Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1120009, vložené 01.02.2020 00:33:43 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Som vadný
Ahoj

Pred dvoma rokmi som sa rozišiel s mojou ex, ktorú som vážne ľúbil ale stroskotalo to na chybách z nevyzrelosti. Našli sme si k sebe opäť cestu avšak za ten čas každý z nás žil svoj život. Nebol som anjel, spal som s ďalšími ženami tak isto ako ona s inými mužmi. Viem, som strašne sebecký, možno aj najviac na svete a k tomu ešte aj vadný magor, ale ja nedokážem prekusnúť to, že mala niekoho iného..ja ju mám natoľko rád, že ma to neskutočne zožiera a neviem na to prestať myslieť a cítim to ako obrovskú prekážku, ktorá ma ťaží, brzdí a nedovolí mi posunúť sa smerom k nej.. prosím Vás, je to normálne, alebo som proste úplný idiot. Prosím poraďte mi.. ja viem že každý mal svoj život a tieto reči, ja som si toho vedomý že to je choré čo sa deje v mojej hlave, ale nedokážem si pomôcť.. iba chcem počuť nejaké názory, ďakujem veľmi pekne.
 klasiko Muž24  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
04.02.2020 10:47:43
Podľa mňa ťa to nezožiera preto, že ju máš strašne rád, ale preto, lebo si dovolila vymeniť ťa za iných a ty nemáš dostatočne silnú zdravú sebaúctu, aby si nežiarlil... (veď si robil koniec koncov zo zúfalstva to isté!)
Ak ste teraz spolu, snaž sa už nerobiť "chyby z nevyzrelosti", začnite odznova, ľúb ju, buď verný, ale maj aj svoju hrdosť. Nie si žiadny idiot, si len obyčajný smrteľník, ktorý sa učí na svojich chybách :)
 *BielaMedvedica* Žena26 Kategorie
04.02.2020 06:16:41
Sa spamataj..takze ty nevies prekusnut to ze spala s inymi chlapmi napriek tomu ze ty si robil to iste?

Pokrytec....najprv vyber smietku z vlastneho oka, aby si si videl spinu na druhych ludoch.
 Si pokrytec
03.02.2020 22:23:49
tak jej to povedz,že ti vadí,že je šľapka. veď si predstav ako ju ten predposledný klátil zozadu a ako vzdychala. pri tebe tak nie. si jej dobrý len ako sponzor. ba určite ťa niekedy aj odmieta, to tých iných neodmietala. za nimi sa ťahala jak sopel.
 urbi et orbi
03.02.2020 16:18:06
Zastydlá puberta je prostě hrozná nemoc.
 leafroller Muž47 Kategorie
02.02.2020 21:38:55
čakáš od nej to, čo jej sám nemôžeš dať, tiež si spal s inými... rozumiem, aj pre mňa by to bolo ťažké, ale keď je to veľká láska, tak sa cez to prenesieš a prijmeš ju takú... keby ste sa nerozišli a nemuselo to byť takto, keby človek vedel vrátiť čas že? ale možno aj to že ste boli chvíľu od seba malo svoj význam, ktovie, teraz si budete vzácnejší a snáď sa už nerozídete, už sa neobzeraj za tým čo bolo, pozeraj dopredu, ľúbiš ju a môžeš s ňou byť, to je najpodstatnejšie
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 Kategorie
02.02.2020 13:25:47
A ja tak túžim po penise..Som vadný alebo uplný starý úchyl?
 PedofilBenedik04
02.02.2020 13:21:49
Asi pred dvoma rokmi sa mi kamarát predávkoval na fazulu..čo k tomu dodať je to prd...
 Bumbo
01.02.2020 18:47:53
https://youtu.be/nL40HazKjeI
 SandraS
01.02.2020 17:10:23
Takový vztah si neumím představit. Aby si kluk po rozchodu se svou partnerkou našel spoustu dalších a s každou z nich se jednou nebo několikrát vyspal a ona se zachovala stejně. Našla si jiné partnery a také s nimi spala.
A vůbec nejdivnější mi přijde to, že když jste zase našli cestu k sobě zpět, že jsi na ni začal žárlit, že se vyspala s jinými kluky. Přitom ty ses choval stejně, takže bys to mšl respektovat.
 Abonent Muž28 Kategorie
01.02.2020 09:25:41
Nebude fajnový, zmier sa s tým.... A co.....
Boli ste 2 roky rozideny - tvojou vinou, a ona mohla súložiť hocikedy a s hocikým..... Buď to akceptujes alebo ju nechaj tak.
 UFOPorn Muž32 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk