Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Proto přece máte tak skvělou Ústavu republiky, ne? Vymakanou! I komunisti budou ve Sněmovně, ale to zjistíte až PO volbách. Ne, moc jich tam nebude. Ono by to bylo o dost zajímavější kdyby zločinec Rychetský nepovolil ty zlodějské KOALICE sestavené na likvidaci Babiše. Teď toho využívají i tak malé strany jako komunisti. Kdyby jela TOPka a Lidovci sami za sebe, byli by po volbách mimo Sněmovnu. A PROČ národ podporuje ANO ?? Protože téhle "vlády" mají až po krk. Vaše věc.. a vše dopadne nad očekávání.
|
|
|
Většina národa se chystá demokraticky si někoho zvolit, ale pár tupců řve na náměstí, že demokrati jsou jen oni sami. Rozumíte tomu někdo?
|
Teremtete |
|
|
A koho budeš volit ty? Já STAN.
|
|
|
" centru Prahy na předvolební akci spolku Milion chvilek pro demokracii." Tak jen ať se těší, klucí jedni demokratičtí. Už se těším až to hodím Komančům. Raději Komanči, než Utahové a Lakotové.
|
Ujo |
|
|
https://www.novinky.cz/sekce/domaci-13
|
|
|
|