Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1120403, vložené 05.02.2020 07:56:44 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Strach zo všetkého
Dá sa povedať že už dosť dlhú dobu mám jeden problém, každé ráno pred tým ako idem do školy je mi zle.. Zle celkovo od žalúdka na vracanie, bolesť hlavy a nervozita problém je ten že to nie je pre nejaké písomky, testy alebo nejakú blbosť. Úprimne sama neviem čoho sa bojím a tak isto idem niekde kde to nepoznám a chytám paniku a mam veľa obáv. Je dosť tažké chodiť každý deň do školy s tým že sa ráno po vraciam alebo mi je zle celý deň (už ani neranajkujem lebo to nemá význam keďže to pôjde buď všetko von alebo mi to ani neprejde krkom) ne, je mi zle aj z toho keď vidím vodu.. Keď prídem zo školy všetko je v poriadku a ja sa cítim dobre, večer mam obavu zaspať lebo viem keď sa zobudím a je normálny pracovný deň tak viem že tam budem musieť ísť znova. Cez víkend alebo prázdniny takýto problém nemávam. Navštevujem terapeutku, psychiatra a lieky nepomáhajú. Naozaj už neviem čo s tým a z čoho mám strach..
 Ela0985 Žena17  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
05.02.2020 18:43:35
Vyhoň si do materinej silonky ty úchyl.
 Debil004
05.02.2020 09:14:48
Terapeut ti pomôže, len musí zistiť, čo ti presne je. Vyzerá to na nejakú úzkostnú poruchu, má ten terapeut už na niečo podozrenie?
 IjikhanPridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk