Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuzia č.1259222, vložené 29.09.2025 14:23:30 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
YouTube
Jaký máte názor na YouTube? V číslech je to druhá nejnavštěvovanější stránka na světě, na kterou chodí snad skoro každý a ono se tomu nedá divit. Máte tam music, herní videa, Youtubery - které furt neuznávám a mám je jako šašky před kamerou, pak různé dokumenty i filmy, seriály, sportovní přenosy a záznamy, politika, zprávy ze světa, cokoliv o co se zajímáte prostě vše zpracováno formou videa. Navíc většina videí je otitulkováno do všech jazyků, takže lze sledovat prakticky cokoliv.

Vtipné je, že Youtube je 2. nejnavštěvovanější stránka na světě a 1. je Google jako vyhledávač, přitom YouTube vlastní Google a tak Google má zároveň 1. i 2. nejnavštěvovanější stránku na světě.

Když se řeší technologická válka mezi USA a Čínou, častokrát se říká, že Čína jí začíná vyhrávat, ale přitom USA mají tu pozici světového lídra v IT a podobných věcech dost stabilní. Nemyslím si, že by Čína nějak začínala vyhrávat. Stačí se podívat na nejbohatší firmy světa a furt tam máte ty tradiční z USA, z Číny jich je méně a jsou to prostě technologie.

1. NVIDIA
2. Microsoft
3. Apple
4. Alphabet (Google)
5. Amazon
6. Meta (Facebook)
7. Broadcom
8. Tesla
9. TSMC
10. Berkshire Hathaway

Prakticky všechny jsou z USA a paradoxně ta TSMC je z Taiwanu :D.
 Ncnj-trénink Muž28 Kategorie  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
29.09.2025 21:18:03
Někdy mně mrzí, jak MALO se v Čechách ví cokoli /slušného, ani ne slavného) o USA. To špatné z USA máte dnes a denně nejen ve vašem českém tisku, ale i ve všech českých TV. A spolehlivě.

Radost a velké podivení mi udělal nedávno pořad c americkém kanálu, že v Česku prudce stoupá zájem o jazykové kurzy angličtiny. Mají snad u vás i nějakou metodu, jak to urychlit. Zájem tam je ale důvody se nerozepisují. Publicita v Čechách je stále desítky let zpět.

Vím, Češi upřímně Američany nenávidí od samého konce války (1945) kdy skončil potravinový program AAmíků v Evropě UNRA. Komunisti to rozkradli a lidi dostali leda tak "potravinové kupóny" a dopláceli v hotovosti. No už zase zabíhám... omlouvám se.
 Quakie Muž80 Kategorie
29.09.2025 20:44:50
Youtube je super. Zrovna mám na ňom pustenú hudbu "Arcade Basement 1983".
 Fajnšmeker1989 Muž36 Kategorie
29.09.2025 19:11:30
Mám YouTube premium a co mi vadí je:

1) Není možné nastavit ať se videa automaticky zapínají v rozlišení mého displeje (1440p). Většinou se ta kvalita určuje náhodně a spíše to bývá ta nižší, protože YouTube šetří na přenosu dat.

2) Už nějakou dobu mi tam chybí tlačítko, které tam dřív bylo, kterým šlo nastavovat, jestli chci, aby se automaticky spouštěla další videa anebo ne. Teď to je tak, že v dolní liště si prohlížím náhledy dalších videí a do toho se najednou samo spustí jiné video i když nechci a chtěl jsem pustit jedno z těch, co jsem v té liště viděl.

3) Cenzura. To mi vadí strašně. Bohužel, existují slova, která nejsou nijak vulgární ani nevhodná a běžně se používají v mluvě. Napíšete komentář pod video, YouTube vám ukazuje, že tam je, ale nikdo jiný než vy ho nevidí a ani vám o tom YouTube nedá vědět a drží vás v domnění, že ho ostatní vidí.
 Qwertz
29.09.2025 17:02:22
Jakej mám na něj názor?
No, nejsem na něm závislej.
 Asi taklec
29.09.2025 14:53:10
Youtube je pro mě nejdůležitější web, kde máme svoji komunitu muzikantů a kde sdílíme svoje písně a vyměňujeme si styly, nápady atd. Akorát mi vadí jediná věc - že není jako default nastavení pro všechny zvuk 256 kb/s. Ten jejich 128 kb/s je šizený. Přitom na videu nešetří a umožňují videa s rozlišením 4K, což většina lidí na notebooku, tabletu a mobilu stejně nepoužívá. Bohatě stačilo vizuální rozlišení 1080p. Ale zvuk měli zlepšit. Početná skupina lidí poslouchá nebo sdílí přes youtube hudbu, cca 5 - 10% uživatelů youtube má k dispozici kvalitní bedny nebo sluchátka a mohli by si poslech užít více. Přitom co se týká paměti, tak zvuk není tak náročný na data jako obraz, takže by posílení kvality zvuku youtube nestálo tolik nákladů jako videa 4K. Jenže vlastníci youtube nejsou muzikanti, a ono se to holt projeví.
Smajlík  priority amuziků
29.09.2025 14:33:53
https://youtu.be/rRyk7xUYVTM?si=p5kRP0pkD23LzooS
 Psycholog psychiatr Muž73 Kategorie

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk