Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1117334, vložené 03.01.2020 19:59:04 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
OCD a váha
Dlhé roky som sa veľmi trápila s OCD, keď to už bolo neznesiteľné navštívila som lekárku , mám sa o 80% lepšie ale pribrala som cez 20kg. Začala som aj behávať so psom, prejdem denne cez 5000krokov , ale nechudnem moc. Vždy som bola chudá a teraz... Buď budem chudá , alebo nešťastná ... Trápi ma to po vianociach vážim 93kg. Už som toľko mala, ale podarilo sa mi schudnúť v novembri 4kg.
 Monikka 1235 Žena29  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
04.01.2020 16:37:33
93 môže byť ok,záleží akej si celkovej konštrukcie,akú máš kondičku ,zdravotné výsledky a tak.súaj horšie veci.
 urbi et orbi
03.01.2020 22:18:47
Každému vyhovuje jiná dieta, nevím, co jsi zkoušela, ale zkus se podívat na low carb dietu. Některým lidem to s tím jde, protože se u ní nehladoví.
 vrt Žena27 Kategorie
03.01.2020 21:55:20
neviem koľko meriaš ale 93kg pre ženu je strašne veľa :) toľko neváži ani väčšina chlapov, je to zdravotne neprínosné.
Pohyb je jedna vec, ale ak máš ťažkosti s chudnutím aj pri dobrej strave, daj sa otestovať na citlivosť na inzulín, tam je väčšinou pes zakopaný keďže to je genetická predispozícia.
Niekto nie je citlivý a dobre spracúva cukry a nepribera, kdežto u iného aj menší podnet spôsobí vystrelenie produkcie tohto hormonu a tak naštartuje ukladanie tukov.
Podľa toho sa zaradíš tam kam patríš, buď do kategorie chudych ludi ktorý môžu zožrať aj celé prasa a nijak sa to na nich neprejaví, alebo do kategorie ludi ktori zjedia par vianocnych kolacikov a už je to citelne :)
Smajlík  gymguyPridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk