Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Někdy mně mrzí, jak MALO se v Čechách ví cokoli /slušného, ani ne slavného) o USA. To špatné z USA máte dnes a denně nejen ve vašem českém tisku, ale i ve všech českých TV. A spolehlivě. Radost a velké podivení mi udělal nedávno pořad c americkém kanálu, že v Česku prudce stoupá zájem o jazykové kurzy angličtiny. Mají snad u vás i nějakou metodu, jak to urychlit. Zájem tam je ale důvody se nerozepisují. Publicita v Čechách je stále desítky let zpět. Vím, Češi upřímně Američany nenávidí od samého konce války (1945) kdy skončil potravinový program AAmíků v Evropě UNRA. Komunisti to rozkradli a lidi dostali leda tak "potravinové kupóny" a dopláceli v hotovosti. No už zase zabíhám... omlouvám se.
|
|
|
Youtube je super. Zrovna mám na ňom pustenú hudbu "Arcade Basement 1983".
|
|
|
Mám YouTube premium a co mi vadí je: 1) Není možné nastavit ať se videa automaticky zapínají v rozlišení mého displeje (1440p). Většinou se ta kvalita určuje náhodně a spíše to bývá ta nižší, protože YouTube šetří na přenosu dat. 2) Už nějakou dobu mi tam chybí tlačítko, které tam dřív bylo, kterým šlo nastavovat, jestli chci, aby se automaticky spouštěla další videa anebo ne. Teď to je tak, že v dolní liště si prohlížím náhledy dalších videí a do toho se najednou samo spustí jiné video i když nechci a chtěl jsem pustit jedno z těch, co jsem v té liště viděl. 3) Cenzura. To mi vadí strašně. Bohužel, existují slova, která nejsou nijak vulgární ani nevhodná a běžně se používají v mluvě. Napíšete komentář pod video, YouTube vám ukazuje, že tam je, ale nikdo jiný než vy ho nevidí a ani vám o tom YouTube nedá vědět a drží vás v domnění, že ho ostatní vidí.
|
|
|
Jakej mám na něj názor? No, nejsem na něm závislej.
|
|
|
Youtube je pro mě nejdůležitější web, kde máme svoji komunitu muzikantů a kde sdílíme svoje písně a vyměňujeme si styly, nápady atd. Akorát mi vadí jediná věc - že není jako default nastavení pro všechny zvuk 256 kb/s. Ten jejich 128 kb/s je šizený. Přitom na videu nešetří a umožňují videa s rozlišením 4K, což většina lidí na notebooku, tabletu a mobilu stejně nepoužívá. Bohatě stačilo vizuální rozlišení 1080p. Ale zvuk měli zlepšit. Početná skupina lidí poslouchá nebo sdílí přes youtube hudbu, cca 5 - 10% uživatelů youtube má k dispozici kvalitní bedny nebo sluchátka a mohli by si poslech užít více. Přitom co se týká paměti, tak zvuk není tak náročný na data jako obraz, takže by posílení kvality zvuku youtube nestálo tolik nákladů jako videa 4K. Jenže vlastníci youtube nejsou muzikanti, a ono se to holt projeví.
|
priority amuziků |
|
|
https://youtu.be/rRyk7xUYVTM?si=p5kRP0pkD23LzooS
|
|
|
|