Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuzia č.1257998, vložené 03.09.2025 06:19:06 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Čas nevrátíš
Něco mi chybí a něco ne.
 Návrat do minulosti E-MAIL:   Muž40 Kategorie  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
04.09.2025 12:26:09
Ani ne. Já u toho musím i něco cítit. Za prachy jsem to nikdy nedělal a jsem na to náležitě pyšný.
 Návrat do minulosti Muž42 Kategorie
04.09.2025 08:17:27
Chceš si zašukat draku? Pokud ano, přilož platební kartu nebo NFC zařízení na označené místo.
 Lima 2A
04.09.2025 06:50:05
Lima
Ženy to je ďábelské plémě.
 Návrat do minulosti Muž42 Kategorie
04.09.2025 06:49:06
Lima
Ta je potvůrka taková, že Tě drapne za kuliska přes hadry a je po jejím. Kdepak se vykecávat Che.
 Návrat do minulosti Muž42 Kategorie
04.09.2025 06:47:43
Lima
Takhle by to rozhodně neřekla :D
 Návrat do minulosti Muž42 Kategorie
03.09.2025 21:50:42
Už se na tebe těším, drahý!
 Lima
03.09.2025 12:03:27
Sova
Ale Lima je .... a příští týden ji uvidím. O víkendu mi psala až moc.
 Návrat do minulosti Muž42 Kategorie
03.09.2025 12:01:44
Sova ze stroje
Kira nikdy nebyla.

Aspoň si myslím. To jsou jen kódová jména. Ale už jsem to sám přestal dávat, tak to používám jen někdy. Lepší je napsat kamarádka.

A nemysli si hned, že spolu koutujeme. Tak to není.

ZpovGPT
Vykopal jsem 2 stromy na zahradě i s kořeny. Stačí? Babka a tetka zíraly.

To byly moje city.
 Návrat do minulosti Muž42 Kategorie
03.09.2025 11:51:03
Chybí ti práva k něčí pipině? A asi manuální práce, že máš roupy sem vypisovat hlouposti. Ty ti naopak nechybí, stejně jako splašenej hormon.
Smajlík  ZpovGPT Žena38 Kategorie
03.09.2025 10:46:06
už jsi pustil ty své můzy ??? Lima .. Kira ? podle toho co píšeš si byl vždy v obležení žen

myslím že to nebude tak tragické
Smajlík  Sova ze stroje Muž38 Kategorie
03.09.2025 10:41:54
Sova ze stroje
Ve svém životě zjevně nejsem spokojený. Tak mě přepadá nostalgie velice často.
Nejvíce mi chybí láska.
 Návrat do minulosti Muž42 Kategorie
03.09.2025 09:37:41
ty máš dnes nějakej nostalgickej den ??? nepopíjíš náhodou od toho rána ? :)
 Sova ze stroje Muž38 Kategorie
03.09.2025 07:07:49
Fajnšmeker1989
Nie. Len jsem nemohl spát od druhé.
 Návrat do minulosti Muž42 Kategorie
03.09.2025 06:30:59
Tri spovede od teba a je ešte len pol siedmej. Neblázniš?!
 Fajnšmeker1989 Muž36 Kategorie
03.09.2025 06:19:36
https://www.youtube.com/watch?v=o7WupyzPcd8&list=RDrViEAWTLDGE&index=2
 Návrat do minulosti Muž42 Kategorie

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk