Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1259232, vložené 29.09.2025 17:42:58 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Ukradli mi kolo, levný, starý ale servi
Lidi, teda některý, jsou svině. Míval jsem ho opřený dva roky stále na stejným místě, věřil lidem. A dnes mě život zase naučil. Vyléčil z naivity. Říkal jsem si celý ty léta, starý ne moc drahý kolo (kdysi před sedmi lety stálo nový osmičku), nikoho nebude až tak zajímat. Věřím, že tu žijou slušný lidi. Dnes před polednem jsem ho tam zase opřel. A před druhou vylezu z baráku a je pryč. Je to poblíž křižovatky...
No, v červenci servis za 1400,-. Kdybych to dnes ráno věděl, tak ho do těch schodů vynesu a zavřu do chodby alespoň.
No, příležitost vyrobila zloděje...
 smutnej den Muž50  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
30.09.2025 20:26:41
Jjjj: Jo, u nás je ta zlodějina přece jen rozšířená.
Připoměl jsi mi, jak jsem byl na nějakém studijním pobytu ve Švýcarsku, a kolegyně ztratila dost velký balík peněz, možná na naše kolem dvaceti tisíc. Měla je jen v roličce sepnuté gumičkou, žádnou peněženku... Tak z toho byla dost špatná, že o ně takhle blbě přišla.
Když se svěřila švýcarskému kolegovi, tak jen řekl: "No tak zavoláme na ztráty a nálezy."A opravdu to tam bylo a všechno dostala zpátky.
To je v našich poměrech skoro neuvěřitelné...
 bilej tygr Muž74 Kategorie
30.09.2025 15:40:02
Jjjj: Přesně tak. Mluvíš mi ze srdce. A děkuji i ostatním, kteří jste se podělili o zkušenost.
 smutnej den
30.09.2025 13:55:57
Je smutné, že u podobných tématů se v ČR převážně nadává okradenému, že si nedokázal věc zabezpečit a bere se za normální, že všechno, co lze ukrást, dříve nebo později někdo ukradne. Jakoby si chudák zloděj nemohl pomoct a vždy za to může ukradený... protože přece si měl kolo zamknout... a pokud zámek nepomohl, tak měl použít větší masivnější zámek, který by nešel přestříhnout... a nebo měl použít dva masivní zámky a alarm... a když ani to nepomohlo, tak neměl jezdit na tak drahým kole... a neměl se od něj vzdalovat...

Jenže potom už jízdní kolo neplní roli dopravního prostředku, když ho máš 20 minut omotávat zámky, které váží víc než to kolo a stejně je to o tom, zda příjde zloděj s akumulátorovou flexou, které neodolá nic. :-(
 Jjjj
29.09.2025 22:41:13
Mamce ukradli zamčené pár týdnů nové kolo z kolárny, do které mají přístup jen nájemníci domu...
Smajlík  šoférBusu Muž35 Kategorie
29.09.2025 21:56:30
Mně už taky jednou ukradli kolo. Bylo v domě, ale opravoval se a dalo se tam vlézt...
A mám kamaráda, který si taky staví kolo před obchod a nezamyká - a ukradli mi už 13 kol, teď má čtrnácté. Tak jestli tě potěší, že na tom je někdo hůř, tak tady máš příležitost... Někteří lidi se ani po třinácti zkušenostech nepoučí.
 bilej tygr Muž74 Kategorie
29.09.2025 21:49:09
No, nevím, co napsat. Zámek by možná hrstku potenciálních zlodějů odradil, takhle to bylo až moc snadné. Ale koukám, že tak dlouho se nikdo o krádež ani nepokusil, to mě na tom překvapuje nejvíce.
Hloupé komenty si neber k srdíčku.
 Jedna frajerka Žena24 Kategorie
29.09.2025 21:14:47
Taky jsem se už vyléčil z tý naivní představy, že když nikomu nic zlého nedělám, nic zlého se mi nestane.
Svět je plnej hajzlů.
Loni jsem přišel o auto. Stálo opravdu víc, než tvoje kolo.
 jiRka
29.09.2025 20:54:54
V Česku UKRADLI ???
Nevěřím !!!
 Quak
29.09.2025 20:20:32
Tak hlavněže sis to uvědomil víšco. To je skoro lepší než kdyby ti to kolo neukradli a tys nevěděl, že děláš chybu! Vem si ze života dycky to dobrý!
Smajlík  snacem pomoh
29.09.2025 20:06:44
Jo, stane se. Taky jsem měl kolo za 8k +- a nějaky zmrd mi ho vzal přímo z garáže asi přes noc když zrovna chcalo. To se nejvíc krade. Debil mužů si za to sám tu garáž sem nezamknul.. soucítím s tebou:-D ještě že to je kravina, seženeš pojízdného něco za litr na cyklobazaru. Teď co mám bajka asi za 25 tak si dávám větší bacha to už by bolelo
 Kokod
29.09.2025 20:05:47
snacem pomoh: další takovej krutopřísnej plivník, bezva. no jo, já jsem vyrobil toho zloděje tím, že jsem mu dal šanci projevit jeho horší já a ukradnout nepřipoutaný kolo. No jo, jsem provokující viník. Pokoušel jsem jeho démona a patří mi to, tvl. Asi stejně jako patří holkám znásilnění, protože chodí vyzývavě oblečené.
 smutnej den
29.09.2025 19:24:46
Já ti rozumim, je to smutný... ale hlavně si musíš uvědomit, že je to TVOJE VINA. Kdyby sis to dal do tý kolárny nebo ho aspoň zamknul, tak by se to nestalo.
Tak snad jsem trochu pomoh s touhle užitečnou poučkou do života, kterou si mnozí vůbec neuvědomujou. Že je třeba bejt opatrnej a schovávat si věci, co mají pro tebe nějakou cenu a co se ti někdo chystá ukradnout. Jak tu nedávno řek - ber to jako placený kurz proti blbosti. Hodil jsi to na net, protože nevíš, kde se stala chyba, a tady ti to řeknem. Buď rád aspoň za toto.
Smajlík  snacem pomoh
29.09.2025 18:54:41
Odpusť si to a jeď dál...
 Ritata28
29.09.2025 18:40:43
Ritata28: Ano, to je fakt, je to věc a stanou se horší věci.. tenhle tón už od tebe beru.
 smutnej den
29.09.2025 18:38:37
Ritata28: bizár je spíš tvoje domněnka myslet si, že to co říkáš je něco objevného a že to nevím. A že potřebuju tvůj plivanec slyšet. Jistě, že je to moje vina, jak jsem říkal opakovaně i policii, a sem jsem to pro tebe dost zřetelně nenapsal, takže ano, je to tak, vím a nemusíš mi to docela hnusně připomínat.
 smutnej den
29.09.2025 18:33:10
No tak teď už s tím moc neuděláš, prostě to přijmi jako fakt a třeba se poučíš..je to pořád jenom věc, vyděláš si na nové...stávají se i horší věci.
Smajlík  Ritata28
29.09.2025 18:30:12
Na večer jsem ho pochopitelně dával do kolárny do baráku. Kurva, mě to štve .Že jsem ho měl zamknout je jasný, a jistě se najde další frustrovaný expert, co si zamne ruce a s chutí mi to vyčte.
 smutnej den
29.09.2025 18:21:34
Ja se te zastanu. Pokud mame trestni pravo postavene na presumkci viny, pak nemuze bejt blbost verit lidem. Je mi lito tveho kola...
 Atzijesvoboda
29.09.2025 18:21:00
Nemám problém ti říct do očí, že je to tvoje vina, protože to tak prostě je. Jenže ty si hraješ na oběť ačkoliv objektivně jsi tvůrce svého neštěstí. Bohužel lidi si neumí přiznat ani vlastní chybu a za špatné považují ty, kteří jim řeknou pravdu :-D to je bizár co.
 Ritata28
29.09.2025 18:17:30
Tak tady je to opravdu maloměsto. Moc se tu nekrade. To kolo nestálo třicet tisíc, abych ho pokaždý poutal a policajti mi dnes řekli, že by to stejně nepomohlo. A nosit ho několikrát denně do schodů je dost nepohodlný.

A jen si kopni, ty první anonyme.
Já si nestěžuju, já se sem přišel vyzpovídat ze smutku, Ritata28. Ale co tady taky čekat, než další kopanec a plivanec.
Tady u nás se mi od místních lidí aspoň dostalo podpory. Ty si přes internet odreagováváš svoje frustrace a nízký pudy, co by si jinak do očí netroufnul/a říct.
Že sem sem něco psal.
 smutnej den
29.09.2025 17:55:48
Cywe člověk si na dva roky odloží kolo u křižovatky, a hned mu ho ukradnou. To je neskutečný tohle.
Kde je Kvakí? To by se na Flóridě nestalo!
 BLB5
29.09.2025 17:52:14
Těžko uvěřitelná stupidita. Pokud si tak věřil ve lidstvo, pověz, jakto že vězníme tisíce, desetitísce kriminálních živlů....že by byli zavřeni jen kvůli nehezké barvě vlasů? Nebo měli křivé oči? A o zámku ta stopadesát si slyšel? Je to takový magický doplnek, zlodějíček poté musí vytáhnout pákovky a co si budeme, dost možná by už dnes večer seděl na policejní služebně a pil kafe.
Smajlík  Otázka za milion
29.09.2025 17:46:24
Beztak je to tvoje chyba, tak na co si stěžuješ...
 Ritata28

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk