Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuzia č.1260647, vložené 03.11.2025 00:09:06 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Dneškem to doopravdy začíná
Dnes se sejde ta proklatá nová sněmovna. Všichni gauneři dostanou odhlasováno nevydání ke stíhání, protože stíhání se jakožto lidé s nečistým svědomím bojí. Dle očekávání nejspíš bude podepsána koaliční smlouva nové vlády s dodatkem. Vládě zájmů velkopodnikatelů už tak nic nebude stát v cestě. Těšíte se?
 Začátek prasárny Muž  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
04.11.2025 08:34:25
Ještě jsem teda pořád neslyšel ten babišův plán, jak eliminovat střet zájmů, aby se dostal k těm dotacím pro Agrofert….nějak to teď upadlo v zapomění…
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
04.11.2025 00:59:58
Jo, jo, normální vládu, pár nácků, pár dezinformátorů a velitel Babiš.
 Sorayaaa
03.11.2025 23:29:25
No vidíš, tak to už jsme dva, kdo se těší na ty světlé zítřky
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
03.11.2025 22:35:25
Tyjo ted jsem koukala na tiskovku po podpisu koalicni smlouvy a mam fakt radost.

Nemuzu se ubranit i urcite skodolibosti, jestli ve vedeni snemovny bude Okamura, i ted me rozesmal.

Obcas koukam na videa s nim, jak trolli novinare, to je fakt dobry :D

Kazdopadne Babis je super a uz se moc tesim na normalnejsi vladu, jedina skoda je, ze tam neni Stacilo, ale rikam si, ze by je mozna tak ci tak vysachovali, tak je to ted aspon jasnejsi.
 jesterka
03.11.2025 16:14:06
No a proč bych měl psát něco jiného ... tohle je prostě PRAVDA, přece by to neříkali, kdyby to pravda nebyla...dvě a dvě jsou taky pořád čtyři a není to každý den jinak...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
03.11.2025 15:56:58
Michal-222: Píšeš dokola to stejné už kolik týdnů. Jaký to přesně má smysl? Tedy samozřejmě kromě toho abys nám dokázal, že jsi absolutně nesoudný fanatik.
Smajlík  Nadčlověk a polobůh Muž29 Kategorie
03.11.2025 15:49:33
Akorát mi vadí, že nechtějí to euro, ale jinak to bude ráj na zemi. Nemá být nakonec i to pívo zadarmo?
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
03.11.2025 15:47:38
Jedna frajerka:
Proč? Vyšší platy, nižší daně, dálnice a dostupné bydlení…a jako bonus snižování státního dluhu…co proti tomu může kdo namítat?
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
03.11.2025 15:14:43
Občas na mě vyskočí nějaká jejich plánovaná novinka, kterou údajně měli v prohlášení (Babiš si ho snad už přečetl) a jen nad tím koulím oči. Doufám, že do roka a do dne budou pryč.
 Jedna frajerka Žena24 Kategorie
03.11.2025 14:15:25
Vás ta hysterie pořád nepřešla? :D Jsem opravdu překvapen, jak tzv. demokrati kopou a brečí kvůli výsledku demokratických voleb. Naivně jsem se těšil, že už to teď konečně ustane, ale to jsem hrubě podcenil zdejší fanatiky.
Smajlík  Nadčlověk a polobůh Muž29 Kategorie
03.11.2025 13:29:43
Svitavská ulice on: vem si prasek!
 Kvetak
03.11.2025 12:54:44
Svitavy, Okamura je z toho už venku pokud vím, soudce mu řekl svoje, ale na odsouzení k čemukoliv to nebylo. Taky by ses na to mohl podívat z jiného úhlu, než jen vykřikovat cosi o svobodě slova, svoboda slova končí tam, kde začínáš veřejně rozdmýchávat nenávist. Podívej se do jiných zemí a zjistíš, že naše právo je ještě velmi "tolerantní" k takovým excesům. Na tom plakátě by mohli být taky třeba blonďáci nebo Romové. Ve vládě máme trestně stíhaný lidi, máme tam Rajchla, který otevřeně nenávidí Ukrajince a omlouvá Rusáky, nácka Turka, Babiše a v opozici další, kteří jsou spojení s všelijakými kauzami. Tyhle lidi si Češi volí a mají rozhodovat o našich životech.
 Sorayaaa
03.11.2025 12:35:33
Hezký popis. A lišit od dosavadního stavu se to má jak?
 doktor vektor
03.11.2025 11:32:22

Smajlík  těšíme se
03.11.2025 09:38:49
Ještěrko, každý život je zpackaný, protože končí smrtí a nikdo si nic do hrobu nevezme. Ono ani nejde poměřovat životy, protože nejvyšší míru spokojenosti mají domorodci v přírodních kmenech. A nebo vůbec "zaostalé" národy. Vyšší míru spokojenosti měla mládež v 80. a 90. letech a to nebyly ajfouny, nebyl net. Bylo méně depresí. Ono je sporné, zda moderní společnost něco skutečně přinesla prospěšného... I to prodlužování života. Kdysi před 100 lety člověk dostal raka, žil s ním dva roky, pak trápení skončilo. Dneska chodí holohlavý, prozvrací měsíce, ničí játra chemikáliemi, rentgeny prozářené tělo, že v noci skoro svítí, na tři , čtyři roky ho spraví, pak má to samé znovu a nekonečný kolotoč toho samého hnusu. Prodloužil se věk dožití, ale věk dožití v zdraví ne. Takže soudobí lidi akorát zažívají delší kus života, kdy jednak vidí svoje tělo a ksicht už nepohledné v zrcadle a jednak mají více chronických nemocí. Čili když vezmeme celkový objem "štěstí", je docela možné, že ho máme méně než generace bez "vymožeností". Je otázkou, k čemu ty "vymoženosti" jsou.

Je otázkou, zda je výhra si všechno najít na netu, kliknout a dostat spíše brak nebo jako kdysi jít do vědecké knihovny a najít si knihu, která prošla jazykovou a odbornou korekturou. Atd.

Když vezmu položku po položce, tak všechno je relativní a věci se nějak vyvíjejí, ale je sporné, zda spíše ke progresu nebo zpackanosti. Fyzická kondice mládeže byla v 80. a 90. letech lepší. Byly i lepší výsledky Čechů v mezinárodním srovnání.

Neříkám zpátky na stromy, tam nám bylo nejlíp. Nevím to. Nemám srovnání. Na stromě jsem nežil. A epigenetická paměť po předcích tak dlouho nefunguje.

Ale někdy mě napadá, zda to naše surovinové drancování přírody a civilizace postavená na kovech, ropě, chemii, atd. není náhodou něco, co člověku štěstí nepřineslo...

Nicméně jsme zajatci času, nevybíráme si, do jaké doby, do jakého státu se narodíme. Proto obhospodařujeme to, co nás obklopuje teď a tady.
 progresivní progres
03.11.2025 08:59:58
Stejne, jako jsi nyni nespokojeny ty, bylo nespokojeno dost lidi, kdyz vyhrala petikoalice. Nebo Pavel. Nebo petikoalice v Senatu.

Bud tedy rad, ze je zde demokracie a tva nespokojenost nebude mit dlouheho trvani. Kdyby tu byla totalita, bude nastvana porad stejna cast lidi po dlouhou dobu.

Kritizujes je, ale nad negativy svych "oblibencu" oci priviras, nebo o nich mlcis...

Docela me udivuje, ze uz ted lide protestuji proti Babisovi a dalsim, aniz by uz byla nova vlada a on mohl neco udelat. Kdyz protestovali lide proti petikoalici, nazyvali jste je proruskymi dezolaty a ze vlada za jejich zpackane zivoty nemuze. Tak kdyz to obratim, jsi asi dezolat a Babis za tvuj zpackany zivot nemuze...
 jesterka
03.11.2025 08:58:53
Mně to přijde už jako folklor to čapí hnízdo a ten plakát Okamury má celkem pravdu, a ani si nemyslím, že by měl za to dostat nějaký hrozný trest, možná tak podmínku.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
03.11.2025 08:40:31
Zdejší progresivisti by chtěli zpátky Nutellu.

Adolf Hitler, čerstvě propuštěný z vězení, stojí před zrcadlem. Sleduje každý pohyb své ruky, každý stín v obličeji. Posedlý svým obrazem nacvičuje gesta, kterými brzy uhrane celé Německo. Extravagantní pózy však nikdy neměly spatřit světlo světa. Příběh soukromé generálky přináší seriál Slavné fotografie.

