Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Žil som kvôli priateľke 7 rokov v Česku. Pokiaľ si ochotní brať malé peniaze prácou pre niekoho, bude ti na hovno v jednej aj druhej krajine. Po návrate na Slovensko som išiel rovno do Bratislavy a začal som podnikať. A mám sa perfektne. Každopádne taký fajn kompromis by vedela byť Bratislava na bývanie a práca vedľa v Rakúsku.
|
|
|
Fajnšmeker: Dojit EU na dotacích je lákavé, chápu. Výměnou za ně by nemusela současná slovenská vláda jezdit na mejdany nejhorších diktátorů světa a lézt do análních otvorů státu, který básní o zničení EU a aktivně pro ní provádí hybridní metody válčení včetně násilných sabotáží. Srovnávat to s odporem například vůči emisním povolenkám to fakt nejde ani z vesmíru. Pokud tohle Slovensko a vy Slováci nepochopíte, tak by se vám veškeré dotace a hlasovací práva v EU měli stopnout a zavřít za vámi hranice, protože poslední co bychom my ostatní chtěli je pátá kolona uvnitř unie, ze které se ta prašivá russácká verbež bude líhnout a roztahovat po Evropě.
|
Militantní*konzerva |
|
|
Militantní*konzerva: Súčasná slovenská vláda je proeurópska. Nerobí žiadne kroky smerujúce k vystúpeniu z Únie, čo potvrdila aj pani Ursula. Jedine, v čom je iná, že si nenechá bez diskusie diktovať od Bruselu. A ani ja nie som za vystúpenie z EÚ.
|
|
|
Fajnšmeker: Tak to ti přeju. Nechtěl by si i vystoupit z EU? Bude pak nejlepší Slovensko obehnat jedním velkým plotem kolem dokola ať si tam ten skanzen a budoucí další stát russké federace užijete naplno.
|
Militantní*konzerva |
|
|
Militantní*konzerva: Ja som zas rád, že nemáme Fialu.
|
|
|
No třeba tu nemáme Fica a je tu obecně méně proruských švábů, bohužel ale jich je pořád furt až až.
|
Militantní*konzerva |
|
|
Bol som pár dní dozadu v Brne. Vyzeralo to tam ako na smetisku, bordel špina v podchode chrachle na stanici chrachle jo aj škaredá zaprdená Bratislava je cistejsia ako Brno.
|
|
|
Slovensko bych vyměnil za Slovinsko. Úroveň jak na západě, z 1/4 jim jde i rozumět;-) Máš tu hory i medvědě:-) Všude se staví, všechny domy opravený, sedláci jsou roztroušený po celé zemi, Tito je zřejmě nezlikvidoval, před každým hospodářstvím stojí 3 nová auta a traktor. Jsem tu měsíc a žasnu. Do Čech nechoď!
|
|
|
Určitě bych se přidal do nějakého cechu
|
|
|
Ak máš možnosti a už zaistené zázemie, tak nech sa páči, nikto ťa tu nedrží. Ak nemáš na to predispozície, tak s holou riťou tam určite nechoď.
|
|
|
Praha právě že vůbec není OK pro někoho co nemá vlastní bydlení, pokud není člověk kvalifikovaný a nějak na mě ten příspěvek nepůsobí tím, že by to psal někdo, kdo si vydělá mávnutím v novém měste 2500eur měsíčně a i to je málo, za bydlení dá polovinu. Praha je pro nadprůměrně příjmové a nebo lidi s vlastním bydlením, pro nikoho jiného nedává smysl.
|
|
|
Je to asi trochu lepsi nez na Slovensku (v zavislosti na lokaci, Praha je ok tak nejak celkove at jsi odkudkoli ze SVK). Ale obecne kdyz uz se stehujes tak bych rovnou sel do Nemecka / Svycarska. Da se rict ze i ten nejhorsi scenar v Nemecku vychazi ekonomicky o trochu lepe nez prumerny scenar v Cesku. Ve Svycarsku nasob jeste 2ma oproti Nemecku. Cesi jsou ekonomicky ok jen pokud neco zdedi nebo bydli aniz by platili najem, jako zemi pro postaveni se na vlastni nohy bych to urcite nedoporucoval. (ziju uz dlouho v Nemecku a vim o cem mluvim)
|
|
|
tak Sabinku Slonkovou chtěl nechat zavraždit Šlouf
|
|
|
Jentakokolo: to jsme měli i u nás. Objednaná vražda novinářky Slonkové. Do kriminálu šel generální sekretář min zahraničí. Což vůbec nenaznačuje spojitost s tehdejším ministrem a předsedou OSN Kavanen. Dozvuk zlatých devadesátek.
|
|
|
To ti nereknu, protoze jsem na Slovensku nikdy nebyl. Ale uz jenom to co se u vas stalo s Kuciakem a ten vas proruskej jouda nevesti do budoucna nic dobryho. Tady to ale taky zadnej med neni. Bydleni je pruser. Penize pro beznyho cloveka taky. Proc neuvazujes nad Rakouskem? Jazyk?
|
|
|
Ze Slováků, kteří jdou pryč, se pouze 25% usadí v Česku. Po 20% je Německo, Rakousko, Švýcarsko 8% a dál nevím. Z toho plyne, že sem jde hlavně ten, kdo neumí jazyk. Ale i tak si myslím, že se tu na mediánu žije o trochu lépe.
|
|
|
Když už chceš zvedat kotvy, tak Rakousko. Velký platy, dostupný bydlení. Špičkový zdravotnictví a krásná příroda. Nevim, proč bys měnila jeden stát co jde do kopru za druhej.
|
|
|
Myslím že v Česku je líp
|
|
|
Myslím, že počet Slováků již žijících v ČR je sám o sobě vypovídající.
|
|
|
To jsem nepsal já!
|
|
|
Jj, klidně přijeď. My máme rádi temperamentní Slovenky. Prý jsou vášnivé v posteli.
|
|
|
Říkávalo se, že všude je chleba o dvou kůrkách. A taky v obou státech budou v tom směru propastné rozdíly podle místa nebo regionu.
|
|
|