Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1112429, vložené 09.11.2019 23:14:15 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Dilema- škola
Ahojte, mám takú vnútornú dilemu. Ide o vysokú školu. Som momentálne v druhom ročníku a neviem či som si dobre vybrala. Nemyslím uplatnenie som na informatike ale o to či som si veľa na seba nenaložila. Snažím sa učím sa každý deň aj viac ako moji spolužiaci len neviem či to zvládnem. Škola ma baví len ide skúškové a tak. Viem je to takto skoro u každého len u mňa je to tak, že počas minulého skuskového som skoro celý čas preplakala lebo sa mi nedarilo spraviť skúšky. Neviem čo robiť. Aspoň som sa trochu vykecala
 Proste ja Žena20  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
11.11.2019 08:40:38
nevzdaj to, keď ťa to baví, tak pokračuj... snaž sa menej stresovať, veď pozri kde si, si už druháčka, čiže prvý rok si úspešne zvládla, napriek tomu aké to bolo ťažké, bolo pre teba všetko také nové, teraz si tam už podľa mňa viac doma... nech je pre teba povzbudením to, čo si už dokázala, neboj zvládneš to, veľmi ti to prajem, silno ti držím palce ;o)
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 Kategorie
10.11.2019 20:55:26
Určite urob všetko pre to, aby si dokončila. Keď budeš cítiť, že skúšky asi neporobíš, tak si preventívne podaj prihlášku na niečo ľahšie (totiž, nie je informatika ako informatika), ale pokiaľ ťa to baví, tak sa nevzdávaj. Naozaj, každý si tie skúšky odtrpí. Ak niečomu nerozumieš, tak nájdi niekoho, kto ti to vysvetlí "ľudskou rečou". Sa sám som kedysi za pol hodiny naučil programovať týpka, čo o tom po semestri nemal ani šajnu :-P a naopak, ešte na strednej mňa zas spolužiak cez prestávku pred písomkou naučil komplet všetko, čo som nevedel - pretože na rozdiel od učiteľa ti to spolužiak alebo niekto znalý môže individu8lne vysvetliť "po lopate". A potom sa netreba skúšky báť ;-)
Smajlík  S7N Muž32 Kategorie
10.11.2019 09:49:42
Občas sem zájdem a píšem a pobavím sa.hehehe
 Reprk
10.11.2019 09:38:01
- urcite skolu dokonc - ak zahryzies do jablka treba ho zjest cele ;-) a skola ta bavi je to fajn
- nepises ci si tie skusky spravila vsetky, predpokladam ze ano, takze na to mas
- aj ja som sa na VS potrapil, prax ale vzdy ukaze svoje a vzdelanie ti je tisic krat +
- komentare nizsie si neber k srdcu, blbi ludia fakt existuju a zabavne na tom je, ze blbec nevie o tom ze je blbec a ani si to nikdy neuvedomi aj ked ho spolocnost na to upozorni :-)
Smajlík  olvejs Vlozka
10.11.2019 08:36:01
proste ja: Tie dva komenatare pod tebou napisal rovnaky clovek, clovek, ktory sem obcas pise a jeho vyjadrovanie vyzera, ze ma nejaku psychicku poruchu. Takze si to nevsimaj.
A ako skus to dotiahnut, ked uz si zacala, tak sa nevzdavaj.
 Reprk
10.11.2019 08:29:06
Ako vďaka za "rady" alebo čo to bolo. Niektorí si asi nevšimli že som dievča. Na výšku som šla preto lebo som chodila na gymko. Všetci vieme že z gymka nič. Chcem v živote nieco dosiahnuť a nebyť na podpore. Mamka s ockom mi nevybavia nič nakoľko rodicov nemám. Výšku to je intrak si platím sama
 proste ja
10.11.2019 06:57:39
A skôr ako zdechneš na cirhozu pečene sa obesíš alebo strelíš gulku lebo máš malý pipik a tvoja malomeštiacka pobehlica ťa podvedie a opustí lebo.. na to nemáš!
 Madtin
10.11.2019 06:47:30
Preto tá tvoja svoloč žebrač nič nemá ani nič nedokázala a si na sociálnej dávke.A nevieš sa ani nikde zamestnať s tvojim prepitý mozgom ty žabrak hehehe he...Akurát tak môžeš fajčiť baranom chvosty aj s tvojou chamraďou.
 Bettlers
09.11.2019 23:57:01
Chceš byť pán a nie sluha. Tak ideš na výšku. Nemáš ale na to genetickú výbavu, inteligenciu a pamäť. Nakoniec sa zlutujú keď už toľko platíš a vyštuduješ. Ocinko ťa zamestná, prípadne maminka “vybaví” protekčné miestečko. Ešte možno nahrabeš vo vzťahu a nakoniec, budeš umierať mesiace v bolestiach na rakovinu. Nedôstojne, opustene a škaredo.
Tvoje nahonobené rozoberie svoloč ktorú rozmnožíš.
Gratulujem..
 Lexproroksmrti213
09.11.2019 23:24:00
Asi sis vybrala nevhodnou školu. Já když byl na výšce, tak jsem se učil jen ve zkouškovém období. Učit se skoro šest let každý den, z toho bych asi byl na nervy...
 Researcher Muž81 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk