Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuzia č.1254424, vložené 19.06.2025 14:17:39 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Stavby stále zdražují
Tady to je černé na bílém, na stavbách chybí lidé. https://1url.cz/jJHvR

S článkem souhlasím. A nejsou to jen přímo stavby, ale i související pracovní pozice v kanclech. Situace je stále horší a horší. Logicky to má přeliv do cenotvorby. Jen pro příklad, topenáři tento rok berou 1500,- na hod (pro ně dobře, zaslouží si to) a to není žádný vysoce spelializovaný um. Předpokládám, že inflace prací ve stavebnictví bude každý rok výrazně nad inflací. Do toho prudce zdražující materiály kvůli GD.

To jen takové zafňukání. :-) Připravte se, že stavby budou stále zdražovat, protože musí a s tím i nájmy. No a na druhé straně tu budeme mít hromadu nechtěných nemovitostí, třeba v Sudetech, které nebude chtít nikdo ani zadarmo. Blíží se boom, kdy se bude v těhle oblastech hodně dědit, ale chtít se tam stěhovat už ne. Budeme mít podobné problémy jako regiony ve V Německu.

Zajímavá situace což?
 Alda Muž1  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
20.06.2025 20:57:25
tyrdytrd: ja jsem volil ve svuj prospech (i nohama) a osobne si nestezuji.
 Mr D
20.06.2025 18:04:36
@ Mr D

dobry napad je hlasovat nohama a jit tam kde se k cloveku stat chova lepe

Cesko potrebuje sveho Trumpa a Muska aby to tady vycistili.
 tyrdytrd
20.06.2025 07:12:04
tyrdytrd: nevyjebava CR, ale lidi sami se sebou.Okamura stavi hrad a jeho volic zere hlinu. Proc? Protoze Okamura ordinuje zrat hlinu! Fanatici, kteri misto prace chodi do nejake montovny, kterou jim zaridil Paroubek? A ted tohle bude volit nejake motokary? WTF?

Dobrych 20 let se hystericky boji cizincu, ale co proti tomu delaji? Voli ty, kteri potrebuji levne cizince do svych fabrik za minimalku. Mongoly v Lipe, Filipince ve Vodnanech... a tomuhle hazi svuj hlas nas "vlastenec".
 Mr D
20.06.2025 02:06:05
Tak kurva stavte v Polsku. Nebo Gruzii. Nebo v Jizni Americe, tam je zeme obrovske mnostvi, casto ani nepotrebujete stavebni povoleni.

kdo rika, ze kdyz CR s lidma vyjebava tak se ze mate nechat?
 tyrdytrd
19.06.2025 23:58:54
Je mi pade, pocitam, ze se mozna doziju dalsich 25 let, mam majetky, kdyz nezacne valka nebo neco, tak s tim vydrzim. Je mi u prdele jestli se zdrazuje nebo nestavi, ja mam zajisteno,
Smajlík  Cerstve50
19.06.2025 23:21:42
jesterka:

1. kupoval jsem v sudetech nemovitost, takze pohadky si dej zaramovat ;-)
2. podporuj rusko, budes tam mit jeste vic Ukrajincu ;-)
3. proc mistni nepracuji?

Snad mi nechces tvrdit, ze Ukrajinec si tiskne penize a mistni maka v kolbence? Mistni NECHCE delat praci, kterou tam dela Ukrajinec, proto nema penize!
 Mr D
19.06.2025 22:08:33
Autism: To napsal Alda, ze poptavka byla vytvorena prilivem cizincu.

Ja hlavne rozporuju to, ze v Sudetech jsou levny nemovitosti. Nejsou. Stavi se tam, ceny bytu a baraku jsou sileny a lidi to kupujou, u nas ti skupujou hodne cizinci.
 jesterka
19.06.2025 22:04:22
jesterka: Sorry, vždycky mi připadá úplně na hlavičku, když někdo z vysokých cen nemovitostí viní cizince.

SPD rétorika hadr.

1) Statisticky je jich minimum.
2) Za vysoké ceny můžou stát, stát a ještě jednou stát... byrokracie, regulace, lítání po úřadech.
3) I kdyby cizinců sem přišly mraky a kupovaly nemovitosti, jejich cena by vyskočila, ale pak by se začala snižovat v důsledků konkurence, protože by developeři viděli v tomhle trhu velkou příležitost jak si vydělat, začali by hodně stavět a pronajímat, čímž by zase cena klesla.
4) Mimochodem, za ty cizince taky může stát, protože stát si vymyslel válku, před kterou semka utekli.
 autism-offf
19.06.2025 21:40:10
V článkách toho vždycky nakecaj.... proč myslíš že to nikdo nechce dělat? Zaplacený to je totiž pěkně na hovno.
Tohle je akorát každoroční kampaň, aby mladý nahnali na učňáky.
 Sobotní oběd
19.06.2025 21:27:05
Alda: Ale Cechu je v tom meste porad stejne. Takze vysoke ceny jsou asi i tim prilivem cizincu. Kazdopadne cizinci jsou vsude a asi neodejdou, kdyz si kupujou byty a baraky. Tak kdy se to ma jako zlevnovat podle tebe?

Vzdyt polorozpadla barabizna se tam prodava za 7 milionu!
 jesterka
19.06.2025 20:42:39
jesterka: ale tak vidíš, že poptávka je tvořena neočekávanou skupinou obyvatel. Místní na tyto ceny tolik nereagují. A podle věku současných majitelů starších nemovitostí a stavu jejich dětí (dědiců) je jasné, že bude na trhu větší nabídka starších nemovitostí před rekonstrukcí. A i vzhledem k bombastickým cenám rekonstrukcí, hrozicí buzeraci související s GD, demografii, atd.. budou určité nemovitosti velmi zlevňovat a stejně se nebudou muset udat. Novostaveb se to týkat nebude, ať jsou kde jsou.

Tou migrací jsem myslel, jestli se Rusko probije tam, kam chce, zvedá se z UA taková vlna lidí, která nepůjde zadržet a současný stav je absolutní nic.
 Alda
19.06.2025 20:20:58
Alda: U nas se stavi cely sidliste, plno baraku a vsechno se skupuje a ty ceny jsou fakt vysoko.

A to je to pekna p*del.

A jaka dalsi migracni vlna? Tam tu nejvic skupujou prave Ukrajinci. Tady je lidi fakt nesnasi, je jich tu vic nez tretina obyvatel.

Byt tu stoji pres 3 miliony, barak klidne kolem7 milionu.
 jesterka
19.06.2025 19:59:04
Lucsenzor: jasně, ale zdražuje to o tu inflaci, Jenže stavebnictví se utrhlo z řetězu a zdražuje o dost více.
 Alda
19.06.2025 19:56:32
Hodislava: to je jedno, hodinky nebo holinky, oboje se natahuje, zde oboje zdražuje :-)

jesterka: bude to o konkrétní lokalitě, stavbě. Uvidíš, že do 20 let tam bude hromady neprodejných ležáků. Tedy jestli nezačne nějaká bombastická migrační vlna (snad ne). Třeba v Novém městě pod Smrkem jsi na 20-35 tis/m2 u bytů před rekonstrukcí a ještě to nemohou prodat.
 Alda
19.06.2025 19:42:18
Hodislava: Museli? Oddat tě může i úředník za standardní poplatek.
 Český slum
19.06.2025 19:39:53
Já četla svatby :-)


Ty prej taky. Tuhle mne v nějaké reportáži dostalo, že si pár musel půjčit, aby se vzali.
 Hodislava Žena50 Kategorie
19.06.2025 19:26:44
Zdražuje všetko. A to, čo stojí viac peňazí ľudia vidia lepšie. Človek si skôr všimne zdraženie 100 000€ bytu na 120 000€ než zdraženie nátierky z 1€ na 1,2€.
 LucSenz0r Muž32 Kategorie
19.06.2025 18:22:35
Pochazim ze Sudet a o nemovitosti je tu velky zajem a jsou drahy. Lec hodne zajemcu jsou i cizinci.

Kazdopadne tve predstavy jsou mimo.
 jesterka
19.06.2025 17:11:15
A Alda už si taky uvědomil, že tento web klesl pod jeho úroveň za 3, 2, 1...
Smajlík  Odpočet prozření
19.06.2025 16:47:59
Alda: Na ja, Reichenberg byt felmi pekna historicka mesto. My tam na Jeschen prodafat tradicni tschesky bratwurst. Fy prijet a ochutnat.
 doktor vektor
19.06.2025 15:58:05
Stavba je jako svatba. Je to stále dražší a dražší a málokomu se do toho chce.
Není náhoda, že ta slova jsou si podobná!
Smajlík  StavbaXsvatba
19.06.2025 15:56:09
Kdyz nejsi ze sudet, vidis potencial. Kdyz ze sudet jsi, mas nejspise lenost a vychanost v DNA :-D

Urcite plati aspon pro vetsinu.
 Mr D
19.06.2025 15:38:45
Jentakokolo: zobecňuji. Pochopitelně, že tam jsou krásná místa, která budou za adekvátní cenu žádaná. Jsem původem z Liberec a směrem na Českou Lípu, Děčín Ústí to trochu znám.
 Alda
19.06.2025 15:32:49
Tak nejsou sudety jako sudety. Ale chapu, vsichni zijete v prestave, ze tam jsou jen krvelacne hordy romu.
 Jentakokolo
19.06.2025 15:30:49
Alda: nemusis mi vysvetlovat jake jsou a jak funguji profese ve stavebnnicvi, mam docela prehled ;-)
 Mr D
19.06.2025 15:12:18
Mr D: dělat vodáka není už vůbec raketová věda a také nejsou
 Alda
19.06.2025 15:00:44
A oboustranna levorukost naselidi, se porad nijak neleci :-D
 Mr D
19.06.2025 14:59:58
Zajimave a nejake naselidi pry nemaji co zrat, bo jim pry Ukrajinci berou praci.

Jak 100hoven? Volit popelare, nebo uzenare?
 Mr D
19.06.2025 14:17:59
https://1url.cz/jJHvR
 Alda

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk