Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Lidé, kteří toho moc neumí, se obvykle realizují na youtube tak, že dokumentují, jak se něco nového učí. Stačí být o lekci napřed před sledujícími. A někdy ani to není potřeba. Kdybys náhodou nevěděl, co se učit, tak už samotná tvorba videa je něco, co je potřeba se naučit.
|
|
|
Dej se na rap, když budeš schopný trefit se s básničkou o drogách, sexu a přehnané sebechvále schopný trefit se do hudby, máš na dlouho vystaráno. Jen v tom nesmíš polevovat a nakoukat chování slavných raperů, abys nebyl úplně mimo. Spousta bývalých youtuberů, kterým došly nápady a ubývala sledovanost, přešla na rap a živí se tím dodnes. Ani na to nepotřebuješ talent, stačí vědět, co stačí cílovce a máš vystaráno...
|
|
|
nejaky D Hlavně dneska má půlka videí syntetickej AI hlas... Angličtina je snad ta nejdebilnější výmluva... Můžeš si syntetizovat profesionálního voice actora behěm pár minut v libovolnym jazyce.
|
|
|
A rybacka to az tak moc sere, ze maximalne zalozi nejakou diskusi at si podiskutujeme. Samozrejme my, bez rybacka.
|
|
|
na vysluni, Kouba: jasne a proto maji vsichni Indove na youtube tak dokonalou anglictinu, ze? Nebo videa v Ebonics tak velkou sledovanost a odbery :-D Ty vase teorie jsou k hounu.
|
|
|
Bez profesionální angličtiny nemáš šanci, celé tajemství velikého zisku je o dlouhé praxi ve správné specializaci https://www.youtube.com/@Prague-GVKB/videos
|
|
|
Radši začni točit kvalitní porno, to bude mít větší sledovanost
|
AugustUnderground |
|
|
placený taky: Kovy má stejné jako tazatel rybáček maturitu, na rozdíl od rybáčka mluví (minimálně) plynně anglicky, viz rozhovor s Dalajlámou a práce se zahraničními zdroji. Občasný pinkání duolinga, kterým se rybáček obhajuje, není aktivní učení cizího jazyka. K dotazu: zlatá éra youtuberů už je pryč a na výsluní se hřejí vesměs ti, co se tomu věnují dlouhodobě. Ty vidíš jenom to, že mají peníze, ale už nevidíš, že se k tomu výdělku proprácovavali x let. Pokud chceš uspět, musíš mít jo štěstí, vůli, charisma a schopnost zaujmout davy. A to ty nemáš. Vrať se k doplňování zboží.
|
|
|
vždyť jsem psal "jedině postranní výdělky" pokud je to takhle, tak ti nevydělává youtube přímo :D
|
|
|
no ofinka To je právě to, že jste mentálové, co vůbec nechápou potenciál youtube. Na youtube můžeš vydělávat i bez monetizace. Uděláš video, kde představíš nějakou svojí appku a nebo produkt a lidi kupujou... Bohužel troubové si myslí, že musíš mít monetizaci a vydělávat na reklamách. To je ale totální nesmysl. Na reklamách nevyděláš nic... Na vlastním produktu vyděláš balík... Youtube video je reklama s neomezenym dosahem zadarmo...
|
|
|
wut Hele já problém ti prostě věřit, že to co tu píšeš, je pravda. Kdyby sis přečetl podmínky, tak to cos napsal by fakt nešlo s tím, že tak málo subů, aktivity by ti yt nepovolilo monetizaci, jedině postranní výdělky, ale ne přímo z Youtube. Nebo ty tvoje miliony... :D Já ti to přeju, ale už to začíná být takové přehnané no...
|
|
|
Pokud se tím chceš živit a jdeš do toho rovnou s vidinou zisku, tak by sis měl zpracovat byznysplán a rovnou vědět, jak to chceš monetizovat. Můžeš mít malej kanál, kde je 5 000 subů a bez problému ti to vydělá na pohádkovej život a nebo taky můžeš mít 5 mega subů a nebudeš mít na slanou vodu. ... Já mam 3 malý kanály, který se věnujou velmi specifickému tématu a jeden kanál - 5 videí, 100 subů, 4 roky bez jakékoliv aktivity a vydělalo mi to cca 5 000 $ ... Youtube je opravdu cesta k easy money... Ale určitě ne tim, že si založíš blogísek, nebo nějakou žvatlárnu o politice... ... A musí tě to bavit a musíš pro to mít vášeň... což já nemám... po technické stránce bych to zvládnul, ale je to pro mě nuda.
|
|
|
Kolik procent ze zisku nabizis?
|
|
|
Zkus něco nového, což je těžké, ale když to pojmeš po svém, tak proč ne?
|
|
|
No a v nejhorším si vem pastelky Progresso a maluj animovaný příběhy, ovšem progresivní, třeba jak ti, kteří vidí svět tou jedinou správnou optikou, pod pirátskou vlajkou zablokují magistrálu, vytahují z aut konzervativní heterosexuální bílé muže kapitalistického založení a křesťanského vyznání a upalují je na konopných hranicích. Neboj, to u soudu projde, ani se tím nebude zabývat. Podle dnešních soudů nejsou bílí muži lidi, tudíž se žádný hejt nestal.
|
grýn lájfs metr |
|
|
Myslím, že v dnešní zvrácené době máš velkou šanci. Invalida, žijící u maminky, by mohl dávat návody, jak progresivně čerpat dávky a využívat všech možností, jak podojit bezzubý sociální systém. Vysoká sledovanost, tudíž další příjmy zaručeny.
|
|
|
Toč videa o Evropské unii. Youtuber Kovy má ještě nižší vzdělání než ty, o dost nižší IQ a točí progresivistická videa o euro světě a má miliony odběratelů. Mladí lidi milují výmaz mozku od gum, co nic nevědí a nic nedokázaly.
|
placený taky Sorošem |
|
|
|