Tak jo lidi, pokud mi nevěříte, tak jste hloupý, ale jdu do toho.
Ne nebudu mít extrémně tvrdou disciplínu ze dne na den, nejdřív nějakou mírnější, pak nějakou průměrnou, pak tvrdou, pak velmi tvrdou, pak extrémně tvrdou.
Tady na ZP jsou jen šašci, co nedokážou nic jiného, než se snažit někoho shazovat (a když se bráníte, tak jste najednou Vy ten zlý :D), mě je to jedno, já si nepřipadám nějak špatně, takže to lítá kolem a rozhodně se svým životem něco pořádně udělám.
Je čas se vzdálit, brzy na mě zapomenete. Jsem schopný ze dne na den nastolit disciplínu a udržet jí stabilně, dlouhodobě a rozvinout jí na hodně vysoký level. :-)
Tak se tu mějte, já už sem chodit nepotřebuji, můj život má lepší možnosti. |