Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
tyrdytrd: ja jsem volil ve svuj prospech (i nohama) a osobne si nestezuji.
|
|
|
@ Mr D dobry napad je hlasovat nohama a jit tam kde se k cloveku stat chova lepe Cesko potrebuje sveho Trumpa a Muska aby to tady vycistili.
|
|
|
tyrdytrd: nevyjebava CR, ale lidi sami se sebou.Okamura stavi hrad a jeho volic zere hlinu. Proc? Protoze Okamura ordinuje zrat hlinu! Fanatici, kteri misto prace chodi do nejake montovny, kterou jim zaridil Paroubek? A ted tohle bude volit nejake motokary? WTF? Dobrych 20 let se hystericky boji cizincu, ale co proti tomu delaji? Voli ty, kteri potrebuji levne cizince do svych fabrik za minimalku. Mongoly v Lipe, Filipince ve Vodnanech... a tomuhle hazi svuj hlas nas "vlastenec".
|
|
|
Tak kurva stavte v Polsku. Nebo Gruzii. Nebo v Jizni Americe, tam je zeme obrovske mnostvi, casto ani nepotrebujete stavebni povoleni. kdo rika, ze kdyz CR s lidma vyjebava tak se ze mate nechat?
|
|
|
Je mi pade, pocitam, ze se mozna doziju dalsich 25 let, mam majetky, kdyz nezacne valka nebo neco, tak s tim vydrzim. Je mi u prdele jestli se zdrazuje nebo nestavi, ja mam zajisteno,
|
Cerstve50 |
|
|
jesterka: 1. kupoval jsem v sudetech nemovitost, takze pohadky si dej zaramovat ;-) 2. podporuj rusko, budes tam mit jeste vic Ukrajincu ;-) 3. proc mistni nepracuji? Snad mi nechces tvrdit, ze Ukrajinec si tiskne penize a mistni maka v kolbence? Mistni NECHCE delat praci, kterou tam dela Ukrajinec, proto nema penize!
|
|
|
Autism: To napsal Alda, ze poptavka byla vytvorena prilivem cizincu. Ja hlavne rozporuju to, ze v Sudetech jsou levny nemovitosti. Nejsou. Stavi se tam, ceny bytu a baraku jsou sileny a lidi to kupujou, u nas ti skupujou hodne cizinci.
|
|
|
jesterka: Sorry, vždycky mi připadá úplně na hlavičku, když někdo z vysokých cen nemovitostí viní cizince. SPD rétorika hadr. 1) Statisticky je jich minimum. 2) Za vysoké ceny můžou stát, stát a ještě jednou stát... byrokracie, regulace, lítání po úřadech. 3) I kdyby cizinců sem přišly mraky a kupovaly nemovitosti, jejich cena by vyskočila, ale pak by se začala snižovat v důsledků konkurence, protože by developeři viděli v tomhle trhu velkou příležitost jak si vydělat, začali by hodně stavět a pronajímat, čímž by zase cena klesla. 4) Mimochodem, za ty cizince taky může stát, protože stát si vymyslel válku, před kterou semka utekli.
|
|
|
V článkách toho vždycky nakecaj.... proč myslíš že to nikdo nechce dělat? Zaplacený to je totiž pěkně na hovno. Tohle je akorát každoroční kampaň, aby mladý nahnali na učňáky.
|
|
|
Alda: Ale Cechu je v tom meste porad stejne. Takze vysoke ceny jsou asi i tim prilivem cizincu. Kazdopadne cizinci jsou vsude a asi neodejdou, kdyz si kupujou byty a baraky. Tak kdy se to ma jako zlevnovat podle tebe? Vzdyt polorozpadla barabizna se tam prodava za 7 milionu!
|
|
|
jesterka: ale tak vidíš, že poptávka je tvořena neočekávanou skupinou obyvatel. Místní na tyto ceny tolik nereagují. A podle věku současných majitelů starších nemovitostí a stavu jejich dětí (dědiců) je jasné, že bude na trhu větší nabídka starších nemovitostí před rekonstrukcí. A i vzhledem k bombastickým cenám rekonstrukcí, hrozicí buzeraci související s GD, demografii, atd.. budou určité nemovitosti velmi zlevňovat a stejně se nebudou muset udat. Novostaveb se to týkat nebude, ať jsou kde jsou. Tou migrací jsem myslel, jestli se Rusko probije tam, kam chce, zvedá se z UA taková vlna lidí, která nepůjde zadržet a současný stav je absolutní nic.
|
|
|
Alda: U nas se stavi cely sidliste, plno baraku a vsechno se skupuje a ty ceny jsou fakt vysoko. A to je to pekna p*del. A jaka dalsi migracni vlna? Tam tu nejvic skupujou prave Ukrajinci. Tady je lidi fakt nesnasi, je jich tu vic nez tretina obyvatel. Byt tu stoji pres 3 miliony, barak klidne kolem7 milionu.
|
|
|
Lucsenzor: jasně, ale zdražuje to o tu inflaci, Jenže stavebnictví se utrhlo z řetězu a zdražuje o dost více.
|
|
|
Hodislava: to je jedno, hodinky nebo holinky, oboje se natahuje, zde oboje zdražuje :-) jesterka: bude to o konkrétní lokalitě, stavbě. Uvidíš, že do 20 let tam bude hromady neprodejných ležáků. Tedy jestli nezačne nějaká bombastická migrační vlna (snad ne). Třeba v Novém městě pod Smrkem jsi na 20-35 tis/m2 u bytů před rekonstrukcí a ještě to nemohou prodat.
|
|
|
Hodislava: Museli? Oddat tě může i úředník za standardní poplatek.
|
|
|
Já četla svatby :-) Ty prej taky. Tuhle mne v nějaké reportáži dostalo, že si pár musel půjčit, aby se vzali.
|
|
|
Zdražuje všetko. A to, čo stojí viac peňazí ľudia vidia lepšie. Človek si skôr všimne zdraženie 100 000€ bytu na 120 000€ než zdraženie nátierky z 1€ na 1,2€.
|
|
|
Pochazim ze Sudet a o nemovitosti je tu velky zajem a jsou drahy. Lec hodne zajemcu jsou i cizinci. Kazdopadne tve predstavy jsou mimo.
|
|
|
A Alda už si taky uvědomil, že tento web klesl pod jeho úroveň za 3, 2, 1...
|
Odpočet prozření |
|
|
Alda: Na ja, Reichenberg byt felmi pekna historicka mesto. My tam na Jeschen prodafat tradicni tschesky bratwurst. Fy prijet a ochutnat.
|
|
|
Stavba je jako svatba. Je to stále dražší a dražší a málokomu se do toho chce. Není náhoda, že ta slova jsou si podobná!
|
StavbaXsvatba |
|
|
Kdyz nejsi ze sudet, vidis potencial. Kdyz ze sudet jsi, mas nejspise lenost a vychanost v DNA :-D Urcite plati aspon pro vetsinu.
|
|
|
Jentakokolo: zobecňuji. Pochopitelně, že tam jsou krásná místa, která budou za adekvátní cenu žádaná. Jsem původem z Liberec a směrem na Českou Lípu, Děčín Ústí to trochu znám.
|
|
|
Tak nejsou sudety jako sudety. Ale chapu, vsichni zijete v prestave, ze tam jsou jen krvelacne hordy romu.
|
|
|
Alda: nemusis mi vysvetlovat jake jsou a jak funguji profese ve stavebnnicvi, mam docela prehled ;-)
|
|
|
Mr D: dělat vodáka není už vůbec raketová věda a také nejsou
|
|
|
A oboustranna levorukost naselidi, se porad nijak neleci :-D
|
|
|
Zajimave a nejake naselidi pry nemaji co zrat, bo jim pry Ukrajinci berou praci. Jak 100hoven? Volit popelare, nebo uzenare?
|
|
|
https://1url.cz/jJHvR
|
|
|