Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
nechapu na co potřebuješ 30 TB disk. Sám mám 4TB v počítači a 4TB NAS a pořád mám spoustu volného místa. Pokud netušíš na co bys to využil, tak to prostě nepotřebuješ.
|
|
|
Ufff, můžu k tomu něco napsat? Počítače jsem si vždy stavěl sám a z komponentů z Bazoše anebo zlevněných, ideálně ještě v záruce. Proč? Protože ceny nových komponentů jsou dle mého názoru mimo mísu, možná by se daly označit za "odporující dobrým mravům". Píšeš počítač na hry a máš tam nějaký seznam komponent, ale aby to šlo zodpovědně posoudit, je třeba vědět jaké hry, na jakém rozlišení, s jakými detaily, jakou si představuješ snímkovou frekvenci a jestli chceš používat RT. Doplň a jestli chceš, můžeme pokonzultovat.
|
|
|
A paříš na tom alespoň nějaké gamesy?
|
|
|
Více informací https://gvkb.cz/pocitac-na-hry-se-zarukou-10-let/
|
|
|
|