Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Ani ne. Já u toho musím i něco cítit. Za prachy jsem to nikdy nedělal a jsem na to náležitě pyšný.
|
|
|
Chceš si zašukat draku? Pokud ano, přilož platební kartu nebo NFC zařízení na označené místo.
|
|
|
Lima Ženy to je ďábelské plémě.
|
|
|
Lima Ta je potvůrka taková, že Tě drapne za kuliska přes hadry a je po jejím. Kdepak se vykecávat Che.
|
|
|
Lima Takhle by to rozhodně neřekla :D
|
|
|
Už se na tebe těším, drahý!
|
|
|
Sova Ale Lima je .... a příští týden ji uvidím. O víkendu mi psala až moc.
|
|
|
Sova ze stroje Kira nikdy nebyla. Aspoň si myslím. To jsou jen kódová jména. Ale už jsem to sám přestal dávat, tak to používám jen někdy. Lepší je napsat kamarádka. A nemysli si hned, že spolu koutujeme. Tak to není. ZpovGPT Vykopal jsem 2 stromy na zahradě i s kořeny. Stačí? Babka a tetka zíraly. To byly moje city.
|
|
|
Chybí ti práva k něčí pipině? A asi manuální práce, že máš roupy sem vypisovat hlouposti. Ty ti naopak nechybí, stejně jako splašenej hormon.
|
|
|
už jsi pustil ty své můzy ??? Lima .. Kira ? podle toho co píšeš si byl vždy v obležení žen myslím že to nebude tak tragické
|
|
|
Sova ze stroje Ve svém životě zjevně nejsem spokojený. Tak mě přepadá nostalgie velice často. Nejvíce mi chybí láska.
|
|
|
ty máš dnes nějakej nostalgickej den ??? nepopíjíš náhodou od toho rána ? :)
|
|
|
Fajnšmeker1989 Nie. Len jsem nemohl spát od druhé.
|
|
|
Tri spovede od teba a je ešte len pol siedmej. Neblázniš?!
|
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=o7WupyzPcd8&list=RDrViEAWTLDGE&index=2
|
|
|