Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1258089, vložené 05.09.2025 08:28:04 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Oplatí sa bývat v Cechach
Ludia, ktory stát je lepší pre život? Slovensko verzus Česko? Poprosím nie řeči o tom, že Slovákov je v Čechách dost. Myslím lepsie v tom, že je tam viac pracovnych možnosti, možnosti možno aj podnikat, lepsie školstvi, zdravotnictvo, socialny systém....myslím, že Slovensko sa moze zahrabat, pocula som názory také aj také, kde je to lepsie? Doma mna vlastne nic nedrží, chcem zdvihnut kotvy, len neviem. Ale to Česko láka velmi.
 Fajnulka Žena26  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
05.09.2025 22:03:21
Žil som kvôli priateľke 7 rokov v Česku. Pokiaľ si ochotní brať malé peniaze prácou pre niekoho, bude ti na hovno v jednej aj druhej krajine. Po návrate na Slovensko som išiel rovno do Bratislavy a začal som podnikať. A mám sa perfektne.
Každopádne taký fajn kompromis by vedela byť Bratislava na bývanie a práca vedľa v Rakúsku.
 LucSenz0r Muž32 Kategorie
05.09.2025 20:29:59
Fajnšmeker: Dojit EU na dotacích je lákavé, chápu. Výměnou za ně by nemusela současná slovenská vláda jezdit na mejdany nejhorších diktátorů světa a lézt do análních otvorů státu, který básní o zničení EU a aktivně pro ní provádí hybridní metody válčení včetně násilných sabotáží. Srovnávat to s odporem například vůči emisním povolenkám to fakt nejde ani z vesmíru.

Pokud tohle Slovensko a vy Slováci nepochopíte, tak by se vám veškeré dotace a hlasovací práva v EU měli stopnout a zavřít za vámi hranice, protože poslední co bychom my ostatní chtěli je pátá kolona uvnitř unie, ze které se ta prašivá russácká verbež bude líhnout a roztahovat po Evropě.
Smajlík  Militantní*konzerva
05.09.2025 19:34:08
Militantní*konzerva: Súčasná slovenská vláda je proeurópska. Nerobí žiadne kroky smerujúce k vystúpeniu z Únie, čo potvrdila aj pani Ursula. Jedine, v čom je iná, že si nenechá bez diskusie diktovať od Bruselu. A ani ja nie som za vystúpenie z EÚ.
 Fajnšmeker1989 Muž36 Kategorie
05.09.2025 18:18:18
Fajnšmeker: Tak to ti přeju. Nechtěl by si i vystoupit z EU? Bude pak nejlepší Slovensko obehnat jedním velkým plotem kolem dokola ať si tam ten skanzen a budoucí další stát russké federace užijete naplno.
Smajlík  Militantní*konzerva
05.09.2025 17:18:53
Militantní*konzerva: Ja som zas rád, že nemáme Fialu.
 Fajnšmeker1989 Muž36 Kategorie
05.09.2025 17:17:39
No třeba tu nemáme Fica a je tu obecně méně proruských švábů, bohužel ale jich je pořád furt až až.
Smajlík  Militantní*konzerva
05.09.2025 13:36:08
Bol som pár dní dozadu v Brne. Vyzeralo to tam ako na smetisku, bordel špina v podchode chrachle na stanici chrachle jo aj škaredá zaprdená Bratislava je cistejsia ako Brno.
 Pressburger
05.09.2025 13:35:56
Slovensko bych vyměnil za Slovinsko. Úroveň jak na západě, z 1/4 jim jde i rozumět;-) Máš tu hory i medvědě:-) Všude se staví, všechny domy opravený, sedláci jsou roztroušený po celé zemi, Tito je zřejmě nezlikvidoval, před každým hospodářstvím stojí 3 nová auta a traktor. Jsem tu měsíc a žasnu. Do Čech nechoď!
 cestovatel
05.09.2025 13:05:48
Určitě bych se přidal do nějakého cechu
 pád do temnoty
05.09.2025 12:50:23
Ak máš možnosti a už zaistené zázemie, tak nech sa páči, nikto ťa tu nedrží. Ak nemáš na to predispozície, tak s holou riťou tam určite nechoď.
 Fajnšmeker1989 Muž36 Kategorie
05.09.2025 12:48:54
Praha právě že vůbec není OK pro někoho co nemá vlastní bydlení, pokud není člověk kvalifikovaný a nějak na mě ten příspěvek nepůsobí tím, že by to psal někdo, kdo si vydělá mávnutím v novém měste 2500eur měsíčně a i to je málo, za bydlení dá polovinu.
Praha je pro nadprůměrně příjmové a nebo lidi s vlastním bydlením, pro nikoho jiného nedává smysl.
 Realita života
05.09.2025 12:04:46
Je to asi trochu lepsi nez na Slovensku (v zavislosti na lokaci, Praha je ok tak nejak celkove at jsi odkudkoli ze SVK). Ale obecne kdyz uz se stehujes tak bych rovnou sel do Nemecka / Svycarska.

Da se rict ze i ten nejhorsi scenar v Nemecku vychazi ekonomicky o trochu lepe nez prumerny scenar v Cesku. Ve Svycarsku nasob jeste 2ma oproti Nemecku.

Cesi jsou ekonomicky ok jen pokud neco zdedi nebo bydli aniz by platili najem, jako zemi pro postaveni se na vlastni nohy bych to urcite nedoporucoval.

(ziju uz dlouho v Nemecku a vim o cem mluvim)
 DalNaZapad
05.09.2025 11:42:03
tak Sabinku Slonkovou chtěl nechat zavraždit Šlouf
 Sova ze stroje Muž38 Kategorie
05.09.2025 11:12:07
Jentakokolo: to jsme měli i u nás. Objednaná vražda novinářky Slonkové. Do kriminálu šel generální sekretář min zahraničí. Což vůbec nenaznačuje spojitost s tehdejším ministrem a předsedou OSN Kavanen. Dozvuk zlatých devadesátek.
 Alda
05.09.2025 10:31:07
To ti nereknu, protoze jsem na Slovensku nikdy nebyl. Ale uz jenom to co se u vas stalo s Kuciakem a ten vas proruskej jouda nevesti do budoucna nic dobryho.
Tady to ale taky zadnej med neni. Bydleni je pruser. Penize pro beznyho cloveka taky. Proc neuvazujes nad Rakouskem? Jazyk?
 Jentakokolo
05.09.2025 09:49:53
Ze Slováků, kteří jdou pryč, se pouze 25% usadí v Česku. Po 20% je Německo, Rakousko, Švýcarsko 8% a dál nevím. Z toho plyne, že sem jde hlavně ten, kdo neumí jazyk. Ale i tak si myslím, že se tu na mediánu žije o trochu lépe.
 Alda
05.09.2025 09:30:01
Když už chceš zvedat kotvy, tak Rakousko. Velký platy, dostupný bydlení. Špičkový zdravotnictví a krásná příroda.
Nevim, proč bys měnila jeden stát co jde do kopru za druhej.
 jsemnatvojistrane
05.09.2025 09:27:14
Myslím že v Česku je líp
 Loca Loca Žena98 Kategorie
05.09.2025 09:02:33
Myslím, že počet Slováků již žijících v ČR je sám o sobě vypovídající.
 Ad Meliora Muž23 Kategorie
05.09.2025 08:54:40
To jsem nepsal já!
 Frank Drebin Muž44 Kategorie
05.09.2025 08:54:15
Jj, klidně přijeď. My máme rádi temperamentní Slovenky. Prý jsou vášnivé v posteli.
Smajlík  Frank Drebin Muž44 Kategorie
05.09.2025 08:43:57
Říkávalo se, že všude je chleba o dvou kůrkách. A taky v obou státech budou v tom směru propastné rozdíly podle místa nebo regionu.
 Teremtete

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk