Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1111797, vložené 02.11.2019 11:53:19 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Tancovanie na stužkovej
Ahoj Spovednica!

Zaujíma ma jedná vec. Keďže čoskoro budem mať stužkovú a na stužkovej sa tancuje, bude úplne v pohode, ak na stužkovej vytancujem každú partnerku svojich spolužiakov?

Ďikíčko vospolok!
 Ta nasa stuzkovaaaa Muž18  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
06.11.2019 22:42:15
si fandis .vsetky tie ppaarrttnerky cakaju uz iba na teba :)))
Smajlík  kiko1234
03.11.2019 09:19:35
Nechaj to až keď to bude. Ťažko polemizovať pred tým čo a ako bude, napokon to dopadne úplne inak, nechaj to, však to sa nejako vyvinie už aj samé. Ale ten svojej partnerke sa venuj, môj bývalý bol na stužkovej s kamarátkou a na kazete som videla, že sa bavil len so spolužiakmi a ona tam len sedela myslím, že dvakrát sa práve nebavila. Ale fakt, nechať to až keď tam budete. Ja som si myslela, že moja stužková bude nuda, trapas, plánovala som odísť o polnoci, napokon som odchádzala ráno o piatej a myslím, že tak ako som sa bavila ja, sa bavil málokto. Každý pozeral, ako som sa zabávala, nuž prekvapila som samu seba.
 Lodicka
02.11.2019 20:52:13
Ta nasa stuzkovaaaa - tu ani nie je tak dôležité, či je to medzi vami vážne alebo nie, veď na tanci nie je nič zlé (teda pokiaľ nemáš v úmysle tie dievčatá nejak baliť), skôr ide o to, že kým by si sa ty bláznil s tými dievčatami, ona by celú stužkovú presedela, asi tam ani nikoho nebude poznať či áno? takže podľa mňa by bolo slušné venovať sa jej aspoň počas toho tancovania, veď i tak budeš väčšinu večera mimo nej, kvôli odovzdávaniu stužiek, program atď... otoč si to, ako by si sa tam cítil, keby si išiel ty na jej stužkovú a ona by mala v pláne to čo ty... ale ja si myslím, že sa bude tancovať hlavne tak nejak hromadne, v kruhu, nie vo dvojiciach, takže to asi vyjde tak, že tam bude aj tvoja priateľka, aj tie ostatné partnerky a tak nejak náhodne sa občas premiešate... dúfam, že sa dobre zabavíš, ale postaraj sa tiež o to, aby sa dobre bavili aj tí, čo tam budú s tebou ;o)
 USMEJ-sa Žena30 Kategorie
02.11.2019 17:52:12
@USMEJ-sa

Budem tam samozrejme s partnerkou, ale keďže medzi nami nie je nič vážne, tak som rozmýšľal, že sa poriadne vybláznim a ten tanec skúsim s každým :D
 Ta nasa stuzkovaaaa
02.11.2019 14:29:03
Ak vies dobre tancovat, nic nedas za to, ak sa spytas :). Obaja s tym musia suhlasit. Ak su to tvoji kamosi, nebude im to vadit asi.
 frflem lebo
02.11.2019 13:37:31
:D som čakala, že sa opýtaš, či bude v pohode, že tancovať nebudeš a ty takto :D a čo tvoja partnerka? či ideš sám?
 USMEJ-sa Žena30 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk