Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1259273, vložené 30.09.2025 17:55:32 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
stres máte to taky tak ?
Čau asi v létě sem začal autoškolu samozřejmě první jízdy stres tam je ale nemělo by se to lepšit ?
každou jízdou sem měl větší a větší stres poslední 2 jízdy sem byl tak ve stresu že mi byla zima křeče v břiše a natahovalo mě jak když chcete zvracet nebo si kartáčkem zajede dozadu na jazyk zítra mám závěrečky a fakt nevím jak to dám v autě při řízení už takový stres nemám je to takové pohodové ale snadno se rozhodím třeba nedokážu přeřadit z 5 na 2 aniž bych udělal chybu při jízdě na obchvatu když mám v plánu odbočovat
 puqavec Muž19  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
03.10.2025 00:00:44
Já jsem na ta zrcátka upozorňovala...hele je to tak, že každý komisař je jiný, někdo je svině a nepustí tě kvůli kravině a jiný zase v pohodě. Příště už to půjde a budeš mít víc sebevědomí.
Pomalu jet nemůžeš, protože v pravidlech je, že zdržuješ provoz a všichni by tě museli objíždět a tam kde tě nemůžou objet, tak na tebe budou troubit a ty budeš zase ve stresu, to nejde jet pomalu, když za sebou budeš mít kolonu.

Ještě z mojí zkušenosti - když parkují auta kolmo, tak se od nich snaž držet při jízdě dál, protože můžou otevřít dveře a ty jim ho můžeš sejmout, kdyby ten člověk vyskočil a nerozhlídnul se.

Jsou to takové "maličkosti" ale právě na nich hodně chytají. Ale jak říkám, z toho se nejvíc poučíš a pak budeš jezdit jak master.
 Ritata28
01.10.2025 15:35:41
To mě mrzí. Ty zrcátky si člověk fakt musí zažít a jsou zrovna něčím, na co bych já osobně dost upozorňovala. Jednou by to neudělal- dobře, ale kdybych byla komisař a nepodíval se mi dvakrát, taky bych ho asi vyhodila. Protože ty důsledky, když na tohle někdo zapomíná, mohou být fakt závažné. Ještě ve větší rychlosti....
Nerozumím tomu, proč se vyhazuje za pomalou jízdu (pokud tedy hovoříme o tom, že třeba na 50 jede 40).. Ale asi to není úplná rarita, protože mi při první zkoušce instruktorka hned na začátku přidala rychlost, čímž mě totálně rozhodila (a pak nastala ta fatální chyba, za kterou jsem právem letěla). Takže nejspíše se za tohle fakt vyhazuje.

A jinak tu zmiňovanou sebejistotu jistě získáš cvikem, teď tě to pochopitelně mrzí a štve, ale pokud jsi vesměs se svým výkonem spokojený, o to snadnější bude další příprava.
 Jedna frajerka Žena24 Kategorie
01.10.2025 14:18:42
Update :

Vyhodil mě, víte za co ? Jednou sem se nepodíval při odbočování z kruháče do pravého zrcátka chápu moje chyba ale hlavní důvod byl že sem jel pomalu v 50 sem jel třeba 38-42 křižovatky sem řešil dobře ale projížděl sem je pomalu byl sem si jistý kdy můžu a kdy ne ale on mi ji ukončil z důvodu toho že sem jel pomalu křižovatky a obecně sem jel pomalu jen ale z mého pohledu tak o těch 10 km jinak pustil sem chodce križovatky řešil potom když sem zaparkoval tak sem prej měl popojet ještě trošku dopředu jinak asi nic jiného a samozřejmě sem popsal auto atd. To sem zvládl ale co mě celkem vytočilo tak jako sem se představil podal mu ruku na což on se na mě jenom zamračil a říkal že ruce nepodává kvůli covidu bakteriim nebo co mi to tam zažvanil a ptám se vás je to opravdu tak velká chyba ? Příjde mi to jako výsměch neřeknu kdybych ohrozil chodce nebo projel stopku prostě mi řekl že mu příjdu nejistý a potom ještě řekl že žádat mám jen až budu připravený nemyslel to do budoucna ale myslel to jako že sem si podal nepřipravený.
 Puqavec
01.10.2025 10:40:55
Nebo se domluv s nejakymi znamymi, jestli byste mohli potrenovat nekde na bezpecnem miste.
 Kvetak
01.10.2025 10:02:40
Trénink dělá mistry. Dokup si jízdy a trénuj třeba jen ty rozjezdy/řazení.
 Frank Drebin Muž44 Kategorie
30.09.2025 21:56:10
U mě se to střídalo. Měla jsem období, kdy mě to bavilo, kdy mi to moc nešlo, kdy mě to zase bavilo... No dala jsem to napodruhé a to jen díky tomu, že jsem trénovala mimo autoškolu se známými. A myslím, že jsem si po prvním pokusu kupovala dvě nebo tři jízdy.
A teda taky nechápu, jak a proč radis z pětky na dvojku. Ta rychlost se přeci snižuje postupně a ty do toho musíš měnit stupeň. Nebo to neumíš zkorigovat? Já jsem si pak zapamatovala, při jaké rychlosti je jaký stupeň v konkrétním autě. Následně jsem začala koukat i na otáčky. Časem začneš i slyšet, že se tohle autu fakt nelíbí podle zvuku motoru.

Pokud ti to nepůjde, dokup si jízdy. Pokusy jsou jen tři, není dobré jen tak zkoušet. Ale pokud už jsi přihlášený, držím palce. Skoro každý měl z toho nějaký stres.:)
Smajlík  Jedna frajerka Žena24 Kategorie
30.09.2025 21:15:15
Tak pro méně nadané co se týče logického myšlení to zjednoduším kdybych řadil z 5 rovnou na 2 tak logicky by mě ke zkouškám nepustil takže ti to vysvětlím lehčeji nedokážu zařadit z 5 na 4 pak hned na 3 a pak na 2 aniž bych zazmatkoval bud brzdim moc rychle nebo moc pomalu nebo brzo a nebo riskuju bouračku bo nějaký kokot se mi lepí až na prdel
Smajlík  Puqavec
30.09.2025 20:50:03
Jestli se smazit prersdit rovnou. 5 na 2, tak chapu, proc to neudelas.
 Kvetak
30.09.2025 20:06:32
Tady v USA jsem měl JEDNU jízdu a trvala celých 20 minut.
Když na každé STOPce zastaví tvoje kola, nemůžeš jízdy neudělat.
Auto má automatku a tedy rozjezd v kopci je to nejsnadnější.. a křižovatka s jednou vedlejší byla otázka na křižovatky. Test na obou stranách A5 formátu (asi 27 otázek ) na tu je limit 60 minut.

Řidičák je buď na počkání nebo ti ho pošlou do 10ti dnů. Cena dnes už závratných 80 US dolarů.
Děti od 15 ti let si dělají řidičáky v rámci školní výuky. Sranda. Řidičák ale dostanou až v 16ti letech věku.
A jak jezdí??? Měli byste je vidět a třeba s holkou vedle.. to důchodci nad hrobem jako já jsou za šílence.
A aby mi někdo zakázal jezdit když mi je teprve 80? Tak řidičák je můj dokument a MÁM na něj PRÁVO !!
 Quakie Muž80 Kategorie
30.09.2025 19:14:47
Hlavně zastavuj na stopky, dívej se do bočních zrcátek a snad umíš parkovat, to se zkouší. Pozor na jízdu v protisměru, přednost zprava.

Hele bude to dobrý, já to udělala na podruhý a svět se nezbořil. Naopak se z té první chyby hodně poučíš. Nejde o život, max. si doplatíš kondiční jízdu a půjdeš znovu. Známá to udělala na popáté :-D.
 Ritata28

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk