Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuzia č.1256440, vložené 31.07.2025 20:15:00 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Praha není nafukovací
https://1url.cz/yJFw2
Tak v Praze prý má za pár let být až dva miliony lidí a převážně ti noví by měli být cizinci.
Jedním slovem to bude hnus, který si raději ani nepředstavuji. Ono se to jako takhle ví dopředu, píše se o tom, ale hlavně se dělá všechno pro to, aby to takhle dopadlo. Nedělá se nic proti tomu. Jistí developéři staví na každém rohu jako o život. A už teď prý je každý třetí obyvatel Prahy cizinec a každý čtvrtý obyvatel Prahy umí česky špatně nebo dokonce vůbec.
Prostě všechno se jen dělá pro to, aby se kvalita života v Praze pro starousedlíky jen zhoršila. Čím jsme si to zasloužili? Tím, že držíme hubu? Která politická strana má v plánu, aby se z Prahy do budoucna nestala další Šanghaj, Bombaj, Istanbul? Já jen abych věděl koho volit.
Já nechápu, když chce tak každý strašně moc do Prahy tak proč se třeba Praha od roku 1974 nerozšířila a neschlamstla další obce v okolí jako třeba Průhonice, Černošice, Hostivice, Úvaly nebo Brandýs nad Labem? Vznikly by tak další části jako Praha 23 až třeba Praha 50. Co by se tím zkazilo? Dotyční cizáci - chcibýttakypražáci by tak nezahušťovali to, co je teď už maximálně zahuštěné.
V Praze mizí zelené a volné plochy, které se zalévají betonem a zastavuje se úplně všechno. Kšeft je kšeft. A ti, kteří to mají na svědomí, tak až shrábnou prachy, tak se odstěhují někam na Bahamy a po nás potopa.
Jezdit po Praze je skoro nemožné, silnice původní, 40 let a více staré, úzké, rozkopané, parkování se řeší jakýmisi zónami, které si zaplatíš a stejně pak nemáš kde zaparkovat. A čím větší průser to v pražských ulicích je, tím víc jezdí řidiči (hlavně ti s Libereckými registračními značkami) jako dobytkové. Hlavně v dobách dopravních špiček se cpou všude, třeba před dobržďující autobusy MHD. Nebo tihleti kurýři. Kdejaký játro z rozvojový země typu Afghánistán či Pákistán na skútru s krabicí na zádech se někam namáčkne. Už jsem viděl u zastávky Teplárna Michle i sendvič a nebyl to hezký pohled - autobus na kolejích, proti němu na opačné koleji tramvaj a kurýr na skútru chtěl ten autobus předjet a tu tramvaj asi neviděl. Skončil rozmazaný jak paštika, že ani nešlo určit o koho vlastně šlo. A myslel si, že tam bude první. A vlastně se mu to i povedlo.
Já bydlím na samém kraji Prahy a práci mám 15 minut autobusem. A když musím jet vyřizovat něco někam směrem k centru, je to pro mne utrpení. Pohled na to všechno co se v Praze děje je už dávno zoufalý a jen pro silné žaludky. A to nemluvím o cenách bydlení, bezdomovcích...
Opravdu se vyplatí kvůli nějakým pěti nebo deseti tisícům navíc k výplatě žít v takové hrůze a stálém stresu?
Když si představím, že bych některá pražská zákoutí viděl teď poprvé v životě, tak bych se zase otočil a vrátil odkud jsem přišel.
A co vy, hlavně vy, co jste přišli do Prahy za něčím lepším - myslíte, že Praha stojí za těch pár tisíc navíc?
 soused souseda Muž52  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
01.08.2025 11:18:55
Jdu kolem
Přesně! Češtinu neslyším.
 Návrat do minulosti Muž42 Kategorie
01.08.2025 11:01:30
Bohužel se mi také nelíbí kam to spěje a taky to, že se z Prahy stává Charkov.
Spousta lidí, kdo v tom nežije, to nechápe, ale když v našem baráku je 1/3 zvonků s rusky znějícím jménem a ať se hneš kamkoli, češtinu skoro neslyšíš, tak to fakt není příjemné, ani normální.
Smajlík  Jdu kolem
01.08.2025 10:39:36
Ježek
Víš přesně jak to myslím. Víc tam nehledej. Přijde Ti v pořádku, že tu cizáci distribuují drogy?
 Návrat do minulosti Muž42 Kategorie
01.08.2025 09:53:52
>Návrat
Až do kterého kolena by měla zmizet náplava?
 Ježek second edition Muž42 Kategorie
01.08.2025 09:44:15
Vesnice okolo nech na pokoji. Ty se sice vysidlují a zkupují to podnikatelé s BMW, ale v některých to ještě žije v klidu postaru, narozdíl od pobóchané Prahy.
Kéž by z Prahy zmizla náplava.
 Návrat do minulosti Muž42 Kategorie
01.08.2025 08:56:50
>DLMH
Ale mv Praze na rozdíl od tebe nechceme abyští zemědělci krachovali.
 Ježek second edition Muž42 Kategorie
01.08.2025 00:43:01
Prahu oplotit a ať si žijí z toho, co si tam vypěstují a vyrobí.
 DLMH
31.07.2025 20:22:36
Kdyby fungovala lépe vnitrostátní hromadná doprava, včetně vrt, lidem by nevadilo bydlet různě.
 Alda
31.07.2025 20:15:51
https://1url.cz/yJFw2
 soused souseda

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk