Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Quakie: vladnout bude ANO+ODS+SPD. Nova a jeste vetsi OPOSMLOUVA! A nevadi mi to, protoze vlada s SPD by musela zjednodusit pravidla pro vysavani verejnych penez a to bych se uz urcite pridal :-D Kdyz to LID chce, proc lidu nevyhovet ;-)
|
|
|
Quakie: zapominas na slepenec kolem SPD ;-) Uz i v novinach se o nich pise, jako o SLEPENCI :-D
|
|
|
Snaží se být objektivní, ale úplně přesní být nemohou. pokud tě to zajímá, vyhraje ANO a nikdo na tom už nic nezmění a druhá bude směs mizerných stran pod názvem SPOLU ale po tom průseru s BitCoiny může dopadnou i hůř. Fiala to nerozchodí. Blažek mu podrazil nohy, jestli nějaké má. Ty další strany jsou bezvýznamné. O ničem.
|
|
|
nemám tušení, předvolební dění a TV nesleduju.
|
|
|
Jen těm, které si sám zfalšuju!
|
|
|
fimisek: a pijes Branik v dostatecnem mnozstvi?
|
|
|
Nevěřím. Jsou manipulativní. A navíc - mě se nikdo nikdy na nic neptal :)
|
|
|