Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Neviem, zatiaľ som neklikol ani na jednu a ani netuším, čo to je.
|
|
|
Jo jsi fail: Jak jsem říkal, "diskuse" od tělocvikářů a dalších zjevných ubožáků nerozklikávám. Ale rozklikávám jiný. Ten web tady není jen kvůli tobě, bobku. Spíš navzdory tobě.
|
|
|
Svitavská ulice on: Když mi kamarád zaplatí 10 kč za to, že mu napamuju obrázek... kdo na kom parazituje?
|
|
|
"Trh není jen teorie, ale funguje každý den a denně využíváme jeho plody." Přesně naopak. Trh na nás denně parazituje.
|
|
|
FAIL: Když tenhle web od toho je, tak na co si stěžuješ a proč tu pořád seš, když ti to vadí? To asi taky jdeš na plicní, když nemáš problém s plícema a ještě ti vadí, že tam lidi kašlou? Nejsi tak trochu mentálně zaostalý?
|
|
|
Tvl to zakládá tělocvikář? Já si furt řikal, kerej deb1l má zapotřebí řešit donekonečna něco, co nikoho nezajímá. Ty "diskuse" samozřejmě nerozklikávám... Hold tenhle web je jako dělanej pro osamělý chudáky, kerý zoufale potřebují, aby je někdo vyslyšel. Od toho je to zpovědnice, že...
|
FAIL |
|
|
LDV: Somalsko, kde selhala vláda a upadlo to tam v chaos není ankap. A je to více důkazem toho, že stát nefunguje, než nějakým důkazem, že ankap nefunguje. "Máš pravdu v tom, že státní institutuce nefungují 100% perfektně." - Ony nefungují vůbec, ne, že se neblíží perfektnosti.
|
|
|
autism-offf: Máš pravdu v tom, že státní institutuce nefungují 100% perfektně. Jenže zkušenosti ze států, jako je např. Somálsko, jsou takové, že pokud na nějakém území neexistuje státní vláda, tak tam vzniká "náhradní" vláda, např. vláda určitých polovojenských skupin .
|
|
|
LDV: Trh není jen teorie, ale funguje každý den a denně využíváme jeho plody. Anarchie není teorie, ale denně vidíme, že opak anarchie způsobuje tyranii. Stát je teorie, která funguje na papíře, ale denně vidíme, že nefunguje.
|
|
|
Tak už jednu založil, cringelord
|
|
|
Nemám potřebu to řešit. Anarchokapitalismus je teorie. Prakticky sice nebylo fungování takového systému vyzkoušeno, ale dá se dost pochybovat o tom, že by dlouhodobé fungování takového systému bylo možné.
|
|
|
autism-offf: Začni se už prosím tě laskavě chovat dospěle a slušně, začíná to být fakt trapné.
|
|
|
4 reakce, hádám všechny od tělocvikáře lol
|
|
|
Hele neskvikáři, ty po tom tělocvikáři tak bažíš, že ho hledáš pod každým kamenem? Dej si radši další tyčinku. A kolik myslíte, že dnes auťa založí butthurtnutých (haha bolí ho zadek) reakcí? Jednu už dnes založil, budou další?
|
TcvikářNaKaždémRohu |
|
|
Van Generator
|
|
|
Hele třeba už dodělal plot (v pracovní době), tak se třídou vyrazil na hudební tábor.
|
|
|
Kolik vážíš, sádlo?
|
|
|
|