No malý už veľa nespí, niekedy sa stane, že zaspí a je tuhý aj 2 hodiny, ale to skôr výnimočne, zato keď sme vonku tak v kočíku zaspi skoro vždy ten môj spunt malý. Mužovi som hovorila, že je rovnako rodič ako aj ja a že celé dni je so mnou, či náhodou nechce byť rád, že bude s malý sám. Začal splietat, že je po práci po týždni unavený a chce oddychovať a nie okolo dieťaťa behať, ale veď nerobí manualne, ale v kancelárii, fyzicky unaveny byť nemôže. Mne sa tiež občas nechce k dieťaťu vstávať, v noci takmer vždy, ale musím keď niečo potrebuje, dieťa sa mňa nepýta či sa mi chce, jednoducho vstanem a idem. Myslím, že bude len dobre nech si skúsi aké to je, lebo on si myslí, že celé dni len ležím a nič nerobím, no ale potom nechápem prečo sa potom tak boji....možno sa boji priznať, že mi trochu krivdi.
 Nanna
03.10.2019 22:18:47
dobrý odbor si si vybrala :o) choď do toho, nevidím v tom problém, až na trochu lenivého otecka ;o) ja som chodila do školy do iného mesta, aj som kojila, boli to síce vždy ťažké lúčenia (z mojej strany) ale všetko sa dá ak sa chce... drobcovi prospelo, že bol dosť času aj s ockom alebo s babkou, teraz mám druhé a som nonstop s ním a keď si náhodou dovolím ísť len do sprchy tak koniec sveta :D naozaj nie je zlé, ak ho na takú chvíľu necháš s niekym iným, veď otec je mu takisto blízky, nedávaš ho nejakej cudzej pestunke... každú druhú sobotu, to je nič, navyše, teraz malý asi ešte aj dosť pospí nie? ...muž by ťa v tom mohol podporiť a pomôcť, ešte sa o tom v kľude porozprávajte, držím palce ;o)
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 Kategorie
03.10.2019 15:36:44
Bez do toho!!! Určitě!
I vztah otce-syna to zlepší, když budou spolu. Je to super nápad.
Jen se bojim, abys nemusela dělat praxi.. což taky trochu leze do času.
 Zrzavá Bestie Žena66 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk