Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuzia č.1254409, vložené 19.06.2025 09:16:57 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Kolik myslíte
Že dneska tělocvikář založí nudných rádoby troll diskuzí o ankapu? Pět? Deset?

Už má jednu, jak vidím :)
 Autism-offf Muž35  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
19.06.2025 19:25:40
Neviem, zatiaľ som neklikol ani na jednu a ani netuším, čo to je.
 LucSenz0r Muž32 Kategorie
19.06.2025 16:17:45
Jo jsi fail: Jak jsem říkal, "diskuse" od tělocvikářů a dalších zjevných ubožáků nerozklikávám. Ale rozklikávám jiný. Ten web tady není jen kvůli tobě, bobku. Spíš navzdory tobě.
 FAIL
19.06.2025 14:13:44
Svitavská ulice on: Když mi kamarád zaplatí 10 kč za to, že mu napamuju obrázek... kdo na kom parazituje?
 autism-offf
19.06.2025 13:29:45
"Trh není jen teorie, ale funguje každý den a denně využíváme jeho plody."

Přesně naopak. Trh na nás denně parazituje.
 Svitavská ulice on
19.06.2025 12:32:29
FAIL: Když tenhle web od toho je, tak na co si stěžuješ a proč tu pořád seš, když ti to vadí? To asi taky jdeš na plicní, když nemáš problém s plícema a ještě ti vadí, že tam lidi kašlou? Nejsi tak trochu mentálně zaostalý?
 Jo jsi fail
19.06.2025 12:26:57
Tvl to zakládá tělocvikář? Já si furt řikal, kerej deb1l má zapotřebí řešit donekonečna něco, co nikoho nezajímá. Ty "diskuse" samozřejmě nerozklikávám... Hold tenhle web je jako dělanej pro osamělý chudáky, kerý zoufale potřebují, aby je někdo vyslyšel. Od toho je to zpovědnice, že...
Smajlík  FAIL
19.06.2025 12:09:59
LDV: Somalsko, kde selhala vláda a upadlo to tam v chaos není ankap.

A je to více důkazem toho, že stát nefunguje, než nějakým důkazem, že ankap nefunguje.

"Máš pravdu v tom, že státní institutuce nefungují 100% perfektně."

- Ony nefungují vůbec, ne, že se neblíží perfektnosti.
 autism-offf
19.06.2025 11:58:37
autism-offf:

Máš pravdu v tom, že státní institutuce nefungují 100% perfektně.

Jenže zkušenosti ze států, jako je např. Somálsko, jsou takové, že pokud na nějakém území neexistuje státní vláda, tak tam vzniká "náhradní" vláda, např. vláda určitých polovojenských skupin .
 LDV Muž46 Kategorie
19.06.2025 11:54:17
LDV:
Trh není jen teorie, ale funguje každý den a denně využíváme jeho plody.
Anarchie není teorie, ale denně vidíme, že opak anarchie způsobuje tyranii.
Stát je teorie, která funguje na papíře, ale denně vidíme, že nefunguje.
 autism-offf
19.06.2025 11:52:35
Tak už jednu založil, cringelord
 autism-offf
19.06.2025 11:28:30
Nemám potřebu to řešit.

Anarchokapitalismus je teorie. Prakticky sice nebylo fungování takového systému vyzkoušeno, ale dá se dost pochybovat o tom, že by dlouhodobé fungování takového systému bylo možné.
 LDV Muž46 Kategorie
19.06.2025 11:16:40
autism-offf: Začni se už prosím tě laskavě chovat dospěle a slušně, začíná to být fakt trapné.
 Výchovný poradce
19.06.2025 10:08:06
4 reakce, hádám všechny od tělocvikáře lol
 autism-offff
19.06.2025 09:48:15
Hele neskvikáři, ty po tom tělocvikáři tak bažíš, že ho hledáš pod každým kamenem? Dej si radši další tyčinku.

A kolik myslíte, že dnes auťa založí butthurtnutých (haha bolí ho zadek) reakcí? Jednu už dnes založil, budou další?
Smajlík  TcvikářNaKaždémRohu
19.06.2025 09:43:39
Van Generator
 průhledné
19.06.2025 09:37:01
Hele třeba už dodělal plot (v pracovní době), tak se třídou vyrazil na hudební tábor.
 Je to hudebkář
19.06.2025 09:24:55
Kolik vážíš, sádlo?
 100 tun

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk