Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1114637, vložené 04.12.2019 21:08:59 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Rodičia
Ahojte,
Zastihla ma dosť smutná chvíľa a nemám sa komu poriadne vykecať.
Mám 26, pracujem skoro celý rok v zahraničí a domov chodím len na sviatky, pripadne ešte niekedy cez rok.
S rodičmi som mal vždy úžasný vzťah, vieme sa porozprávať o hocičom. Skoro ako kamaráti.
Mám ešte sestru ale tá nemá s nimi nejaký super vzťah, dosť ich zneužíva z peňazí a veľa krát vie ublížiť rečami. No vlastne, vôbec si ich neváži.
Otec má vážne zdravotné problémy a do toho aj veľa pije atď. Utápa sa a hovorí, že už tu dlho aj tak nebude a podobne. Má 46 rokov.

Dnes stavali stromček, tak sme boli všetci spolu a tak, potom otec odišiel a mama mi povedala: "Veď ale ja si aj sama užijem Vianoce, ak sa niečo stane, nikdy nevieš, čo život prinesie. Postavím si stromček, sadnem si pred telku, uvarím si punč a budem si užívať Vianoce."

Ja som jej nato povedal, že prečo by mala byť sama, že budeme vždy spolu, ved sme rodina.. Aši narážala na otca, keď sa mu niečo stane.

Srdce mi puká, keď som si uvedomil, že takto zmýšľa..

Snažil som sa cely čas dištancovať od týchto negatívnych emócií ale zas a raz sedím za notebookom a až slzy sa mi tisnú do očí. Ale nikto tu proste nebude večne a treba si to uvedomiť.

Neviem vlastne, akú čakám odpoveď alebo reakciu na tento výkrik do tmy. Možno nejaké pekné slová potešia.

Pekný zvyšok večera.
 Veltlin Muž26  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
10.12.2019 21:48:00
typická nefunkčná rodina. tvoj ideálny vzťah s rodičmi j e ilúzia,lebo si s nimi väčší čas neni. tvoja sestra žije viac v realite a jej správanie má svoje príčiny. teba si rodičia užívajú ako raritku,keď prídeš raz za čas a hrajú sa na "super". tvoji rodičia a sestra sú už dávno navzájom odcudzení. vráť sa do reality. dokonca mám podozrenie, že otec pije aj preto, že nie je otec tvojej sestre, alebo tebe. ale to by ti mala zodpovedať tvoja mama.
 urbi et orbi
07.12.2019 18:07:52
Nikto tu na Zemi nebude večne a práve preto by sme nemali hľadať zmysel života v pozemských veciach ale v tých nebeskych ktoré sú narozdiel od pozemských večné.
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
05.12.2019 08:08:41
Ahoj, nuž, naozaj niet veľmi čo povedať, pretože každý žije a zmýšľa sám za seba a jediné, čo môžeš, je byť svojej rodine nablízku... Ak to aj nedajú najavo, určite im to dobre padne, že sa o nich zaujímaš a môžu s tebou počítať... Keďže pracuješ v zahraničí, je to trošku ťažšie, tvoja mamina má možno pocit, že je na život a na manželove nálady sama... Ale telefóny existujú, dokonca aj videohovory :)
Smutné chvíľky má každý, z najrôznejších dôvodov.
Držím palce, nech domov prinesieš závan pozitívnosti! :)
 *BielaMedvedica* Žena26 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk