Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1256374, vložené 30.07.2025 14:15:58 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Závislost matka a syn
Ve svém okolí se setkávám s bizarním případem závislosti matka a syn, různé situace, různé rodiny, různé modely. Sám jsem to takto nikdy neměl, možná i proto, že matka vždy řešila veškeré své potřeby sobecky a na mne ji nikdy už nezáleželo. To píši pro náhled do možného svého handicapu. Nyní mám ženu, která je z opačné situace, její máma pěstuje extrémní závislost, takže jsou v tomto modelu po celý život ženy. Deset let máme svoji rodinu, dnes již sedmiletého syna, co jde v září do školy. Bydlení máme nadstandardní, ale co syn narodil se žena nastěhovala do dětského pokoje, který jsem pro něj vybavil. Dal jsem tam kromě dětské postýlky i postel pro dospělého, že se třeba budeme u syna střídat. V dětské postýlce nikdy nespal, do dnešních dnů spí v těsném obětí s ženou. Několikrát jsem vyvolal pokusy to změnit, syn protestoval, je to na to zvyklý a dost tvrdě to vyžaduje ( máma je prostě jeho a táta si ji snad může občas půjčit když usne ), to už naštěstí za námi nechodí, ale kolem druhé hodiny už musí být máma zpět, jinak se na ni přijde přitulit do ložnice. Diskutovali jsme milionkrát a žena má vždy v podstatě stejné argumenty, jak se to musí dělat postupně. Dokonce jsem ženě udělal úplně vlastní pokoj, přála si to, neřeším proč, asi vůči mě v pocitu samostatnosti důraznější. Výsledek je ten, že se syn každou noc přesune kolem jedné ráno do její postele a spí spolu. Nechci , aby ma důvěrná zpověď byla nějakým komentářem chápána jako nějaká žárlivost, tak to není, ale prostě od šesti let už mám problém s jeho osamoststnovanim, nastavením hranic a pravidel. Syn postrádá empatii a je schopen po ženě rajtovat kdykoli a kdekoli, neexistuje pro něj stopka. Ona je potom unavena a stále častěji na něj začne hystericky řvát, aby toho nechal, nebo ji poslech a to mě doma strašně vadí. Chápu ji, ale nechápu proč s tím nepracuje komplexně.
 OtecVproblemu Muž39  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
31.07.2025 13:19:46
Co bysme dělali… Prostě s ženou nelze hnout, ona je sama takhle vychovaná, těch deset let bylo opravdu intenzivní práce, aby byla naše rodina, ne rodina s její matkou ( pro toho kdo tady psal o vlastnictví ).
Nyní jsou problémy už zjevné, syn klidně urazí vulgárně spolužačku, dá ji facku, nebo ji něco vyloženě ukradne. Takže se v kolektivu projevuje zjevně špatně zejména vůči ženám/holkám. Moje žena má na všechno tisíc řečí, ale často u ní vítězí pohodlnost, takže je to syn kdo vyhrává posouváním hranic.
 OtecVproblému
30.07.2025 20:41:07
zajímavá zpověď.
 Quakie Muž80 Kategorie
30.07.2025 17:52:39
Co jste dělali těch 10 let bože? Ted když ste vychovali spratka, máš snahu to řešit, to je už trochu pozdě. Přeroste vám přes hlavu ještě více než ted, jakmile příjde puberta, to bude hotové peklo. A bude mít problémy s kamarády, nikdo ho nebude mít rád, bude to nesnesitelný samolibý parchant. Méně keců a více činů, dupnout si a přitvrdit, žádné tutu nunu, já bych mu ukázal galeje pokud by nechtěl poslouchat. Však trestů je celá řada, to by ale chtělo koule a nebýt z vlastního dítěte posraný!!
 Fackomat
30.07.2025 16:47:13
"Deset let máme svoji rodinu"

Ty je máš v osobním vlastnictví?
Smajlík  Big Shock Zero
30.07.2025 16:28:23
Tak hlavní je, že ti večer dá, ne?
Smajlík  Frank Drebin Muž44 Kategorie
30.07.2025 15:41:43
Co na to říct.
Pěstujete si nepoužitelného mamánka, který si časem bude chtít vyměnit maminku za přítelkyni.
A to určitě tvrdě narazí na realitu, a vy ho budete mít až do smrti na krku.
A ten nekonečný teror k tomu jako bonus.
Ale vy si za to můžete samy.
Rodiče mají být nejen milující, ale taky rázní.
Aby měl potomek vymezené hranice pro zdravý vývoj a přípravu na samostatnost.
Smajlík  Čitatel

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk