Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Odkaz č.1256322, vložené 29.07.2025 13:09:18 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Kolikrát je možné mít atb?
Zdravím, dnes sem se tak pozastavila nad použitím atb.
Letos už od ledna bojuji se zánětem v zubu (přední zub), během 4 měsíců jsem měla 5x atb, zubarku napadlo, když mi 4. atb nezabrali, že to může být jiná bakterie tak mu dala jiné, páté už zabraly, uběhlo pár měsíců a tenhle měsíc se mi zánět opět vrátil, zubařka mi dala šesté atb a zatím se to nijak špatně nejeví, jenže moje otázka zní, když se mi zánět opět vrátí je možné nasadit další atb? Lze zánět nějak vyoperovat? Chtěla bych zkusit vše pro záchranu zubu, vytržení vidím až jako úplně poslední možnost, jenže nevím jestli už další atb nejsou nebezpečné? Děkuji za každou cennou radu.
Prosím žádný hate, celých 7 měsíců je pro mě dost náročné, nechci si ani představit, že by mi chyběl zub :(
 Zoubkova vila01 Žena23  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
03.08.2025 08:06:27
ATB tak jednou do roka, jinak ti to vymlátí mikrobiom a imunitu budeš mít nefunkční a pak se ti začne sr*t celé tělo. Hlavně je nebezečné mít chromický zánět v hlavě, čili i zubní. Pokud to nepůjde jinak, třeba změnou životosprávy, ten zánět eliminovat, čili aktivovat znovu imunitu tím, že už nebudeš brát dříve než za rok další ATB.
Možná tento zub budeš muset obětovat, ale změnou životosprávy a zubní hygieny tomu můžeš předejít do budoucna u jiných zubů. Hlavně se co nejrychleji zbav toho zánětu v hlavě bez použití dalších ATB, nebo se ti začnou nabalovat další problémy se zdravím a budeš mít problémů ještě mnohem více.
Smajlík  Pater Noster
29.07.2025 20:50:54
Toľkokrát, až ti nezničia imunitu.
Smajlík  Fajnšmeker1989 Muž36 Kategorie
29.07.2025 19:56:29
Jak vypadá tvůj jídelníček?
Piješ, kouříš?
Smajlík  pád do temnoty
29.07.2025 16:32:49
Kdyz mas zanet, tak ti zub vytrhnout nesmi.
To by te taky mohlo stat zivot.

Proc se na to jdes ptat sem namisto lekare?
 lol
29.07.2025 14:29:58
Samozrejme, ze cim menej ATB, tym je to pre teba lepsie. Inak tu hrozi do buducna, ze pri ochoreni v buducnosti, ti ATB, uz nemusia zabrat...

Kedze mavas opakovane zapaly, porad sa so zubarkou ci by nebolo lepsie ten zub extrahovat a dat si tam radsej nejaky implantat. Ale, my sme len laici a to by uz chcelo nazor odbornika.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk