Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Jak nemáš co říct a nedokážeš se zapojit do probíhající diskuse, tak se nediv. Musel bys umět určovat směr diskuse nebo aspoň vyjádřit zájem, obdiv, schopnost hodnotit nebo otevřeně říct svůj názor jako kritiku apod. Ale není to nutné, stačí jak máš zajímavé a obdivuhodné zájmy a schopnosti a v práci se ženy samy začnou tebe ptát a žádat rady. Jsem si zvykl takhle dělat zadarmo poradenský servis přes partnerské vztahy jedné kolegyni chichi. A však ty si také ňuňo, času máš dost se učit, jen si musíš stanovit cíl. Já si třeba letos stanovil cíl, že se naučím hrát na kytaru, za deset let budu umět něco zahrát, tak pak se mě bude každá tát mezi nohama, až ji zazpívám jak má krásné oči a jak bychom byly skvělá rodinka :D
|
N2E5 |
|
|
Já jsem na střední a ani na základní neměl nikdy žádné kamarády. Dnes je taky nemám, jsem samostatná jednotka co k sobě hledá jen nějakou tu čiči.
|
|
|
Wanewa, ja som sa chcel s nimi baviť len som nemohol, lebo som mal na základnej škole extrémne zlú učiteľku., ktorá má zrazila, ponižovala atď. (niekoľkokrát som na ňu zavolal kriminálku).
|
|
|
Chápu, taky se s tebou nebavím.
|
|
|
A aký si bol ty? Ak si bol ticho tak mozno si mysleli ,ze nemáš záujem sa bavit
|
|
|
|