Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Odkaz č.1242274, vložené 29.10.2024 16:55:27 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Stát se youtuberem?
Napadlo mě, že bych se stal, až vydělám peníze v práci na noční směně po půl roce, youtuberem, což byl můj velký sen vždy, jenže nemám vůbec nápad, o čem by ta videa byla? Pokud nějaký řadový člověk bude komentovat politiku, světové dění, tak to nikoho zajímat nebude, poslouchat laika odvedle, je o ničem, ani nemám v jiných věcech žádné dovednosti, kde bych zaujmul, jazyky se učím, jako samouk, ale nemyslím si, že jsem v jazycích něco víc, než trochu nadprůměrný gympláček, co nedodělal VŠ. Nevíte, co bych mohl dělat za videa?
 rybáček Muž24  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
30.10.2024 09:49:39
Lidé, kteří toho moc neumí, se obvykle realizují na youtube tak, že dokumentují, jak se něco nového učí. Stačí být o lekci napřed před sledujícími. A někdy ani to není potřeba.
Kdybys náhodou nevěděl, co se učit, tak už samotná tvorba videa je něco, co je potřeba se naučit.
 lautrhovno
29.10.2024 21:21:21
Dej se na rap, když budeš schopný trefit se s básničkou o drogách, sexu a přehnané sebechvále schopný trefit se do hudby, máš na dlouho vystaráno. Jen v tom nesmíš polevovat a nakoukat chování slavných raperů, abys nebyl úplně mimo. Spousta bývalých youtuberů, kterým došly nápady a ubývala sledovanost, přešla na rap a živí se tím dodnes. Ani na to nepotřebuješ talent, stačí vědět, co stačí cílovce a máš vystaráno...
 Mulholland Drive
29.10.2024 20:30:20
nejaky D

Hlavně dneska má půlka videí syntetickej AI hlas...

Angličtina je snad ta nejdebilnější výmluva... Můžeš si syntetizovat profesionálního voice actora behěm pár minut v libovolnym jazyce.
Smajlík  wut Muž36 Kategorie
29.10.2024 20:22:43
A rybacka to az tak moc sere, ze maximalne zalozi nejakou diskusi at si podiskutujeme. Samozrejme my, bez rybacka.
 nejaky D Muž57 Kategorie
29.10.2024 20:19:17
na vysluni, Kouba: jasne a proto maji vsichni Indove na youtube tak dokonalou anglictinu, ze? Nebo videa v Ebonics tak velkou sledovanost a odbery :-D

Ty vase teorie jsou k hounu.
 nejaky D Muž57 Kategorie
29.10.2024 20:00:44
Bez profesionální angličtiny nemáš šanci, celé tajemství velikého zisku je o dlouhé praxi ve správné specializaci

https://www.youtube.com/@Prague-GVKB/videos
 Psycholog psychiatr Muž73 Kategorie
29.10.2024 20:00:41
Radši začni točit kvalitní porno, to bude mít větší sledovanost
Smajlík  AugustUnderground
29.10.2024 19:29:24
placený taky: Kovy má stejné jako tazatel rybáček maturitu, na rozdíl od rybáčka mluví (minimálně) plynně anglicky, viz rozhovor s Dalajlámou a práce se zahraničními zdroji. Občasný pinkání duolinga, kterým se rybáček obhajuje, není aktivní učení cizího jazyka.
K dotazu: zlatá éra youtuberů už je pryč a na výsluní se hřejí vesměs ti, co se tomu věnují dlouhodobě. Ty vidíš jenom to, že mají peníze, ale už nevidíš, že se k tomu výdělku proprácovavali x let. Pokud chceš uspět, musíš mít jo štěstí, vůli, charisma a schopnost zaujmout davy. A to ty nemáš. Vrať se k doplňování zboží.
 na výsluní
29.10.2024 19:27:59
vždyť jsem psal "jedině postranní výdělky"

pokud je to takhle, tak ti nevydělává youtube přímo :D
 no ofinka Muž30 Kategorie
29.10.2024 19:23:36
no ofinka

To je právě to, že jste mentálové, co vůbec nechápou potenciál youtube. Na youtube můžeš vydělávat i bez monetizace. Uděláš video, kde představíš nějakou svojí appku a nebo produkt a lidi kupujou...

Bohužel troubové si myslí, že musíš mít monetizaci a vydělávat na reklamách. To je ale totální nesmysl. Na reklamách nevyděláš nic... Na vlastním produktu vyděláš balík...

Youtube video je reklama s neomezenym dosahem zadarmo...
Smajlík  wut Muž36 Kategorie
29.10.2024 19:08:19
wut

Hele já problém ti prostě věřit, že to co tu píšeš, je pravda. Kdyby sis přečetl podmínky, tak to cos napsal by fakt nešlo s tím, že tak málo subů, aktivity by ti yt nepovolilo monetizaci, jedině postranní výdělky, ale ne přímo z Youtube.
Nebo ty tvoje miliony... :D Já ti to přeju, ale už to začíná být takové přehnané no...
 no ofinka Muž30 Kategorie
29.10.2024 18:42:09
Pokud se tím chceš živit a jdeš do toho rovnou s vidinou zisku, tak by sis měl zpracovat byznysplán a rovnou vědět, jak to chceš monetizovat.

Můžeš mít malej kanál, kde je 5 000 subů a bez problému ti to vydělá na pohádkovej život a nebo taky můžeš mít 5 mega subů a nebudeš mít na slanou vodu.

...

Já mam 3 malý kanály, který se věnujou velmi specifickému tématu a jeden kanál - 5 videí, 100 subů, 4 roky bez jakékoliv aktivity a vydělalo mi to cca 5 000 $ ...

Youtube je opravdu cesta k easy money... Ale určitě ne tim, že si založíš blogísek, nebo nějakou žvatlárnu o politice...

...

A musí tě to bavit a musíš pro to mít vášeň... což já nemám... po technické stránce bych to zvládnul, ale je to pro mě nuda.
Smajlík  wut Muž36 Kategorie
29.10.2024 18:33:31
Kolik procent ze zisku nabizis?
 nejaky D Muž57 Kategorie
29.10.2024 18:10:33
Zkus něco nového, což je těžké, ale když to pojmeš po svém, tak proč ne?
 no ofinka Muž30 Kategorie
29.10.2024 18:09:55
No a v nejhorším si vem pastelky Progresso a maluj animovaný příběhy, ovšem progresivní, třeba jak ti, kteří vidí svět tou jedinou správnou optikou, pod pirátskou vlajkou zablokují magistrálu, vytahují z aut konzervativní heterosexuální bílé muže kapitalistického založení a křesťanského vyznání a upalují je na konopných hranicích. Neboj, to u soudu projde, ani se tím nebude zabývat. Podle dnešních soudů nejsou bílí muži lidi, tudíž se žádný hejt nestal.
Smajlík  grýn lájfs metr
29.10.2024 17:38:02
Myslím, že v dnešní zvrácené době máš velkou šanci. Invalida, žijící u maminky, by mohl dávat návody, jak progresivně čerpat dávky a využívat všech možností, jak podojit bezzubý sociální systém. Vysoká sledovanost, tudíž další příjmy zaručeny.
 trtkalkrtka
29.10.2024 17:12:53
Toč videa o Evropské unii. Youtuber Kovy má ještě nižší vzdělání než ty, o dost nižší IQ a točí progresivistická videa o euro světě a má miliony odběratelů. Mladí lidi milují výmaz mozku od gum, co nic nevědí a nic nedokázaly.
Smajlík  placený taky Sorošem

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk