Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
>Sníč Veterina - tak o různých majorových a svých úchylkách tu psala leccos.
|
|
|
Úplně tam na mě křičí ta věta "bála jsem se za zůstanu sama". Takže vpodstatě souhlasím s Ježkem. Ta "veterina" se tam zajímavě přimotala... ale tohle za tebe asi nevymyslíme.
|
|
|
Je to jednoduché - je to strach a vnitřní nejistota v tom smyslu, jestli se na tebe náhodou všichni nevykašlou? Máš pocit, že ti teď o něco jde a co kdyby to nevyšlo? Jsi hodně sociálně závislá na lidech a když se něco podělá, tak tu ti lidé nebudou. Ten rybníček kolem tebe je dost malý, neobjeví se zčistajasně najaké nové zázračné možnosti. Ty, které se objevily, jsi už vyčerpala. Kolik se jich ještě může objevit aniž by to bylo druhé louhování pytlíku čaje?
|
|
|
(reaguji na nadpis) Víš, že sny nemusí znamenat vůbec nic? Nebo, teda vím, že mi tady ježek jednou psal, že ženy to mají nějak jinak, ale i tak bych v tom nějakou hlubší hodnotu nehledal...
|
pád do temnoty |
|
|
Zde je podrobné vysvětlení https://gvkbcz.wordpress.com/
|
|
|
|