Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1256337, vložené 29.07.2025 18:47:12 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Jak zvedáte jazyk?
Ahoj celý život vyslovuji špatně R. Prostě jsem se to špatně naučil a nějak jsem to neřešil.
Nyní mi bude 17 let. Ve zkratce jsem prostě nezvedal jazyk a tím vznikalo hrdelní chraplavé ráčkování.

Nyní již jazyk zvedám položím ho za přední zuby na ten vrcholek na dásní. Zvládnu ho rozkmitat i vyslovit R. Nevím ale jak má být jazyk široký.
Má být úzký? Zkrátka že prostě ho jen zvednu a přiložím a nijak nerozbaluji, prostě uzký?
Nebo má být širší, plochý jako při T nebo L? A pokud ano jak moc? Mají se boky jazyka dotýkat stoliček. Nebo má být tak moc široký že boky jsou nad stoličkama?

Vím že nejlepší je poradit se s logopedem, ale já R jakoby umím ale je to jen trochu chraplavé a problém je spíš prostě v komunikaci. Na internetu jsem našel jen videa s šestliletýma dětma.

Jak R vyslovujete vy? Máte jazyk úzký nebo víc široký a plochý? Děkuji
 Sislam Muž16  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
31.07.2025 03:58:05
Tohle zní jako OCD.
Doporučuji to léčit.
Smajlík  Postrach Čobolů Muž25 Kategorie
30.07.2025 00:42:13
Okamžitě s tim mazej k logopedovi, nebo dostaneš jakovinu!
Smajlík  Pjosimtě
29.07.2025 22:22:37
Podle je přesně případ pro ChatGPT.
Smajlík  Sobotní oběd
29.07.2025 21:14:24
Zkusili jste si někdy olíznout loket? Prý to nejde.
 Ježek second edition Muž42 Kategorie
29.07.2025 21:13:35
Tak jsem schválně vědomě zkoušel co s tím jazykem dělám abych to přesně věděl pro úpřípad, že bych to měl někomu vysvětlovat. Schválně jsem se zaměřil na detail mezi L a R. Nakonec jsem z toho byl tak zblblej, že pokračovat v tom ještě dál, tak to R neřeknu taky :D
 Ježek second edition Muž42 Kategorie
29.07.2025 20:57:42
Hej ten jazyk. Má být úzkej nebo širokej?

Plosím jak to zikáte vy?
 Sislam
29.07.2025 20:05:07
Ja som nikdy nemal nejaké výraznejšie problémy s vyslovovaním písmena "R". Proste ho dám hore na podnebie, kúsok za vrchné zuby, a robím rrrrrrrrrrrrr. S takýmto problémom by ti dokázal poradiť logopéd, veď od toho logopédi sú.
 Fajnšmeker1989 Muž36 Kategorie
29.07.2025 19:52:54
>Big Shock
Řeřicha je o ničem, zábavnější je REZISTOR :D
 Ježek second edition Muž42 Kategorie
29.07.2025 19:49:39
Řekni řeřicha
 Big Shock Zero
29.07.2025 19:47:14
Si moc detailista, lidi mají jinej tvar jazyku, jiný patro, jiný zuby... a nemyslej na to, kde maj jazyk.
Poraď si sám. Vždyť už sis poradil.
Já se R taky naučil až v 15, mimochodem. Ze začátku nic moc, ale ono si to nějak sedne.
 drahá rada
29.07.2025 19:26:45
https://www.youtube.com/results?search_query=trilled+r
 plplp

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk