Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1257898, vložené 31.08.2025 19:13:03 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Mohl mě bývalý proklít?
Chodila jsem pár měsíců s jedním člověkem, zkraje to bylo skvělé, ale čím dál víc častěji vyplouvá na povrch jeho charakterove rysy, co mě nebavily. Vše jen podle něj, přehnaná esoterika, poverčivost, UFO, Ježíš a vše namíchané, směřující prakticky do bludů. Opatrně jsem se ho dozvěděla, zda by nechtěl navštívit psychiatra a dozvěděla jsem se o sobě i své matce tolik hnusných věcí, že jsem se opravdu začala bát. Byl to začátek konce, velmi brzy jsem to ukončila. A nastal teror. 300-500 zpráv denně, vyznání, prosby, hrozby, urážky, fyzické pronásledování, pomlouvat a rozhlašování nesmyslů po společných znamych . Pár měsíců jsem to vydržela, pak šla na policii. Poprvé mě nebaví vážně, podruhé ano. Proběhl soud, kde mu byl udělen nepodmíněný trest (nebyla jsem první, kterou obtěžoval, tudíž byl v podmínce), ale namísto do vězení nastoupil do ochranné léčby na uzavřeném oddělení psychiatrie.
Když ho odvadeli od soudu, řval na mne, že mě proklina a že mě čeká pomalá a bolestivá smrt a taky trest boží.

Jako příjemný to nebylo, ale brala jsem to jako výkřiky nešťastného a psychicky nemocného člověka.

O tyden pozdeji mě během zahraniční služební cesty v metru fyzicky napadl neznámý chlap, bolestivé mi kroutil ňadra a bránil v pohybu. Dělám sebeobranu, tak jsem ho kola do rozkroku a dala mu facku, upadl a já mohla utéci. Zapomněla jsem na to, uběhl další měsíc. Kamarádka se o víkendu vdávala a já jí šla na svatbu, jinaknby mě do kostela nikdo nedostal. Na schodech do kostela jsem upadla tak nešťastně, že jsem si zlomila nohu i ruku. Zajímavé je, že přesně tu nohu a tu ruku, kterými jsem zpacifikovala onoho neznámého útočníka v metru. Přijde mi to šílené. Ležím teď v nemocnici, mám čas přemýšlet. No a pořád se mi tam cpe ten trest boží...myslíte, že je to možné, nebo blbost? Co případně s tím?
 Prokletá možná Žena  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
01.09.2025 11:23:05
Trest bozi byl cist tuhle hotentotstinu.
 lol
01.09.2025 09:57:02
Příště si vem tenisky, když neumíš chodit v podpatkách.
 Honza4321
31.08.2025 23:22:53
Ak bol z Haity, určite áno.
Smajlík  LucSenz0r Muž32 Kategorie
31.08.2025 21:42:43
Jooo, jasně... zaklel tě svým kouzelným penisem.
 Sobotní oběd
31.08.2025 21:03:56
Blbost. Nakazil tě ezoterikou.
 Frank Drebin Muž44 Kategorie
31.08.2025 20:44:40
Cool story, sis!
Zlomit si končetiny jen kvůli schodům, to se mladým lidem nestává. Určitě bych v tom neviděl trest bóží (za co?), ale to prokletí možná jo. Vem si, že jsi s ním byla několik měsíců propojená na všech úrovních. Vem si, kolik zla jsi s ním následně prožila. Doporučoval bych přetrhat s ním všechny nepřímý vazby. (I s tím soudem apod.) Třeba jestli máš od něj doma nějakou věc, tak se jí zbav. Třeba to úmyslně spal. Pak se můžeš okouřit a provést rituální očistnou koupel, ve vaně plný růží, nebo něco podobnýho. Všechno to zpřetrhej, vyházej, spal, vyplivej, vyblij, odfoukej od sebe... a pak si dej něco láskyplnýho a uvolňujícího. Promysli, jak to udělat nejlíp.
 Tukan
31.08.2025 20:16:52
No jako prý můj praděda byl prokletý od bývalé milenky. A neměl moc šťastný konec. Spadl ze střechy, ochrnul a pár let na to umřel. Ale kdoví, jestli to není jen nějaká rodinná legenda. Nevím, jestli ti může pomoct nějaký sensibil či jasnovidec. Ono je hlavně blbé, že v tomto eso oboru je hrozně moc podvodníků. Možná bych aspoň u sebe měla talisman - třeba čtyřlístek. I kdyby to bylo placebo.
 Mallere
31.08.2025 20:16:43
Ano mohl Tě proklit, nemá to nic s Bohem, ale s ďáblem. Budeš mít problémy dokud tu kletbu z Tebe někdo nesejme, mám s tím osobní zkušenost, deset let neštěstí. Neber to na lehkou váhu, samo se to nespraví
 Prokletý
31.08.2025 20:15:12
Nebuď naivná. Ak by ti chcel uškodiť, tak ti otrávi psa alebo mačku.
 Fajnšmeker1989 Muž36 Kategorie
31.08.2025 19:25:09
https://youtu.be/3VRL1SHggYw?t=223
 pád do temnoty
31.08.2025 19:16:59
Ano, mohl, ale neudělal to. Kdyby to udělal, tak sem píšeš ze hřbitova.
 Ježek second edition Muž42 Kategorie
31.08.2025 19:15:55
Tak jestli byl z Predlice nebo brnenskyho bronxu tak jo, ti to umi
Smajlík  Frantomil

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk