Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1111746, vložené 01.11.2019 19:30:17 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
SnílekJa
Vyzná sa tu niekto v snoch ? :D Dnes sa mi snívalo, že som mal svadbu. Teda mal som na sebe oblečený svadobný oblek a bol som pripravený na obrad, na ktorý som ale nechcel ísť. Pokúšal som sa zdrhnúť, ale v ceste mi stála moja mama a babka ktoré sa ma snažili chytiť ... :D a najhoršie je, že neviem kto bola moja nevesta. Vie mi niekto povedať čo to môže znamenať?
 Sen Muž25  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
01.11.2019 20:37:56
nuž, typická nočná mora každého chlapa, stojí pri oltári a nemôže ujsť ;o) ...no teraz vážne, sny väčšinou idú z nášho podvedomia, buď sa cítiš nejak obmedzovaný, alebo na teba rodina tlačí, že si vo veku, kedy si treba hľadať manželku, alebo si zadaný a žena by sa chcela vydávať ale ty sa ženiť nechceš, no vôbec neviem čo teraz prežívaš, takže ťažko hodnotiť, ale ak si chcel vedieť, či je za tým nejaká predpoveď niečoho, tak nemyslím, skôr je ten sen následkom niečoho :o)
 USMEJ-sa Žena30 Kategorie
01.11.2019 20:31:30
Sny většinou neznamenají vůbec nic. Náš mozek není ve spánku kontrolovaný a proto si rád něco vymýšlí. Někdy ale náš sen souvisí s realitou. Mně se třebas před lety zdálo, že za mnou přišel můj milovaný pejsek. Trávili jsme spolu hodně času a já byl pro něj tím nejmilejším človíčkem.
Když za mnou v tom snu přišel, začal mi dávat samé pusinky a stále mi olizoval tvář.
Ráno jsme ho našli mrtvého. V tom snu se se mnou loučil...
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
01.11.2019 19:46:26
Bol si alebo si v situácii z ktorej budeš chcieť uniknúť, ale nebudeš mať ako
 SnovPridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk