Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1117527, vložené 05.01.2020 07:42:06 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Ako prekonať prvé sklamanie?
Trvá to už od septembra a stále to boli a neprebolelo. Ešte pred rokom sme boli spolu, hovoril že mňa miluje ako nikdy nikoho, a zrazu....všetko je preč. Ani neviem prečo sme sa rozišli, zrazu sme si nemali čo povedať, nebavilo ho byť stále u mňa v izbe, lebo naši mi zakazovali s ním chodiť von (a teraz by som mu toľko chcela povedať, ale on už nemá žiadny záujem).stále naňho myslím a reči typu : ľudia sa rozídu a zídu alebo pri jednom kviti slunce nesviti alebo ešte si nájdeš niekoho úžasného aj lepšieho, to mi vôbec nepomáha, skôr naopak, je mi smutno, ako z toho von?
 Zamala Žena15  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
10.01.2020 22:15:54
To je ešte veľmi, veľmi krátka doba. Daj tomu čas. Jedného dňa sa zobudíš a budeš úplne v poriadku, otvorená novým možnostiam.
Držím palce!
Smajlík  allyYags Žena35 Kategorie
06.01.2020 12:11:28
Neboj, to prebolí. Tiež som po prvom rozchode bola skoro rok na prášky a po roku bola schopná prijímať do života aj iných ľudí. Je pravda, že nikdy som naňho nezabudla, ale zároveň už mi to ľúto nie je, uchovala som si naozaj pekné spomienky a som šťastne vydatá za iného. Daj tomu ešte čas, sústred sa na niečo iné, raz len zistis, že ti to až tak nevadí.
 Lodicka
05.01.2020 15:09:45
Chce to len čas, neboj, dobre bude :)
 *BielaMedvedica* Žena26 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk