Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1111873, vložené 03.11.2019 08:08:58 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chcem ísť na spoveď, ale.....
Ahojte, chúlostivh problém. Rada by som sa vyspovedala, po 7 rokoch, išla na prijímanie, ale....mám hriech a veľmi sa hanbím to keď aj len tomu jednému kňazovi priznať. Ja to ani neľutujem, teda trochu áno, ale vtedy som nemala inu voľbu, raz som sa z toho spovedala a kňaz mi rozhrešenie dal, ale povedal, že to naposledy. Už som s tým sekla, verím že do konca života, ale....veľmi sa hanbím, ako by to zobral, ako by sa na mňa pozeral do konca života, ach jaj, prečo to nemáme ako evanjelici, že každý si prizná hriechy sám pre seba. Ako to prekonať? Problém je, že to ľutujem aj nie. Čo robiť? Každý po mne pozerá, ze čo mám za hriech, že nejdem. Dokonca aj keď som sa vydávala v kostole, tak nám dal kňaz na výber či spoveď alebo prijímanie áno alebo nie. Kamarát mi povedal nech tento hriech zamlcim, ale to nie. Svatokradez to nie, alebo to nepovedať a len sa v duchu aj z toho vyspovedať, že ľutujem......neviem, ale práve toto jedno mňa v tom. brzdi už 7 rokov.
 Tedja Žena34  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
08.11.2019 05:06:24
Tady je taky zpovědnice vyzpovídej se z toho tady a my ti dáme rozhřešení.
Smajlík  zpovědník13
07.11.2019 19:20:29
??? konvertuj??? spoveď u katolíkov slúži predovšetkým na špionážne účely,resp. monitoring ľudu a jeho ovládanie cez psychiku.spovednica je ľudovo zvaná vyzvedačka. (napr. zvonček =oberák,tvarom aj funkciou.) to čo ty považuješ za hriech,možno iní za bežné,alebo cnosť. možno aj ten kňaz :D. osobne ti ale radím toto: ak k tomu človeku necítiš dôveru,prípadne máš zlé skúsenosti,že niečo už zneužil proti tebe, napr.ťa kvôli tomu vydieral, alebo nútil robiť niečo proti tvojej vôli,nič mu nehovor,zneužije to na tvoju manipuláciu zas. nauč sa byť silná osobnosť,bez potreby vešať svoje súkromie na nos rôznym pošukom. ten kňaz sa tebe tiež nezdôveruje, kto ho ustanovil za pána nad ľuďmi? len ich vlastná hlúposť.
Smajlík  urbi et orbi
05.11.2019 22:08:06
Spoveď je aktom odpustenia... hlavne kňaz by ťa za to súdiť nemal, on totiž pri spovedi nie je na to, aby ťa súdil, ale aby skrz jeho si dostala odpustenie a dal ti nejakú radu do života alebo čosi také

a jedna pikoška... ak žiješ v meste, tak proste choď na spoveď pred vianocami alebo tak nejak a vtedy, keď tí kňazi spovedajú 1500 ľudí za deň, tak ver tomu, že si ťa nezapamätajú a pri tých hriechoch čo tam počúvajú, tak im to bude jedno, čo si kedy a prečo spravila
 Ivo
03.11.2019 18:44:14
Odkial si?
Ako celkom zodpovedny na takuto otazku ti mozem povedat, ze chod na spoved. Alebo chod na duchovny rozhovor a skrze to sa ti mozno ukaze viac svetla a odvahy ist na spoved.
Knaz ma byt milosrdny ako Kristus, lebo kona v mene Krista, nie v svojom mene. Na druhej strane ma aj pomoct, aby si bola silnejsia nepadnut znova do toho alebo pochopit a vediet lutovat viac. Nie kvoli knazovi, on je len prostrednik, ale pre tvoj pokoj.
Ak tuzis chodit na Eucharistiu, potom to ries. Ak nemas dokonalu lutost, mozno mas nedokonalu, aj ta sa pocita.
Takze ... odvahu.
 hela hop
03.11.2019 14:38:17
Nemyslim, že som zo stredoveku. Tiež som bola toho názoru tak pred 7 rokmi, ale dobehlo ma to.
 Tedja
03.11.2019 13:23:58
Leafroller ma pravdu. Co si ty zo stredoveku prisla? S chybami sa musis zmierit sama nikto iny ti nepomoze.
 Pototcek
03.11.2019 10:48:06
ľútosť je najdôležitejšia, keďže sa zato tak hanbíš, tak si asi uvedomuješ, že to bolo naozaj zlé... stáva sa, že sme občas v takej situácii, že spravíme niečo zlé, lebo iné riešenie nevidíme, kňaz by to tiež mohol chápať... ak ti je nepríjemné toho kňaza potom stretávať, tak sa vyspovedaj v inom kostole, nie v tom, do ktorého chodievaš... evanjelici to majú síce ľahšie v tomto, že ten hriech nemusia nahlas pred nikým vysloviť, ale my, keďže to máme takto, občas nás to trochu aj brzdí v tom, aby sme to zlé urobili, keď si predstavíme, že to raz budeme hovoriť pri spovedi (niekedy si až vtedy uvedomíme, že to čo chceme urobiť je zlé), takže ja som aj rada, že je to tak... no už to neodkladaj, zbytočne prichádzaš o prijímanie, choď tam, veľmi sa ti uľaví :o)
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 Kategorie
03.11.2019 10:28:17
Je to stejně fascinující! Máme rok 2019 a někteří lidé stále přemýšlí na úrovni 1619.
Smajlík  leafroller Muž47 Kategorie
03.11.2019 10:16:40
Draha moja,

pochop jednu vec. Nikto ta tak nepozna ako ta pozna sam Jezis Kristus. Vyspovedaj sa priamo jemu, ved s nim dialogy. Kto je to knaz oproti Kristu? Ked sa mas na niekoho obraciat,tak len na Jezisa Krista. Vies co je znakom praveho obratenia? Ze zacnes nenavidiet hriech, a milovat to, co miluje Boh. Jedine co od teba chce je, aby si sa na neho obratila a cinila pokanie.
Ak naozaj chces, tak popros Boha o to,aby ta usvedcil z toho hriechu, aby ta to naozaj z hlbky duse mrzelo a viac to nerobila. Potom nema cenu ist ani k tomu knazovi na spoved.
Vies co je nevyhnutne spravit pre spasenie? Nie ist na spoved, nie sa klanat a klacat pred knazom..nie sa vyspovedat a robit tie iste hriechy dalej...ale pred Kristom klacat, vytvorit si s nim tvoj osobny vztah. a On ta skrze Ducha Svateho povahovo zmeni, tak ako som spominal vyssie ( zacnes milovat to co miluje Boh a nemavodoet hriech) . Stat sa skutocnym veriacim..skutocnym krestanom. Zacni citat Sv.Pismo, obrat sa a naozaj ver;)

Nech ta Nas Pan Jezis Kristus pozehna
Smajlík  nikto
03.11.2019 08:51:30
Tedty - to zas nie, taká zvrhla nie som, myslím, že niektoré rozhrešenie môže dať len biskup ci dokonca pápež - ako napríklad dobrovoľný potrat. Toto našťastie nie je môj prípad, zas až tak vážne to nie je, bezny kňaz mňa z toho vyspovedať môže, nemusí sa to posúvať na nejakú vyššiu distanciu, tu ide skôr o môj problém .
 Tedja
03.11.2019 08:34:51
A čo si pozabíjal nožom nevinné deti? Alebo si ich znásilnil?
 TedtyPridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk