Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Uvidíme se zas zítra na stejným místě.
|
|
|
Totální nula: To jsme na tom podobně. Já jsem zas četl: Kdo ještě končí s činčilama? :-)
|
|
|
To je dobre, si nechutný.
|
|
|
Žena je stimulátorem muže. Může jím být, a ví i to, že.. Taky tohle dělat nemusí.
|
|
|
Já bych teda nejprve s nimi něco společného mít začala a až pak to balila. A socky se nepočítají. Pěkně v reálu, mando
|
|
|
Ježek: Už jsem skončil. Už mají mínus.
|
|
|
>Totální nula Už jen číňanky.
|
|
|
Já jsem četl: kdo ještě končí s číňanama... :-D
|
|
|
A kdy s nimi končíš? Od zítřka? :)
|
|
|
Ncnj začne zítra, ty končíš s něčím, s čím jsi ani nezačal :D
|
pád do temnoty |
|
|