Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Tohle zní jako OCD. Doporučuji to léčit.
|
|
|
Okamžitě s tim mazej k logopedovi, nebo dostaneš jakovinu!
|
Pjosimtě |
|
|
Podle je přesně případ pro ChatGPT.
|
Sobotní oběd |
|
|
Zkusili jste si někdy olíznout loket? Prý to nejde.
|
|
|
Tak jsem schválně vědomě zkoušel co s tím jazykem dělám abych to přesně věděl pro úpřípad, že bych to měl někomu vysvětlovat. Schválně jsem se zaměřil na detail mezi L a R. Nakonec jsem z toho byl tak zblblej, že pokračovat v tom ještě dál, tak to R neřeknu taky :D
|
|
|
Hej ten jazyk. Má být úzkej nebo širokej? Plosím jak to zikáte vy?
|
|
|
Ja som nikdy nemal nejaké výraznejšie problémy s vyslovovaním písmena "R". Proste ho dám hore na podnebie, kúsok za vrchné zuby, a robím rrrrrrrrrrrrr. S takýmto problémom by ti dokázal poradiť logopéd, veď od toho logopédi sú.
|
|
|
>Big Shock Řeřicha je o ničem, zábavnější je REZISTOR :D
|
|
|
Řekni řeřicha
|
|
|
Si moc detailista, lidi mají jinej tvar jazyku, jiný patro, jiný zuby... a nemyslej na to, kde maj jazyk. Poraď si sám. Vždyť už sis poradil. Já se R taky naučil až v 15, mimochodem. Ze začátku nic moc, ale ono si to nějak sedne.
|
|
|
https://www.youtube.com/results?search_query=trilled+r
|
|
|