Pravidelně si v soukromí nahrával své projevy a vyhodnocoval jejich sílu a přesvědčivost. Nacvičoval i řečnické pozice a často během nich pózoval Hoffmanovi. To proto, aby mohl hodnotit, jak jeho gesta a mimika působí na diváka a zda je má začlenit do veřejných vystoupení.


Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/adolf-hitler-slavne-fotografie-recnik-retorika-zrca - dlo-nemecko-nacismus.A250826_104431_zahranicni_ikro -

--------------------------------
Stejně jako náš Nutella. :-) Ale tomu to podruhé nepomohlo. Rozmáchlá gesta a vysílání signálů lidi prokoukli. Ty vole, tolik roků poslouchat takového komika a parazita. Jediný, komu je líto, že Nutella odchází, je imitátor Jablonský. Páč už ho měl nacvičeného.

Plus je jim zde smutno za dozimetráky Rakušany, za bitcoinisty Blažky, Stanjury. Za neschopnými Piráty a jejich zpackanou digitalizaci stavebního řízení. Je jim smutno za fašisty lidovci Bartoškem, Výborným, Zdechovským. Za 35% kumulovanou inflaci za 4 roky jejich vládnutí.
 progresivní progres
03.11.2025 08:19:16
Pater Noster:
Nebyls to náhodou ty, kdo Babiše sám obdivoval?
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
03.11.2025 08:19:10
Babiš je lump, měl by být vydán.
Naopak Okamuru chtějí stíhat prasata, která nesnáší svobodu slova a aktivně proti ní bojují. Nejen to, chtějí sem dovážet nebezpečné lidi z jiných zemí. Taková prasata by sama měla sedět a ne někoho vydávat/stíhat. Snaha takzvaně "stíhat" Okamuru je naprostá fraška a nehoráznost a v civilizované zemi by policajt toho, kdo by mu takový návrh přinesl, okamžitě osobně zatkl a vsadil do vezění, bez soudu.
 Svitavská ulice on
03.11.2025 08:10:38
"Neumí se vzájemně poslouchat, mají moc velká ega a málo emptaie, a tím pádem se nemohou nikdy dohodnout ani pochopit."
...
Já Turka i Babiše docela chápu...ale nemyslím si, že je z toho nějaký užitek...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
03.11.2025 07:38:02
No ano, na ten ráj na zemi co má nastat se člověk snad ani netěšit nemůže
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
03.11.2025 07:00:18
Ale jo, vzpomněl jsem si, že Babiš slibuje opět zavedení EET.
Přesně jak říkám, ode zdi ke zdi. Už tak vším tím co se posledních 6 let děje je kasta OSVČ tak zdecimovaná, že jediné co potřebují je opětovné šmírování tržeb a bič od finančáku.
Já myslím, že rozumný OSVČ se jim na to už vyse*re a půjde na dávky, poněvadˇž zde je jediná možnost si uchovat slušné zdraví až do stáří, takže není kam spěchat, žádný důchod prý nebude, protože zde máme 35 let velmi "starostlivé politiky", ale pravda je taková - je třeba šetřit síly na úřadech práce, práce vám už nikam do smrti neuteče.
Smajlík  Pater Noster
03.11.2025 06:11:10
Zajímalo by mě, kde bereš tu víru nebo jistotu, že nějaká sněmovna může něco změnit, když se to ještě za 35 let nestalo?

A víš čím to je? Češi se neumí dohodonout a neumí spolupracovat.
Neumí se vzájemně poslouchat, mají moc velká ega a málo emptaie, a tím pádem se nemohou nikdy dohodnout ani pochopit. A pokud se lidi nepochopí, často se začnou nenávidět.
A to je přesně česká politika: Ode zdi ke zdi a kde nic tu nic.
Jediným výstupem toho všeho za 35 let jsou nasraní lidé kam se podíváš. Pokud tohle vidět denně nechceš, je dobré zvednout kotvy a utéct jinam. Tady to jiné nebude, protože do politiky lezou nedouci, kteří nezvládají ani to základní - a to je diplomacie a schopnost se na něčem dlouhodobém společně dohodnout.
Smajlík  Pater Noster
03.11.2025 00:17:50
vláda dezolátů...
Smajlík  hominid Muž47 Kategorie

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk