Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1109713, vložené 08.10.2019 21:04:23 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Jej prvý
Zdravím , mám 18 rokov a presne pred 8 mesiacmi som si našiel svoju prvú priateľku a áno bol som ešte panic , totiž ona je moja prvá . Bral som takú vec ako niečo čo chcem prežiť s človekom ktorým si budem istý , ktorého budem skutočne milovať a nie niesom nejaký rozcitliveny chudák ale tak to cítim . Myslím že mám veľkú priazeň dievčat no nikdy som nebol ulietavy a vždy čakal na tu pravú , no problém je ten že ja jej prvý niesom . Viem že sa minulosť nedá vrátiť späť , no prídu momenty kedy mi to príde ľúto že dala seba niekomu inému ako mne . Pritom to ľutuje , lebo to bol jej bývalý priateľ ktorý sa ku nej správal hnusne a vôbec to nebolo hodné toho aby bol prvý . Viem že ma veľa z vás nepochopí , ale aspoň trocha sa snažím stym vyrovnať .
 Armagedonn45 Muž18  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
26.11.2019 11:32:36
Nechcem ti kaziť ilúzie ale buď rád, že je to partnerka, ktorá mala pred tebou len jedného chlapa. Dnes už začínajú deti so sexom priskoro tak by som skôr bola prekvapená, keby ešte panna bola. To sa už vraj dávno nenosí. Dnes je IN čím viac, tým lepšie.
Smajlík  Bloody flower Žena29 Kategorie
14.10.2019 01:23:27
„Kto druhého miluje, prijíma ho takého, aký je, aký bol a aký bude.“ — Michel Quoist

Je krásne, že si mal také túžby... Osobne si myslím, že si mohol ešte počkať. Ako aj sám píšeš, je Tvoja PRVÁ, ale to neznamená, že je/bola tá PRAVÁ. Možno o pár rokov budeš v situácii, keď stretneš vhodnejšiu a bude Ti ľúto, že si sa dal niekomu inému.

Je trochu smutné, že dnes mnohí tak rýchlo preskakujú úrovne a idú do postele - o čo menej bolesti by bolo, keby si sex nechali až ako takú čerešničku na torte.

Inak, rozmýšľal si, že väčším dôkazom lásky by možno bolo... sa s ňou nevyspať? Predstav si, že sa rozídete, a nájde si tretieho, a ten tiež bude sklamaný, že mala dvoch pred ním... A hlavne ako to dievča bude sklamané, že jej to už s dvomi nevyšlo, hoci im dala všetko, čo mohla...

Každopádne, držím palce, aby ste z toho vyšli s čo najmenším počtom citových/emočných zranení.

uzurpator - nesúhlasím. Prečítaj si napr. tieto príbehy o ženách, ktoré čakali až do manželstva - nemyslím si, že tieto ženy sú "špaty so špekatým gágorom":https://korzar.sme.sk/c/22046776/dodrzali-predmanzelsku-cistotu-dnes-radia-t - indezerom-o-vztahoch.html -

https://www.milost.sk/logos/clanok/rebecca-st-james

Takých poznám desiatky, normálne bežné pekné dievčatá. Že Ty sa pohybuješ medzi inými, to mi je ľúto - na druhej strane, asi je to tak trochu aj Tvoja voľba.
 budetofajn111
10.10.2019 19:41:35
ovláda ťa žiarlivosť. je to normálna emócia daná evolučne. v tvojom prípade nejde o paranoju, ale je opodstatnená. aby sa ti uľavilo,potrebuješ sa pomstiť. objektom tvojej pomsty z evolučného hľadiska by však nemala byť tvoja partnerka je to predsa len žena,teda polomysliaci hormónmi zmietaný objekt a teraz už tvoj majetok. nebudeš si predsa ničiť svoj majetok... tvoja pomsta by mala smerovať proti jej bývalým partnerom. musíš však zvážiť,či ich nebolo veľa a či to zvládneš a či býva vo veľkej dedine. pomsta môže mať rôzne podoby.zviesť im ženy, znásilniť dcéry prípadne synov, zbiť ich,zabiť, alebo aspoň poprepichovať gumy na autách. tebe sa uľaví,ale tvoja žena to moc nepochopí lebo je evolučne nastavená inak,takže jej to nehovor. a bacha! proti tebe pôjde aj súdny a policajný systém,nakoľko oteckovia dnešných sudcov a policajtov boli bývalí komunisti a synkom zakódovali,že ženy patria ľudu (teda policajtom). sudcovský synkovia zas sú demokraticky zvyknutí požívať nadštandardné výhody ako právo prvej noci, a pretože si len občan druhej kategorie,podľa nich máš právo len na ojetinu.
ak ti nepomôže toto tak v čechách sa podobnej problematike venovala škola poetrie a guru jára,ktorý ti tvoju partnerku mohol odháčkovať.
prípadne,lepšia ako ženská zrada, teplá prdel kamaráda.
prakticky máš na výber,trtkať,alebo si naďalej honiť.
 urbi et orbi
09.10.2019 21:50:03
ja ti rozumiem, tiež by ma to prenasledovalo v myšlienkach, ale načo si komplikovať život minulosťou? je to medzi vami pekné, tak si nekaz to šťastie, vtedy možno verila, že on je ten pravý, teba nepoznala, teraz ste spolu, je pre teba dôležitá, výnimočná a tvoja :o) ...nikdy nevieš čo sa stane, čo ak spolu nezostárnete, čo ak ťa nejak veľmi sklame a budeš mať nakoniec inú (pannu) a ty budeš ten, ktorý sa už niekomu odovzdal a nečakal na tú pravú, predsa si nečakal až do manželstva, vlastne ani v manželstve nemáš istotu, v ničom nikdy nemáš istotu, ja som síce veľký optimista a vždy verím v šťastné konce, aj vo vás verím a držím vám palce, len ti poradím, aby si sa proste snažil prijímať život tak ako prichádza... ak ju miluješ, nie je čo riešiť ;o)
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 Kategorie
09.10.2019 20:10:38
Ak si hľadal čistú panenskú lásku tak si sa narodil do zlého sveta.
 Lexprorok213
09.10.2019 18:34:22
Nuž, každý má len jednu šancu určiť toho/tú prvého/prvú :-D
Čo ak by to tebe s ňou nevyšlo, stretneš inú a tá by ti vyčítala, že nie si jej prvý? Tak to proste v živote chodí, nie vždy (teda skoro nikdy) platí, že prvý je aj posledný.
 S7N Muž32 Kategorie
09.10.2019 14:16:23
Akoze preco by si mal byt jej prvy? Ak chces pannu tak si najdi spatu so spekatym gagorom - taka bude panna aj do 30ky a bude "cakat" na toho praveho

dnes ludia prichadzaju o poctivost v 14tich (v petrzalke mozno aj v 12tich) tak si nemysli ze ked si zahodil najlepsie roky zivota poctivostou ze aj ona bude taka ty jej len zavidis. Ak ti hovorila ze mala dvochj tak to vynasob aspon 10timi.

A ten pisomny prejav to je ako zo 14teho storocia zamysli sa nad tym ci nie si gay?
 uzurpator
09.10.2019 12:16:19
Dala seba? Kde žiješ?
Smajlík  leafroller Muž46 Kategorie
09.10.2019 07:28:40
A problém je kde? To je normálne, že ľudí, ktorých stretneš, už vo svojom živote pred tebou mali iných ľudí. Načo to riešiš, keď s ním už nie je a hádam, že sa s ním ani nestretáva?
Smajlík  Eobard Muž83 Kategorie
08.10.2019 22:07:33
Chceš jej to výčítať? Mne skôr príde, že jej závidíš :-)

V normálnom vzťahu nerieš čo bolo predtým, nikdy... Iba ak by Ti náhodou sama od seba povedala, že jej prvý mal väčšieho. :-)
Smajlík  Lojzo2Lojzo
08.10.2019 21:35:38
To, že o panenství přišla s jiným klukem by ti nemělo vadit. Vztahy jsou o něčem jiném...
 Researcher Muž81 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk