Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Není jasné, které informace jsou pravdivé a které informace nejsou pravdivé. Tady je odkaz na článek na wikipedii https://cs.wikipedia.org/wiki/Baba_Vanga
|
|
|
I když mě fotbal nechává chladným, tak nejlepší věštec byla Chobotnice Paul.
|
|
|
Předpověděla, že jedno vylízané tlusté prase, které neumí ani mluvit, se stane starostou Řeporyje a že díky svému kreténství nakonec skončí ve vězení.
|
jiRka |
|
|
jen ne komunismus, jednou to už stačilo,další pokus o světlé zítřky už by tahle země nedala
|
|
|
Podle ní sem zase přijde komunismus a to jí i věřím.
|
|
|
Žádná Baba Vanga neexistuje, ale ok.
|
|
|
Baba Vanga měla dycky pravdu! Ať se stane cokoli. Na každou světovou událost najdete někde na populárním webu nějaký upravený kecy, že baba Vanga, případně Noštradámus, to takhle předpověděl. Takže sice taky nevim, o čem mluvíš, ale určitě měla pravdu!
|
EIHA |
|
|
Valky, ESG, gryndyl, emisni povolenky, kriminalita cmoudu, je cas se odsud odjebat nekam na klidne misto a misto, kde je svet jeste v poradku
|
Zivotjdedoprdele |
|
|
Už to tak vypadá, že měla pravdu.
|
|
|
A co říkala baba Vanga? Kdysi jsem to kdesi četl, ale už si to nepamatuju...
|
|
|
|