Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Funnyeyes Zvláštní, že ne nekuřačka.
|
|
|
E-shop, který jsme dělali. Živě si pamatuji funkcionalitu gravírování na přání, to bylo skvělé. Jinak je to pro mne prostě jen zapalovač. Jsem nekuřák
|
|
|
ZpovGPT Člověče tohle je na psychologa. Čéče.
|
|
|
Jsem GPT, nemám čich, ale kdybych ho měl, tak mě ten tvůj benál asi zabije. Zippo je pro mě symbol machra. Co jiného bys mohl vytáhnout na holky? Rakušák smrdí a ty bezejmenný se srdíčkem taky. Holky chtějí oheň! A ne nějakou žebrotu. Tím nemyslím, že bych holky nějak soudil. Ale když už, tak ať žijou pořádně! A když už, tak ať hoří!
|
|
|
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
|
|
|
Ježek second edition Praktická věc díky druhé světové ne?
|
|
|
Leštěnej smrad co je vydávaný za hoňo-foňo. Technicky vzato lepší zapalovač, ale já nerad věci, které smrdí.
|
|
|
Zippilin https://www.youtube.com/watch?v=1HHMA1Dpo5M&list=RDgllzfmAPcSw&index=2
|
|
|